Спостереження та покарання: Джон Ронсон на наповнювачі в цифровому світі

Нова книга Джона Ронсона, так що ви побили публічно, досліджує феномен онлайн булінгу і наше ставлення до сорому. Ронсон став жертвою інформаційного бота. У процесі журналіста про те, як він отримав від користувачів про історію. Чому соціальні медіа легко перетворюються в бородавки? Ми переклали кілька лапок з цієї книги.



На світ Твіттера, ніхто не був Ми проживали як Адам і Єва в саду Едена, і так, ми, ймовірно, говорили багато. Подруга шахти один раз сказала: «Оскаржник є місцем, де ви лежите до ваших друзів, і на Twitter ви сказали їм правду». Я не знаю, що я змогла отримати через кілька разів в своєму домі. А потім ми пишаємося тим, що зараз з легкою рукою ми можемо обдурити навіть мільйонерів, таких як Руперт Мурдочка і Дональд Трамп. Починали облікові записи Твіттера, і ми починаємо моніторинг їх невідповідності цілодобово. Або ж, не зважаючи на неправдиві, але за їх бронювання. На жаль, інші люди іноді перевозять сутність. І часто наш ригель був повністю з пропорції дельірію, які вони перенесли. Ми не відчували журналістів або критики, але як ті, хто з силою і правом покарати. Так в ті дні, коли ніхто не покарати, душа була пустою.

Я був глибоко вражений жорстокістю, з якою люди вимагали, що Джон Лерер апологізував після скандалу над фальсифікацією котирування у своїй книзі. Але ці люди не були деякі нескінченно далекі натовпи для мене. Я використовую для того, щоб вона була частиною. Про рік я блюзую. Я пам'ятаю тих, хто мій онлайн жертв? Важко. Я дуже являю спогади про те, що вони заслуговують мій ранат.

Виявилося, що концепція «групової божевільності» придумала у Франції доктором ім. Густава Ле Бон. Він вірив, що коли люди потрапляють в групу, вони повністю втрачають контроль себе. Наша випаровується. І в цей момент ми можемо направляти наш гнів у будь-який час, як Justin Sacco, який погано про ВІЛ в Африці.

Як ви знаєте, у Франції досить рано почали лікувати натовп з обережністю. У 1853 році, коли Лев Бон був 12-річний, Наполеон III замовив містопланувальника Хаусману, щоб здемонструвати паризькі середньовічні нотки і побудувати широкі бульвари в їх місці, щоб легше контролювати потік людей. А в 1871 р.

Ле Бон був дуже жорстким і симпатичною до французьких правлячих еліти (який, до речі, мало симпатії для себе Ле Бон) і був надзвичайно радий, коли армія застрягла повстанців і загинула 25,000 осіб. Чи може він вчено довів, що повстання не було об’єктивної бази, і це лише масова несвідомість? Ймовірно, така теорія може стати пасом до верхнього світу для нього, бо це саме те, що вони хотіли почути.

Про те, чому сьогодні молоді люди втратили сором. Про це розповів відомий архітектор. І один радіоведучий також запропонував, що все це пов'язано з втратою релігії. Звичайно, я можу зрозуміти, куди приходять ці думки. Але сьогодні, якщо новина повідомляє про те, що священик був до простанови, він навряд чи збираюся оточити всіх. Багато людей кладуть багато зусиль, щоб переконатися, що чоловіки можуть з'явитися чистою від різних сексуальних скандалів. Від суспільства не зникли сором'язливі і сором'язливі. Це просто соромно зробити інші речі зараз. Наскільки складно передбачити, які

Тому, що рішення про те, що таке соромно і що не прийнято натовпом Twitter. Якщо ми вирішили, хто почув руйнацію і не запитує правову систему. Цей факт непередбачуваний і небезпечний.

Психіатріст Джеймс Гілліган провів своє життя вивчення того, як шам'я співає внутрішній світ в'язнів. У 1970-ті рр. з'явився спалах насильства в американських тюрмах: самогубці та вбивства в стінах колоній різко посилилися. Гілліган був відправлений для вивчення цього явища. У майже кожної розмови, рум'яни сказали, що вони відчували мертвих. Шам – загострене непоганим ставленням охоронців – їсти їх так багато, щоб вони більше не мали ніяких емоцій. І так вони почали вирізати себе або інші. Щоб побачити, чи здатні вони більше почуттів.

У 1991 році Джеймс Гілліган почав співпрацю з Гарвардським університетом, залучаючи професорів, щоб дати безкоштовні лекції в тюрмортах. Що може допомогти людям відновити свою гідність, але освіта? У той же час була кампанія Голови Вільяма Зварю. На прес-конференції журналісти запитали, як він відчував про ініціативу Гіллігана. Ольд відповів: "Ми повинні зупинитися з цим проектом - ми не повинні давати в'язниці безкоштовно вищу освіту. В іншому випадку, ті люди, які не мають достатньо грошей для того, щоб він здійснював злочини на курси університету безкоштовно. Потрібні сказати, що в рамках навчальної програми Гіллігана?

На початку 1990-х років пошукові системи відсортовано інформацію тільки за кількістю разів ключові слова шукали на даній сторінці. Наприклад, якщо я набрав свою назву на AltaVista або HotBot, перша лінія попросить сторінку, де моє ім'я буде повторюватися мільйон разів. (Це буде мій улюблений сайт, але я думаю, що це буде кілька інших шанувальників.)

А потім два Стенфордські студенти -- Ларна Сторінка і Сергій Брін - приїхали з різною концепцією. Вони вирішили, щоб зробити новий пошуковий двигун, який отримав статус сайтів за популярністю. Якщо хтось посилання на сторінку, ви отримаєте точки. Після того, як посилання є знаком поваги. Назволення нової системи PageRank після Ларна Сторінка.

Сьогодні в інтернеті є агенції, які відновили «хор» клієнтів, які були бульбовані. Вони створюють нові профілі для жертв на Twitter, LinkedIn та Tumblr, оскільки ці сайти мають високий рейтинг PageRank. Алгоритм кидає їх як найпопулярніший. Але проблема з Google полягає в тому, що алгоритм постійно змінюється. Здається, що перевага віддається старому сайту або, навпаки, нові – і все посередині (понад 12 тижнів) погано індексується.

Більшість всіх, клієнти таких органів бояться реверсії. Для них немає нічого страшного у світі, ніж дивляться посилання на хороші ресурси, що розгортаються на другу сторінку, а перші наплавляють старий жах.

Після того, як ви порівняли щось нацизм у аргументі, ви відразу втратите аргумент. Можливо, те ж саме можна сказати про Стасі, секретну поліцію в ГДР.

Жах Stasi був не тільки тим, що було фізичного насильства. Головною метою стали створення найбільшої мережі охоронців над собою в історії людства. І, можливо, цей приклад може навчити нас щось про сучасне цифрове суспільство.

У 2003 році 14 років після знищення Стаси і три роки до винаходу Твіттера Анна Федорівна написав книгу Стасіланд.

Звичайно, не секретний агент, що перехопив думки Джастіна Сакко. Вона сказала, що Twitter є безпечним місцем, щоб розповісти незнайомцям правду про себе. І цей ідеальний експеримент завершився досить погано для неї.

Згідно з інформацією про те, що робота була найнята на роботу. За її словами, люди погодили працювати на Стасі, коли вони були так погано оплаченими за це, і було так багато робочих місць. Більшість людей сказали, що так просто, тому що вони хочуть відчувати себе важливим, тому що кожен тиждень Stasi слухав свої історії про своїх сусідів.

Я був захоплений судом, з яким був колишній секретар поліції. Можливо, це те ж саме можна сказати про користувачів Twitter. Соціальні медіа дають можливість голосувати раніше беззвучним людям - це егелітаризм на краще. Але висновок, що психологи прийшли до того, як навчалися успіху рекрутерів Stasi, «Люди пішли працювати як інформатори, оскільки вони просто хотіли б переконатися, що їх сусіди робили право. й



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: теоріяandpractice.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное