Протягом декількох років будинок в с. стояв покинутий, діти не хочуть це зробити, але коли я найняти сусіда, щоб очистити його вгору, вони сердилися.

Ви коли-небудь зіткнулися з несподіваною відвертістю випадкових мандрівників? Довіра про те, що дорога, переїзд випадкового мікрорайону, можливість поділитися кип'ятінням дружнім або просто слухачам пацієнта часто встановлюються в довіреному порядку. Особливо в відсіку автомобіля, де в середині тижня є тільки два пасажири, і навіть різні станції. І є братство, дочка, батьківське визнання в тому, що навколо яких конфліктують думки і почуття лебідки, що ви хочете вирішити хоча б назовні спокійно, як ніби тільки самостійно.



Для мене накопичилися багато різних дорожніх сюжетів. Про тамедову вовку, лояльність якого була просто вражаючою. Про халера діда, який знає безліч цілющих властивостей грибів і рослин і ніколи не в усьому його житті не приймав плату за лікування. Як це може бути досить законним для продажу дорожче, наприклад, пральний порошок, не змінюючи нічого в технології виробництва на стабільному курсі обміну?

І як ви відчуваєте у віці 80, коли, маючи три сини, через чотири місяці ви переїжджаєте з одного до іншого: від Хмельницького до Полтави, звідки вже в Казахстані і знову в колі?

доб.

Так що я думав: ми також любимо випадкові мандрівників в Інтернеті. Чому я не можу сказати вам ще один? батьківство? Що ви можете допомогти з деякими порадами?

Від Антоніни Макаровни, повернення до Доброго четвера з Києва. Звісно, почувшись від кута мого вуха, наша дочка телефонна розмова, мій сусід вирішив поділитися своїм серцем Ось її історія:

«Я маю дві дочки. Мій чоловік і я зламав, коли молодий пішов до школи. Ми переїхали з матір’ю в с. Вона була дуже прихильною. Я не знаю, як я зробив це без моєї мами.



Коли дівчата старші, вона залишила їх матір'ю, і пішли працювати в Італії. Багато селян вже працювали там. Вони зустрілися і допомогли їм знайти роботу. Звісно, це важко бути окремо. Але я позбавлявся знати, що мої діти і мати були хороші продукти харчування, гарний одяг, теплий і затишний будинок. Звісно, кожен місяць я послав їм гроші, але я також регулярно врятував для моєї мрії.

І коли дочки одружилися, я змогла втілити його: кожен весільний дала гарну однокімнатну квартиру. Подарунок дано дочкам... Я думав, що я виконав мій материнський обов'язок, і коли дівчата оселилися, розірвавЯ сказав, що вони не рахують на гроші більше. Вони не розуміли. Звісно, були подарунки, продовжили допомогти мамі. Але тепер я почав збирати для свого власного житла, і для старшого віку, який не далеко.



Моя мама відійшов 3 роки тому. Я продовжую працювати в Італії. Будинок, який ви успадкували, є порожнім. Більше одного разу я попросив своїх дочок і синів-в-право не менше, щоб дістатися до села, щоб подивитися після будинку. Взимку розтопіть кілька разів, очищайте двір снігу. Влітку трава змастити, почистити сад, вимити вікна, пофарбувати щось, відремонтувати.



Але немає, завжди було причина відмови. Я вирішив попросити допомогу від Михайла, сусіда. Здійснено оплату праці. Він погодився. Не кожен день, але часто відремонтували щось, виготовляючи для саду, подвір'я. Він сказав, що він зробив, сказав мені, що робити. Шукаю після могили дружини, він очищав його матір'ю...

Поступово, між нами було більше, ніж просто ділові відносини. Симпатія, довіру... Поговоримо довго: запам'ятовуємо, поділяємо те, що хвилювання, інтереси як нас, так і окремо. Іноді сниться.

р.

Михаїл вже багато років поспіль. Він має один син, дорослий, проживає в Німеччині. На початку весни Михайло назвав мене додому. Ми відреставруємо будинок і живемо разом. Я не розумію, я радий.

І сказали мої дочки, і вони сердилися: що робити, коли я був старий? Одружених курчат сміятися? Чому принести незнайомця до сім'ї гнізда? Вони пообіцяли, що якщо я прийняв пропозицію Михаїла, вони не прийдуть до нас на Великдень. Мапа Я думав, що я дороблю будинок і візьміть один з них в будинок. У будь-який час він прийде до них.

Р

Ось мій шлях до мого села. Я знаю Михайло чекаю, він буде щасливим. І для свята, очевидно, я буду без родичів.

Парентальна конфігурація: Що ви думаєте? Все, що я сказав, що це було краще слухати, що серце говорить мене. Але я все ж намагаюся відповісти на складне питання: чому так багато дорослих дітей переконані, що мама повинна жертвувати її щастя для них? Чи повинні бути сердитися Тоні Дочки, тому що вони не подбали про будинок Бабця до? Чи можете ви допомогти мені зрозуміти це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное