Здавалося б, що у віці 57 немає нічого думати про весілля, але я вирішив інакше, я хотів свято, хоча мої родичі не розуміли мене.

З віком. шансІ за любов, вона відчайдушно невелика. Не про те, що ви Про інші. Чоловіки, починаючи від спекотної молоді, готові робити все заради пристрасті і почуттів, перетворюються на виміряні меланхолії скептиків. Хто, в цілому, погоджується з відносинами, але без всіх це «виправні шашлики». Крім того, життя в формальному шлюбі і звичайному співвідношенні є різними речами. З’являються нові умови, права та обов’язки. І далеко від всіх готових змінити їх вимірюване життя за різними видами змін. Принаймні до коханої людини.



Однак, якщо жінка абсолютно впевнена в її бажанні грати в урочисте весілля і її супутник теж не проти неї, нові проблеми все ще з'являються на горизонті. Що? Кожен має власний. Фінансове питання, хоча ця точка очевидна. Або, наприклад, негативне ставлення родичів. Так, це теж буває. І може бути ситуація, коли ніхто не запрошує на весілля. Ви повинні вести переговори з колегами на роботі або дуже віддалених знайомствах. Що робити, за роки, наше коло спілкування тільки звужує. Це людська природа.

«Люби всіх вікових груп» - так що це, здається, бути на замовлення, щоб сказати. І так, недавно я думаю себе. Я не думав про це до. Коли я був молодий, це питання не зацікавив мене. І був чоловік. А після розлучення не встигнути думати про любов і почуття. Всі думки про інші, побутові проблеми. Це не людина, щоб думати про такі речі через тридцять років. Хоча це моє положення. Якщо ви не є письменником або поетом. Все життя переплітається з почуттями. Середня людина не потребує цього.



Але, на 57, навіть прагматолог, як я вирішив одружитися. Я вирішив. З платтям, кільцем, букетом гостей і красивими фотографіями. Я не розумію, якщо гості висловили, що бажання. Я не догляд, свято, свято. Відчувають гроші, виникають почуття. Тож чому не відсвяткувати такий чудовий захід, і навіть у великій мірі? Але в реальності вона була різною. Не на всіх, як я очікуваний, на жаль.

Мій перший чоловік пішов з дитиною. Він прекрасний і улюблений син, який 29 років. Прийміть розлучення в 40-ті роки непросто. Мені здається, що закінчення шлюбу непросто в будь-якому віці. Коли ви молодий, ви думаєте, що шлюб є продовженням. У дорослому віці ви зупините романтичні стосунки. Але без чоловіка, з дитиною. Залиште звичний спосіб життя, адже з вашим партнером ви не зрости разом. Що болить. І жорсткий.



Мій поточний чоловік має дві дочки. Один трохи більше 30 років, інший трохи менше. Дуже дякую! Я знаю багато про своє життя. І не тільки тому, що Олег, мій чоловік, часто розповідає про них. Ви бачите. Вони далекі, але все одно пов'язані з мною. Олег є екс-людом моєї співуси. Згідно з тим, що його діти є моїми гніздами. Я не бачив нічого, що дивився про це, коли ви думаєте про це. Олег і я не маю ніяких відносин.

У зв'язку з тим, що мій брат не хоче йти на відпочинок з чоловіком. Не море, звичайно, але досить гідне місце, туристична база. Влада сказав, що жінка її вік не мав нічого спільного з тим, що Олег йде з кимось. У випадку, якщо вона мала п'ятий партнер, вона не піклується. За цей час я забронюв собі квиток. Перший день я не помітив Олега, а потім ми побачили один одному. Ми вирішили відпочивати разом, поспілкуватися багато. Ось як все вийшло.

р.

Через місяць Олег зізнався всім своїй дружині, і вона щасливо подала за розлучення. Дуже нестійкі. Я навіть подумав, що мій корусин мав хропіння в голові весь час, але тепер що це важливо? Не існує сенсу в обговоренні минулого, особливо з того, що я отримав власний і зараз одружений з коханою людиною. Ми добре робимо, хоча ми відносно молодят. Ми не встигли втомитися один одному. Емоції удару.

Але весілля було просто щось. До тих пір він все ще знає себе. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Сім'я. Мій син, наприклад, сказав мені прямо, що він не приходився до будь-якого весілля, і що я мав скасувати, тому що інакше він почне сумніватися в моїй незручності. Я не спілкувався з ягнятами, але вони подарували батькам схожим ультиматом. Я не говорю з сестрою, хоча не сказав нічого поганого мені. Я думаю, що це більше, тому що вони не любили в шлюбі протягом багатьох років. Олег сказав мені це, і я не знаю його.



Більшість гостей не приїхали до нашого весілля. Ми пообіцяли приїхати, хоча він живе в іншому місті. В останні хвилини він назвав спину і апологізованою. Хтось в сім'ї повинен розповісти йому про мій ф'янце. Багато родичів Олега відмовилися привітати нас, хоча деякі прийшли. Я навіть назвав мій екс-люда. Чому ні, ми жили в нормальних відносинах з ним. І пішов він! Я був свого роду весело.

Ось ми йдемо. Олег і я жити разом, з мною. Його апартаменти поїхали в свою екс-дружину і вона дуже рада про це. Але мій чоловік отримав машину. Тепер ми можемо піти в котедж, і покупка на тиждень. Я завжди хотів спробувати жити так. І ще одне: Олег і Я обидва роботи. У нас є гроші, і в нашому віці. Я часто чую скарги однолітків, які не вистачає грошей, людина сидить без роботи вдома і так далі. Ми робимо дрібно. Повна гармонія і взаєморозуміння.

р.

Але це не так гладко з дітьми. Вони дорослі, вони мають власний погляд на ситуацію, і я не блюво їх. Звичайно, дивний, щоб побачити, як виростити, самодостатні люди не розуміють, що один з батьків хоче змінити щось у житті, щоб стати щасливим. Вони просто витягають ковдру над собою: «Зробляючи мене,» «Зроблено в бороді», «Я це сенильне дементія або щось нове?» Але я сподіваюсь, що краще в майбутньому. У той же час я насолоджуюсь життям і дивлюся пальцями. Решта життя повинна бути живою з гідністю. Немає негативних емоцій. Що ж для нас в минулому. Тепер це час для радості.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное