Недавні переїхали жити з чоловіком, і відразу ж після того, як мій дорогий матері, тканий на горизонті.

Ми всі знаємо, Що таке Platonic Love?й Для деяких, до речі, це найвищий прояв почуттів. Добре люди не можуть проявляти себе фізично до об'єкта їх бажання. Ось як Бог зробив їх. Психологи говорять про те, що ця функція лягає десь глибоко в нейронах мозку. Не страшно і не є відхиленням, це просто те, що його можна прийняти або не приймати. Це все, насправді.

1 999 р.

Але більшість людей потребують інтимного життя як факту. Особливо якщо це сім'я, яка живе під одним дахом. У будь-якому випадку, ви не можете заважати це, інакше буде стрес, проблеми, до розлучення. І діти, як ми всі знаємо, не знайшли в капусти. І ніхто не зможе допомогти молодим, яскравим тілом, якось змінити його точку зору. Тому потрібно зробити певні висновки для себе...

Для будь-якої дівчини, зовнішній вигляд дуже важливий і я думаю, що це безпомітно сперечатися з цим. Про душу можна провести час, про прекрасний характер і внутрішні якості. Все чудово. Але, як кажуть, вони зустрічаються на одязі. І просто подивіться в ванну будь-якого сучасного представника прекрасної статі: креми, тоніки, косметика. Чи не просто це? З дитинства я мав свою річ про це. З раннього віку, коли я загорнувся в вогонь і стала, скажімо, не дуже привабливо для людей для відпочинку мого життя.

Я був єдиною дитиною в той час, але мій мати, навіть в цьому віці був вже далекий від мене. Я пам'ятаю, що я бачив і відчував контраст між своїм ставленням і батьком. І через два роки я мав брата ім. Женя. І з тих пір, що мають тільки гірше: старші діти в сім'ї часто відчувають брак уваги, але в моєму випадку були навіть деякі надлишки.



Мати часто жила на мене, сердитися і без. Моє батько підтримував. Коли я міг, природно. Він був важкою, нервовою роботою. Тому нічого не дивно в тому, що один день він знизився з хворобою і так не відновився від нього знову. Я був 15 років і був найдовший час життя. Я не маю можливості їсти нормально: мій мама знайшов деякі причини, щоб скукати і залишити без вечері. Ні, я не старую, але я сподіваюся, що ви розумієте приблизне ставлення.

Я не хочу залишитися вдома після школи. Мама і ген. До речі, він не виріс, щоб бути кращим і найбільш любим братом. Тим не менш, син його не виходив, спасибі Богу. Саміш, наркоза, власник. Єдине, що я можу сказати подяку вам йому, що він не взяв на себе момент, і про мій зовнішній вигляд. Я можу зателефонувати вам все, звичайно,. Але пальники ніколи не торкнулися.

Але інші діти з школи та двору не так благородні. І не день пішов, що я не чую їх, щоб саркатичні зауваження або просто зробити задоволення від мене. Як дитина, я забрав своє слово до серця. Я тепер розумію, що це було прийнято рішення серед дітей. Це як нік, як ванний лист. Не можна протерти її. Не робіть мене простіше зрозуміти минуле.



Коли я вирішив серйозно залишити будинок, моя мама не розуміла. Крім того, вона подарувала мені гроші «перший раз», але з домовленістю, що пізніше, в майбутньому, доведеться повернути його. Так що ви знаєте, що це було досить, щоб покрити третину оренди місяця. Я маю на увазі, і великий, це було penny. Я так радий, що у всіх школах я знайшов мій друг. Хто кладе мене в її квартирі. Двокімнатні номери, велика кількість номерів. І жити разом веселіше.

Незалежний, дорослий життя навчив мене, що ніхто не дасть вам користь. Можливо, якщо у вас є милий зовнішній вигляд і красива посмішка, ви можете отримати деякі бонуси за себе. Але в моєму випадку вони могли забути. Як я спробував відключити мої рубці на ліву сторону обличчя, він виглядав ще гірше, ніж без використання макіяжу. Тож я мав розірвати кар’єрні сходи з цією «кампанією» навколо шиї.



Я зроблю нові друзі, нові можливості, і деякі готівки. Я подав борг мамі, і вона повністю забули про це: всі думки були зайняті Жені, інститутом та іншими сімейними моментами. Як бачите, я не був у списку. Я був в цілому комфортно з цим. Прийняття на особисте життя, а також його повну відсутність. З одного боку, чоловіки бояться мене через мій зовнішній вигляд. З іншого боку, життя зробила мене жорстким. Я ніколи не навчився посміхатися в 32 зубах. Хто хотів би, що у жінки? Дуже мало, можна сказати, одиниці.

І один день, це "нехай" зустрілися на моєму шляху. Ігор, наш новий менеджер з продажу. Це просто так сталося, що я дав йому деякі поради про наше робоче середовище і вийшов на каву з ним. Я не думав, що він може прийняти його двома способами: Я був використаний для того, що я був зацікавлений у чоловіків як «друга». Добре, або корисний співробітник, але не більше. Так, коли Ігор запрошував мене, щоб піти з ним в п'ятницю вночі і піти кудись після того, як я не міг приїхати до моїх почуттів і не знаю, як одягатися. Новинка ситуації була повністю конфускована.

Ми переїхали точно на 3 тижні. Я пішов з ним, бо він запитав мене. Він з іншого міста, орендовано двокімнатну квартиру, не розрахувавши, очевидно, витрати з прибутком. Я був щасливий про те, що я був з моїм другом занадто довго. Я думаю, що це океї. Я живу з людиною. Це перший раз, я мав що-небудь, як відносини з хлопцем. Але... Якось це не серйозне: максимальні поцілунки і неприпустимі клопи при перегляді фільму. Ніщо інше. Чи знаєте ви, що таке платоне кохання? Ось ми йдемо.



Звісно, мої подруги радять мене взяти ініціативу в своїх руках, так як моя дата не розуміла мене, але боятися прийняти перший крок. В принципі я не проти себе. Але лише другий день, як сніг на голову, впало кохану матір. Вже давно зателефонуйте нам, і ми навіть не назвали. Але тепер, раптом, вона пам'ятала, що я її дочку і в цілому, ми не спілкувалися багато в минулому. Я починав відвідати, щоб ви не захочили її, розповів про те, як погані речі збираються в Жені, мій брат.

І вчора я почав підказувати, що нам потрібно жити разом. Я старша сестра, і ми не бачили один одного, як сім'я протягом тривалого часу. Ви можете відвідати ваш батько і відвідати кладовище. Я кохаю мій тато і я згоден з моїм мами. Але чому зараз, чому не встигнути? Я хочу знати, що platonic любов є. Що відбувається в наших відносинах? Я думаю, що це те, що я пропустиме момент. І мій молодий чоловік буде або вийняти або він запропонує залишатися друзями. Я збираюся жити з другом. Чи є моя мама, і вона просто не хоче бути щасливою? Чоловіки важко зрозуміти мене, але деякі жінки, я впевнений, визнають себе в моєму місці.



Він повинен бути дивним, щоб почути від дівчини, що вона не задоволена такими платними відносинами, але я говорити як це. Я втомився від цього і хочу почати сім'ю. Не обов'язково з дітьми, але жити з людиною як дорослим, я дійсно хочу. І я не бачу про це. Я не здавалося б, Я хочу зробити свій вибір. Інакше, я гона бути старою покоївкою на зламаному троху. Упродовж декількох років я втратив надію на нормальне майбутнє. Я не хочу, щоб. Всі

Категории

Смотрите также

Новое и интересное