Як розрахувати, що материнська газова плита, і побудувати систему захисту від неї

Просвітлення відносин Форма психологічного тиску, під час якого агресор змушує потерпілого сумніватися і його ставлення. З непристойними жартами, коментарями, звинуваченнями і навіть залякуванням, він робить все, щоб людина відчуває себе винним. Нерідко це призводить до нервових поломок і більш серйозних наслідків.



У будь-якій ситуації може виникнути газосвітлення. Наприклад, при роботі, під час школи або у відносинах з родичами. Яскравим прикладом цього є зв'язок з матір'ю і дочкою-в-правом. Героїна історії сьогодні стала реальною жертвою газовика. Редакція "Сайт" Він намагатиметься зануритися в тему і розповісти вам, Як захистити себе від нападу агресорай

З перших хвилин нашого знайомства ми зустрілися. Я пам'ятаю, що зустріч з великою деталью. Ми приїхали відвідати Ірину Алексеевну: в передпокої вона поглянула на мене і кинула її гостру «дренажну» праву на обличчі. А потім вона подала сина тапочки і пішла на кухню.

На столі був торт і вже заварений чай заливають в чашки. Я сидів і чекав на деякий знак від мого чоловіка. Pasha - сказав він у серйозному голосі. "Нехай не почнеться з тортом!" Ірина Алексєєвна залишилася безшумною і почала дефіантно зберігати свій чай. Я взяв sip і я думаю, що я трохи лікував.



Ірина Алексеевна розповіла: «О, ви п’єте чай без цукру?» Подаруй! І я дав вам 2 ложки, що жито. Я був безшумним, але був бурий всередині мене. Якщо всі нормальні люди відвертають солодкий чай. Я єдиний показ!

Далі ми почали говорити про мене. Відомий, що я випав з університету і постійно працює. Звісно, мій майбутній мама не хотів цього: Я дивлю, як ви хочете підняти дитину, щоб неосвічені? Але чекайте хвилину, ви, ймовірно, не думаєте про дитину, тому що ви завжди працюєте? ?



У цей момент я не можу стояти його і пішов в туалет. Не думав про слова Ірини Алексеевни. Що робити, якщо це дійсно правильно? Maybe я повинен закінчити коледж. Чи знаєте ви, як я гірше?

З минулого по теперішній час мій мама-в-завдник часто пам'ятає, як поводитися на першій зустрічі. «Що я навіть чекаю від тебе? Ви продемонстрували свій день, який ми зустрілися. Моя мама зателефонувала вам хамстер! – озвучив черговий позов до мене.

На очах я завжди робимо все неправильно. Що більше, вона любить виставити, що я ніколи не закінчив. Ірина Алексєєвна вважає, що корінь всіх неприємностей є. Коли чоловік був вогнем від своєї роботи в середині пандемії, вона прийшла до нашого будинку в чорному кольорі. Вона сіла на столі і сказала: «Це не сталося, якщо мій хлопчик не одружився!»



Часто виникають такі ситуації. Звісно, я поділився своїми почуттями з чоловіком. Він був на мій бік, але він не хотів руйнувати мої стосунки з матір'ю. І коли вона дізналася, що я навіть сказав одне слово про неї, цирк відразу почався. «Павлуша, просто Анечка дуже чутлива, бере все до серця», - сказав мій мама-в-одяг до чоловіка в ніжному голосі.

Я зрозумів, що я не можу впоратися без допомоги фахівця. Це просто, що я так закритий, що я насправді відчуваю себе, як я буду божевільний. На першому прийомі психолог почув термін «гасіння», а мати-в-праву офіційно занурився газовидобуток або агресора.



Поступово я почав усвідомити, що Ірина Алексєєвна обсесувала маніпуляціями і прагнення контролювати все. І я був лише жертвою її. Заняття психолога та спілкування з чоловіком допомогли мені навчитися захистити себе і боротися назад. І я зловив його в часі! Що станеться, якщо у нас є діти? Тексти пісень, а це означає: Це страшно думати ...

Я впевнений, що ви змогли зловити основне повідомлення про газирування: Домін, підкорити, приниження.й Це потужний інструмент, який дозволяє агресора підірвати людину. Чим більше тиску він кладе на жертву, тим швидше він починає сумніватися і його реальність.



Як знайти газовий світильник? Він любить відкривати приниження, відляку і заперечувати почуття і сумніви його жертви. Зловмисник приховує інформацію, яка може бути незручним, некомерційним для нього. Така людина лежить, спотворює факти, змінює історію. Крім того, він може ізолювати його жертвою, щоб ніхто не може підтримувати його.

По-перше, перевірте всю інформацію і вірте тільки факти. Це допоможе вам. Будьте впевненими і не сумнівайтеся.й По-друге, тримати голову вниз і завжди дати собі час, щоб думати. Акушерство змушує вас нервувати і втратити голову. Про самоконтролю



Скажіть, що ви не торкаєтеся нікому. Газоблоки загубилися при виході з їх контролю. Розкажіть, що ви розумієте, що відбувається. Також буде дискурувати зловживач. Якщо виникають будь-які спори з особою, краще повернутися. Це допоможе уникнути непорозуміння.

Ви коли-небудь зустрілися з таким, як газорозпилювання? Можливо, тепер ви зможете дізнатися його в спілкуванні з деякими людьми. Ми вдячні за те, що ви будете ділитися досвідом з нами. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное