Моя мама запрошувала мене, щоб допомогти її сортувати старі речі в підвалі, і ми знайшли щось цікаве.

Це в меззанині, старі речіВи не знайдете нічого. Урожай електроприлади, такі як радіо або електрична бритва. Навіть іноді є збірка записів, до речі, деякі в даний момент дуже додані в ціну. Деш, кришталеві окуляри, навіть відомі пляшки у вигляді рибних і королівських гармат, грузинських кинджалів. У коротких, старовинних реліквах країни, які засмагляють в облив.



Для молодшого покоління це все сміття. Більшість причин, щоб піти онлайн і подивитися, скільки грошей ви можете отримати за кілька не занадто зламаних артефактів. Для них такі речі не носять ностальгії. Тільки причина посмішки і розпаду. Але старше покоління, навпаки, щаслива з будь-яким маленьким, що може викликати його принаймні деякі спогади. Так не дивляться на старих людей, які люблять молоді діти, грають з радянськими новорічними іграшками. У цей момент лише за мить, реальність захоплюється на фоні на голові, даючи можливість найсвіжіші емоції від забутого минулого.

У відносинах з матір'ю, головне - залишатися спокійним і пам'ятати, що багато може залежати від свого настрою. Не схожий на мій чоловік гона файл для розлучення, якщо мама хоче. Я думаю, що це сталося в житті. Але, тим не менш, загальна погода в будинку, вона може істотно зіпсувати. Або, навпаки, покращуйте, якщо є хороші причини. Я знаю, що я був одружений з чоловіком на 12 років. Вона підняла дочку і зазвичай дуже щаслива з цим.

Нещодавно Валерія Володимирівна запрошувала мене в будинок, щоб допомогти будинку. Вона, теж, іноді приходить допомогти нам. Так не було нічого неправильного з цим. Жінки вже старі, деякі заходи дають їй труднощі. Вона хотіла зробити трохи підвалу роботи, звільнити його від зайвих речей. І буде тепло, збереження може бути зведена. Спочатку я боявся, що я хотів би перевантажити весь номер з деяких андилувських сміття, і я вже був, щоб бути чесним, готовий відмовитися. Але в той час вона змінила її розум і примусила себе приїхати до свого матері-завдання, принаймні дивитися на фронті роботи.



Виявилося, що підвал був майже порожнім. Я бачив деякі речі на полиці і на підлозі. Але нічого не може бути зроблено протягом декількох годин. Так, розкочуючи рукави, я отримав на роботу. Моя людина зробила це набагато швидше, але він працює занадто важко. Це кінець місяця, він завжди має різкий період. Ми всі сім'ї. І я зароблю себе.

Все, що вони знайшли, щоб піти прямо до сміття. Валерія Володимирівна - сказав він відразу. Все, що було повинно бути належить до свого покійного батька. Найголовіші речі, які вже давно робили Отже, в теорії слід залишити лише деякі сміття в підвалі. І в цілому, що це було. Стаки газет, старі новорічні дощі, помітно приварені з часу. Деталі з радянського велосипеда, іржі і згину. Деякі дивні апарати. І... Набір радянських страв у вигляді рибної сім'ї. Велика пляшка і її маленька риба пострілів.

Почула про цей сервіс протягом тривалого часу. Пороцелянові привітання з минулого, що мій мати-в-право згадував кілька разів тільки в моїй присутності. Вона любила її дико в юності, але якось не було можливості її купити. Моя батько-в-права обіцяла все і обіцяє її купити, але він ніколи не купив її, за легендою. Але тепер виходить, що подарунок був фактично придбаний. Але одержувач ніколи не був доставлений. Він також мав один помітний недолік. Велику рибу я не знаю з якої причини, мала велику і помітну чіп. Загублений функціонал і зовнішній вигляд назавжди. І тепер вона мала лише одну дорогу - до сміття.



Але в деякій точці я мав цю ідею в моїй голові, що тільки позбутися від цієї риби знайти буде неправильно. Склянки не хворіли. Навіть коробка є свого роду в хорошому стані. Звісно, велика риба не повернеться. Але що якщо ви купили його на ринку блохи? Сьогодні це модно бути колекціонером всього. Я знаходжу цей елемент і доставляю подарунок моїм матері-завданням. Це сором'язлива для чоловіка...

І я почав шукати. Перший Я хотів піти на всі великі ринки блохи міста. Не дуже популярні ці дні. І мені вдалося знайти один. У мене було все: замовлення, значки, медалі, монети, гіпсові фігурки і пучок інших речей, які я ніколи не згодні тримати в квартирі. Але не було риби я шукав. Так я вирішив піти онлайн з цим питанням. І справи почали отримувати краще. Риба почала випікання.

Але, на жаль, мій «зловживання» не був без проблем. Перший продавець виявився банальним шахрайцем, який з самого початку почав завантажувати мене з деякими сервісами доставки, які він знав. «Після того, що я мав би фотографувати картку з двох сторін. В цілому я щасливий, що в моєму віці ви все ще розумієте, що ви можете легко носити взуття в Інтернеті. Я скаржався про оголошення, я сподіваюся модераторів видалити його.



Тоді я підписався з іншим продавцем, дуже гарною жінкою. Вона тримала спробу продати мені її інші продукти, включаючи рибні постріли. Але я мав ще одне завдання. У будь-якому випадку, ми не робили справу з нею. Я вирішив пам'ятати, і який колір був цей набір в підвалі моєї матері-в-прави (по дорозі він залишився)? І пам'ятав, що були синіми. А ще в оголошеннях. Сама риба, однакова модель. Колір відрізняється. На даний момент я не звертаю увагу. Я просто пам'ятаю щось. Я змусив діагностувати час.

Нарешті, третій продавець був одним. І його риба дешева. І живе він далеко від мого дому. Великий. Ми зустрілися, здійснили продаж, і я був щасливий додому. Після цього через кілька днів я попросила маму за чашку чаю. Вона залишила щось в її підвалі, що вона бажала взяти. Вона також вибрала нещодавно придбану рибу з сумки і поставила її в коробку з рештою її дітей. Я впевнений, що вони були всі з того самого набору, і я приховав розбиту частину сервісу в моєму сумці. Так що немає зайвої підозри.



Бажаю, щоб бути, я скажу вам. З мене в сумці я взяв невеликий пакет цукерок і пляшки напівсолодки. Моя мати-в-правді, і я повинен бути голодним старий карель, який офіційно був забутий, але будь-яка доросла жінка буде розуміти мене, тому що нічого так легко забути. В квартирі Валерія Володимирівна та подарувала їй рибний набір, я не чекав її відчувати. Я думав, що вона посміхається і розповість про своє життя чоловіком. Але її сльози, буквально, заливається струмок.

Я мав отримати трохи шоколаду і деякі солодощі. Зцілення нервів. Моя мама-в-одному, з радістю погодилася, і ми не сидимо з нею. Ми говоримо як сім'я. Як два вирощені жінки. Це був дуже хороший і якось... Це право. Без діток, немає інших людей. Просто нормальне спілкування, як це повинно бути. Я ще не мріяв.



Наприкінці нашої бесіди, як я був про те, щоб залишити, мій чоловік подав мені брош. Мій улюблений. Вона попросила мене дати її до її бабуся. Вона мала її око на її довгий час. Вона якось любить все старовинне. І я, безумовно, взяв, що брош. А маленька людина буде приємно, і мати-в-право буде радувати, коли вона бачить її онука з її прикрасою. Що таке велике почуття, коли ви усвідомлюєте, що вся робота, яку ви не робили в ваговому стані. І що ти, за всю вічність, зробив сто відсотків прямо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное