П'ятдесятрічна жінка ділиться з тим, що вона не була

Кожен, ймовірно, чули про безтурботний рух сьогодні. Однак не можна сказати, що свідоме рішення відмовитися від народження дітей не здивує нікого. Багато людей зацікавили питання про те, як живуть безалкогольні жінки, які досягли поважного віку, і чи вони шкодують про прийняття рішення у своїй молоді. Так редакційна колегія "Сайт" Я вирішив поділитися сюжетом одного з прихильників дитячої культури, щоб обшити світло на цьому питанні.

В іншому день мій чоловік і я щасливий відсвяткувати перлове весілля. Ми відчували, що 30 років життя разом – це гарна причина для чудового свята, тому ми зібрали повноцінний будинок для спілкування з друзями та сім’єю.



В одній точці чоловіка на святковому столі почали обговорювати політику та інші конкретні теми, тому дівчата переключилися до чаю в вітальні і почали говорити про себе. Коли сталося обговорення повсякденних питань сім'ї, всі пам'ятали господиню будинку і причину, яку ми тут були.

«Ніночка, ти і Гріша живуть окремо протягом 30 років». Ви коли-небудь хотіли, щоб отримати пару томалістів? Як ви змогли створити такий сильний і надійний шлюб без дітей? запрошують друзів, дочок і джинсів.



Я коротко занурила себе в спогадах, а потім розповіли про своїх гостей. Ідею, що я не хочу, щоб діти вперше приїхали до мене в дев'ять років, коли мій батько і матір розлучився. Коли я пішов додому, мій мама пояснив мені, що вона була дуже втомилася від шлюбу і материнства. Я пам'ятаю її сказати, що вона бажала піклуватися про себе і не хтось інший.



У цей вік я не міг зрозуміти її як жінка. Для мене це був справжній зрадник. Але коли я перевернув 20, я нарешті змогла позбутися від залишку і охопити її вибір. Що більше, мої мами були, якщо я хотів би присвятити життя батькам та родинним піклуванням. Очевидно, що відповідь на це питання була негативною. Я не впевнений, що я можу внести тягар так багато відповідальності.



Так, коли Гриша і я вперше починав знайомства, я чесно його приймала. Він сказав, що це не важливо. Він додав, що він прийняв рішення, що я зробив, оскільки він не міг уявити своє життя без мене. Ми можемо, щоб наші відносини стали настільки сильними.



Я недавно запитав чоловіка, якщо він був молодий. І сказав він, що він не шкодував трохи, бо він радий подарувати мені свою любов. Ми зараз в наших 50-х, але ми все одно відчуваємо себе молодим і безкоштовним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Я дуже щасливий, щоб познайомитися з чоловіком, як Grisha. Я дуже вдячний мамі, щоб допомогти мені зрозуміти, що життя я хотів би жити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное