Після такого соляка чоловік поцілунить, питання з картоплею вже не варто.

Я зізнаю, що Солянка не відповіла на гастрономічні смаки протягом тривалого часу, хоча вона прочитала захоплені відгуки про це з Гільяровського. Подумав, що причина неприємного злягання з сонячним покриттям. А можливо, в поганий досвід, коли очікування були чітко перебільшені. Але немає! Я зроблю впевненість: те, як приготувати соляку (конфас на слово «як»).

Незабутній Evdokia Vladimirovna колись в зиму лікував мене смачною їжею. І було - сіль! Саме так, як, здається, незламний стереотип. Тепер зима знову, хочу, щоб суп прогріти довгий час, був поживним і смачним. Добре, що Тітка Дусія навчила мене, як варити натрі. Зареєструватися Я буду ділитися рецептом.

Як приготувати Солян

Брошкові інгредієнти
  • 1кг свинячих ребер
  • 2.5 л води
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • петрушка
  • селери


Інгредієнти для кондитерських виробів
  • 300-400г м'ясних продуктів
  • 3 марлі
  • 1 цибулина
  • 2 ст.л. масла
  • 1–2 ст.л. томатної пасти
  • 2-2,5 л свинячого бульйону
  • каперси, маслини, маслини за смаком
  • бай-лист
  • сіль
  • лимон, зелень (для подачі)




Підготовка
  1. Краще варити відвар до дня. Ви можете використовувати свинячі ребра. Перед приготуванням злегка обсмажити їх у свій власний жир. Дві хвилини. кілограм ребер підійде до двох і пів літрів води. Як тільки він відварює, знижують до слабкого вогню і знімають піну, частину збитого жиру. Але не все, так як тонкий шар жиру збереже аромат в бульйоні. , Україна



  2. Поставте всю цибулину вниз. Варити під кришкою до двох годин. За годину до готовності скидати моркву, петрушки, селери в бульйон (для аматора). Ви не можете посолити на всіх, і якщо покласти сіль, то трохи. Після охолодження перемістіть ребра в окрему страву. Зберігати все в холодильнику.
Залиште все на ніч в холодильнику На наступний день збирають 300-400 г м'ясних продуктів: м'ясо з ребер, шинка, мисливські ковбаси, беконом, брикет - що їсти, так що заморожувати виходить дійсно як команда. Вирізати соломкою. З трьома великими паличками знімати шкіру, звільнити їх від насіння і також порізати соломкою.



Наріжте невеликий куб цибулі - 1 шт. Пропустіть його на дві столові ложки гілочки до прозорості, додайте ложку двох томатної пасти. Потім з'являються солом'яні огірки і м'ясо. Зробіть його 10-15 хвилин. В той час як наповнювач супу тушкована в сковороді, покласти каструлю бульйоном (2-2,5 л) на вогонь. Приготовлений вміст каструлі необхідно перенести до бульйону. Приготуйте 5-7 хвилин. Потім додайте до смакових каперсів разом з маринадом, маслинами, оливками, лавровим листом. Тепер спробуйте побачити, чи достатньо солі. Якщо душа просить, сіль.



Зняти вогонь і дати суп відпочивати. Подавати скибочку лимона, зелень.

Редакційна колегія

Сметана не повинна класти, не поєднується зі смаком копченого м'яса. Ви вже знаєте, як варити соду. І не картопля! Є багато рецептів цієї страви, навіть з хірургом, блюга, хірургом; на вині; з грибами; з подачею в каструлю, не у вигляді супу - в них немає картоплі.

У вас є напій і мати хороший апетит! Так, оливки необхідно мити перед варінням, насіння необхідно видалити з оливок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное