Я ще череш шерсть ковдру, що мій бабуся дав мені, така розкіш не знайшов ніде ще.

Коли мої батьки одружилися, мій бабуся да дав їм шерсть ковдру для весілля. Вона сказала, що вона буде її родиною. Тепер нам здається - добре, що таке реліквія ковдри? Найцінніше в будь-якій радянській родині. радянська ковдра Він був знаком розкіш, особливо якщо він був як тонкий і теплий, як вовна.

Р

У середній родині в Радянському Союзі були два види ковдр - бавовняні і вниз. Це були найбільш поширені ковдри, які були постійно покриті. Бавовняні ковдри були дуже важкими, і для мене це був справжній камінь. Так вони отримали мене китайську ковдру. Дуже тепло. Це був величезний і поширений як горщик тесту. Це те, що я назвав його, тісто.



Під ковдрою СРСР є натуральна вата А ось подарунок бабуся, вовняний ковдр зберігався дуже акуратно. І я отримав це з нагоди довгоочікуваних гостей або мого захворювання. Гостям було дуже ласкаво просимо пропонувати цю ковдру на ніч. Крім того, якщо бабуся не схожа на гість і вона висловила її затьмарними губами і оціночним виглядом, то він отримав найсвіжіші бавовняні ковдри. На ніч, що я більше не хотів залишитися на вечірці. Якщо гість сподобалося бабуся, йому було запропоновано тонку і теплою вовною ковдрою. І в наступний раз ковдру прикріпили до цього чоловіка з автоматичною.

р.

Я дуже хвору дитину. Як тільки осінь і сезонні віруси почалися, я б хрящі і хрящі. Як тільки я прийшов з школи в цьому стані, мій бабуся відразу загорнув мене в цю вовну ковдру і приніс чай з малиною. Я не знаю, що магічна властивість Бабця і малини, що вона сама закручена з цукром щороку. Яку чарівну вовну було ковдру, але вранці я прокинувся в якості здорової дитини.



Коли я був дитиною, це все здавалося казковим. Я хотів бути в руках цієї чарівної ковдри. Здавалося б неймовірно м'який, ніжний і легкий як перо. Вона була як тепла, як її любов і яскраве сонце. Коли квартира була вже прохолодною, а опалення ще не виповнилося, я покрила себе цим ковдрою і бабуся читаю мені казки. Здавалося б, що ви входите в фантастичний світ. Якщо у вас є любляча сім'я.



Пройшов час, дитя закінчилася. Я пішов, щоб навчатися в іншому місті, мій бабуся пішов, і ковдру переїхав до життя в шафі. Тепер не існує навіть для самих бажаних гостей. Нові сучасні ковдри з'явилися світло, тепло і довговічні. Коли я прийшов додому на відпочинок, я попросив мене, що ковдру. Я загорнувся в неї знову і впав в дитячі спогади. Де було так тепло, легко і безтурботно.



У мене син тепер. Він має красиву нову ковдру. Але кожен раз я бачу, що стара вовна з шафи. Він вже трохи зношений і став помітно тоншим. А син обов'язково загортає себе в ньому і просить його читати казку або включити його улюблений мультфільм. І я розумію, що це в цих моментах, що він знаходить себе в чарівній країні дитинства, в якій він так теплий і затишний, як під вовною ковдрою з СРСР.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное