Милосердя просить купити квіти в горщиках, і гроші не збирається повернутися

«Я втілюся з маніпуляцією спілкування, що мій мама-в-право використовує. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! – скаржаться на наш читач Світлана. Її чоловік сидить на шиях довго, постійно блювотніє більше і більше грошей. Але вона розумна - москіт не зіпсує носа! Якщо героїня зможе вирішити цю проблему і причину з чоловіком, читайте сьогодні історію.



Мій чоловік і я жити в квартирі рідних і платити тільки за комунальне житло. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. У нас є хороші зарплати, тому ми можемо жити добре.

Тексти пісень, а це означає: І все буде добре, якщо мій мама-в-право не сидить на шиї. Ольга Петровна – 65 років, вона живе окремо, отримує пансіонат, але вона її не має. Довгий час ми погодилися, що ми допоможемо їй з виплатою комунальних послуг і доставкою їжі. Але що мати-в-право не вистачає.



Я назвав чоловіка іншим днем і сказав мені. Скажіть мені кілька тисяч для лікування. Я не знаю, що лікування є. Я не можу стояти його і написати телефон від руки чоловіка. На емоції почали уточнювати відносини. Вимкніть мій мама-в-право. Вона мала мазь, щоб змащувати її ногу, вартість невеликого синця.

Що таке тисячі? Відповідь – тиша. Але мій чоловік не схожий на мій сюжет. Він слухає свою маму і завжди керує її маніпуляціями спілкування. Я пам'ятаю, коли Ольга Петровна звернулася і почала скаржитися. Я побачила дорогі ковбаси в магазині і захотів її. Немає грошей.



А після того, як мама-в-право підказали, що вона стояв біля банкомату. Так само, нехай син опускає необхідну кількість і вона буде придбати цю ковбасу. І шкода Костя, підібравши телефон і відразу перерахуйте гроші. І так багато, щоб ця ковбасна ковбаса може годувати всю сім'ю!

Моя мама втомлюється від неї. Я думаю, що мій чоловік і я ніколи не буду купувати будинок. Я був так відхилений від постійного виверження матері, що я вирішив розраховувати, скільки грошей було витрачено на місяць. Коли я оголосив цю фігуру до мого чоловіка, очі сходження на голову: «Дякую!»

Тоді ми були інші проблеми, і я якось прихопив тему. Але Ольга Петровна знає, як нагадувати! На другий день вона попросила мене купити її деякі вазони для своєї квартири. Змішані вона дала мені гроші для них. Звісно я здивував. Вона вибрала кращі квіти для неї. Удачливий.

, м2

Але коли я подарував свою маму вазу, вона купила, вона дав мені коротку подяку. Це був кінець його. І тоді я не можу стояти його: «Ольга Петровна, ви сказали мені на телефоні, який ви платите за квіти». Моя мати-в-завдяки дивиться на мене. Так, я бачу її гроші, не мене.

«Дарне світло, я не сказав, що!» Я думав, що ви приїхали до мене з подарунками. Шукайте, як красиво! Мої мами відповіли, якби гасити. На даний момент я думав, що я збираюся розбити всі ці вази, щоб пекти. Але судочинство переважало.



Я просто виявився безшумно і прогулявся з квартири. Але вона не могла стояти її в машині і ламатися в гіркі сльози. Я не знаю, що робити або як поговорити з матір'ю. Вона буквально смокче весь сік з мене. Енергія і гроші вампір!

Коли я отримав додому, я сказав чоловіка все. Він не схожий на це, хоча він завжди був на боці матері. Так само, як і старий, достатньо, щоб бути більш толерантним і blah blah blah blah blah. Але я втомився від того, щоб закінчити свою антетику!



Костя пообіцяла, що він буде говорити про неї. Але я боїться не працювати. Я почав думати про збереження окремого бюджету з чоловіком. Моя мама-в-завдяки не отримай ще одну копійку з моєї кишені!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Не дозволяйте своїх родичів сидіти на шиї, які б вони не були. Потрібно дозволити одну помилку, і від циклу проблем не втечу. Вам необхідно мати можливість захистити ваші особисті кордони і не вводити всіх змів родичів. Агреді, Світлана і її чоловік роблять більше, ніж достатньо, щоб зробити Ольга Петровна не погана. Чому варто платити за будь-які з них змії?

Покажіть мені, що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное