Поцікавився не покарати дітей, вона була щаслива хлібом, цукром, гарячою водою

Просування та покарання дітей Проблема є складною і не завжди прямо вперед. Батьки повинні не тільки навчати дітей розуму, але і постійно навчатися з ними. Щоб дізнатися цей світ дуже цікавий, і діти, захоплено кидаються в пригоди. Але сім'я іноді занадто сувора.



Історія Вероніка підтверджує те, що мама не завжди повинні бути занадто строгими з дитиною. Її син Діма був 5 років, але У нього достатньо енергії. Всі 10. Вероніка мала мити брудний одяг, змащувати пошкоджені коліна, апологізувати сусідів для хлопчиківських хитрощів.

Здавалося б, що не виправда. Ну, м'яч туш кілька разів в клумбу Баба Валі, так що? Вона все ще висадила її більше, щоб виглядати. Відображатися на інші старі жінки з в'їзду. Але тепер моя мама відповіла Діма. І не просто зараз.



Віроніка дивний момент підняти синай Чоловік пішов з сім'ї, коли хлопчик не був ще два роки. Більш конкретно, Нік був похилий від незайманого чоловіка. І щоб завершити картину ефективно кинули його речі з балкона. З тих пір, як ви отримали господиню, готові до театральної вистави для всіх сусідів. Батьки з двох сторін допомогли фінансово, адже батько-в-право і мама-в-право висловили бажання спілкуватися з їх онуком в майбутньому.

Для молодої жінки розлучення було великим ударом, хоча вона намагатися триматий Поєднання роботи, підняття дитини і господарських хорів було дуже важко. Низький відчував, що вона не забрала сили і терпіння. А потім вона зробила її першою помилкою. Вона впала за сина. Я кричав на дитину, бо він торкнувся і не заспокоївся.



Сама Вероніка не помітила, що вона зробила щось неправильно. Крі став постійним супутником і важливим елементом у виховання сина. Здавалося б, щоб вона могла зберегти Dima в рукавиці. "Я не бити його," жінка зневажена. До одного дня вона подарувала вільному переробці слів на майданчику. Дуже багато уваги.

20578686

Деякі мами дивилися підозро в Вероніка, коли вони чули її кричу і діма крі. Тоді літня жінка підійшов до матері і сина і говорила м'яко, «Чи ви ходите зі мною, дитина?» Нек дивився наляканий на незнайомці, але не бачив іншого. Вона забрала Діма вручну і пішла після Бабця.

«Я не судити тебе, мій дідусь, але я не можу подивитися на вівці хлопчика. Це сором'язлива ви блювотніє його не робити нічого неправильного. Чудовий, активний хлопчик. У мене була дочка. І онука. Але 3 роки тому відійшло автомобільну аварію. Зараз тут немає. Принаймні нехай це йде. Якщо ви хочете, ви можете принести його до своїх уроків фортепіано. Я навчаю таку красиву майстерність, - сказав він



Яскраве заохочення і покарання дітей 5 років пройшли з тих пір. Але Вероніка, здається, назавжди запам'ятовувала мудрі слова діда Женя. «Не покарати дитину. «Ніколи», - сказала літня жінка з болем. У своєму голосі було так багато смуток і смуток, що він зламав лід у серці Нікі. «Я не можу уявити, що я буду робити в такій ситуації», - сказала жінка. І Бабця Євген був дуже любим і турботою. Вона дійсно навчила Dima грати на фортепіано. Ми живемо в чудовому житті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. й



Рік тому Євген бабуся пішов. І для Діма і для Вероніки це був великий удар. Їх родичі не поділилися таким близьким контактом з незнайомою жінкою. Але для матері і сина, деякі важливі частини серця, залишені разом з бабусям. Женья. Вона була завдяки їй, що Ніка вдала, як часто вона анотаціяй І це змінено так багато.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное