Мультфільми, які дитячий психолог радить дивитися з дитиною

Ми запрошуємо Вас на зустріч з родиною. мультфільмй Тепер син вже 7 років, і ми почали наші погляди, коли Данечка була 4,5 років. У цей час ми створили колекцію «Кращі дитячі мультфільми». Вона допомогла в підборі цікавих і корисних мультфільмів для дитини, друга, яка працювала дитячим психологом більше 10 років.

«Діти з батьками, не замість батьків!» А ще – все індивідуально, кожен мультфільм може бути для певної дитини, як загоєння, так і для надихання. Саме тому важливо бути близькою до малюка під час перегляду та перегляду реакції дитини.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти мультфільмДля тих, хто-небудь вирішив, що він вже дорослий. По дорозі, багато повнометражних мультфільмів ми дивилися з чоловіком до народження сина і дочки!





Найкращі дитячі мультфільми Я починаю з вибором для дуже маленьких. Для тих, хто ще не 5 років.

"Додлери." Разом з героями мультфільму ви можете дізнатися, дізнаючись про світ навколо вас.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Гуаш, к. #kids #photozone #2 рік #cartoons

Повідомлення від Художника (@olya_art) 24 Oct 2020 в 3:05 PDT



"Фіксика." Це прекрасний навчальний мультфільм. Але тут потрібно бути обережним, щоб дати дитині можливість сформувати власні питання і попросити їх, і не звикнути до готового подання інформації.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Мега, як ви відчуваєте про розмову з людьми? Як ви думаєте, Katya і DimDimych зберігати вашу секрет? МЕГА: Я був дуже дивний і трохи страшний, коли я вперше побачив професор Чудаков. Ми довіряємо цих людей, але я хвилююсь. Вони довірять одну людину, другу, третину. Що таке секрет? Ні, я не дам мій секрет людям. Я вірю, що Дімдіч і Катя буде тримати наші секрети, вони можуть бути довірені. Але є щось дивне про це. Ви поділитесь проблемами Мега? Ви вважаєте, що вона не збирається довіряти людям? #фікси #фікси #фікси #фікси #фікси #фікси #фільми #фільми #фільми #фільми #картони #фільми #картони #френди #френданси#френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди#френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди #френди

Пост з Фікіно (@fiiki_official) 26 Oct 2020 в 8:01 PDT



"Динозавр поїзд" Для маленьких палеонтологів, які захоплювалися світом динозаврів з раннього віку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Більше про динозаврів, ніж діти, навіть палеонтологи розуміють їх менше і менше. Ласкаво просимо на наш канал мультфільму "Dinosaur Train", що подорожує назад в час і досліджує Мезозічну епоху! #Чанnel Discovery #перший Неформатований #Cartoon #Poddinosaurs #dinosaurs #dinosaurs #dinosaurs

Publication of First Cognitive (@kanal.o) 5 лютого 2020 в 7:20 PST



Октонаути. Команда Октонаута завжди поспішає допомогти, як тільки неприємні труднощі відбуваються в підводному просторі. У зв’язку з загрозою, восьма зустрічається з водними мешканцями і дізнається секретні кути морської глибини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми запустили сезон 3 і 4 улюблених Octonauts на #tvканалі Будьте впевнені, що дивитися! #відеоканал #octonauts #kids #all-best kids #kid цукерки #що дивитися #kids #superheroes #rescuers #toys #family #cartoons #cartoons

Публікація від дитячого телеканалу ANI (@ani_tvканал) 12 жовтня 2020 в 11:05 PDT



Прекрасний французький мультфільм про сім'ю zebra. Кожна серія - красива історія з прикладами гармонії.сім'яЗ досвідом роботи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Кращі мультфільми на @mult_kanal 浜у 涓 蹇 #zebrazu #neposedazu #cartoon #zebra #kids #відео #interesting #film #діти #clip #popular #recommendations #recommended #interesting #series

Повідомляючи від б Love ANNOUNCES . (@mult_kanal) 9 листопада 2019 в 5:47 PST



І тут колекція. мультфільм для сімейного перегляду. Не варто дивитися!

"Кунг Фу Панда" Я не можу сказати, що з трьох краще. Цей мультфільм корисний для перегляду не тільки дітей, але і дорослих. Для того, щоб повністю зрозуміти її глибину та мудрість, необхідно переглянути кожну частину. Я дуже рекомендую дивитися для всіх!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Кожен з нас є трохи panda kong fu #pandakongfu #panda #film#nice

Повідомлення від Doc_Ann (@akravtcova) 7 Feb 2016 в 8:18 PST



"Заголовок" Головний герой – звичайна школярка. Її поведінка визначається основними емоціями - Радість, Садиба, груша, Ангер і Disgust. Ці люди в її голові кожен день допомагають їй впоратися з труднощами, наприклад, з несподіваним переміщенням, який прив'язаний до сюжету.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#puzzle #cartoons

Повідомлення від @ обрано_movie2 26 жовт. 2020 в 1:16 PDT



"Мулькан" красива частина цієї мультфільму. Мулан - метафор жіночої влади, фемінізм. Цей мультфільм навчає багато і стане відмінним уроком не тільки молодим глядачам, але і для батьків. Це історія вірності і дружби, відзнаки і мужності. Історія ніколи не відмовляється. Історія великого і доброго серця дівчини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи знаєте ви, що ім'я Mulan означає? «Му» означає дерево і «Лан» – орхідея. Мулан перекладається з китайської мови як "магнолія". Як це, якщо ви хочете більше фактів про принцесу! #азиатски масаж#мечтаещи#Игри #азиатски масаж#еякулация#еякулация

Публікація від Дісней Іграшки. Махачкала (@babyroom_m) 3 Aug 2018 в 11:05 PDT



Ferdinand - найкращий бутік у всій Іспанії. Не дивлячись на значний розмір і дивовижну силу, так як дитинство воліє сидіти на газоні і помилуватися природою замість бретлінгу з іншими биків. До смішного збігу Фердинанд був обраний серед інших племен, які брали участь у бульбах у Мадриді.

Фердинанд буде захищати свої спокійні переконання і нагадувати нам, що навіть на обличчі труднощів, головне – залишити себе.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Федір: Фердинанд Кредит: @ivimult #Ferdinand #Animated #Disney #DisneyMovies #kindness #покарання #love

Повідомляючи від любові до мулиць ETERNAL (@ivimult) 29 вересня 2020 в 2:49 PDT



«Як навчити дракона» я кажу знову, «Всі частини фільму красиві!» У цьому мультфільмі є багато сенсів: про те, що міцність не завжди в м'язах. Про те, як важливо, щоб прийняти дитину, як він, як ми хочемо. Для дітей важливо вірити у своїх батьків. І багато речей!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Можливо, завдяки цьому мультфільму ми можемо дізнатися, що таке справжня братська дружба. #азиатски масаж#изпразване#ohmibosanski jezik

Повідомлення від Це Ваше життя (@eto_tvoya_zizn) 15 травня 2019 в 8:45 PDT



Сім'я "Ліло і стихія" де ніхто не обманює або зрадує. А де ви прийметесь до нас на "майбутню планету". Красивий мультфільм, який піднімає важливі теми прийняття себе, інших, теми сім'ї та дружби.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Lilo і Stitch (@stich_lilo98) 29 Mar 2016 в 7:31 PDT



"Старий Коко" Фільм розповідає про відносини родичів. Справжній виклик, дружба. І є мудрі і красиві пісні, які ми співаємо вечори з цілою родиною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

1е «Монстри на свято» 2е «Франкенвегія» 3е «Кораліна в нічній країні» 4е "Таємниця Коко" 5е "Книжка життя" 6е "Ніно" 7е "Схід нареченої" 8м "Ніч до Різдва" 9м "Будиночок монстра" 10е "Паранорман" ... #loween2020 #halloweento #halloweenpok #hallow #жовтий Українська #gogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogo #gogogogogogogo #gogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo #gogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogogo

Повідомлення від Keira б PS4 (@geraaa_68) 3 Жовтень 2020 в 4:54 PDT



"Моана". Земельна ділянка розгортається на островах Тихого океану. Молода дочка лідера Моана має намір виправити помилки своїх предків, а для цієї сміливої дівчини готовий поплавати по океану в компанії її опікунського духу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Моана. Вчора я дивився мультфільм про Моана (Я дуже люблю дивитися мультфільми, ніж кіно). Я дуже схожий на героїні фільму Вона незважаючи на всі довели, що вона може зробити щось !!! Вона воювала монстрів і зламала старовинне писання. Ця крихка дівчина зуміла все! Вона також зуміла виконати свою мрії про плавання з поточною, як її давні предки були навігатором! Коли я бачив її вчора, я зрозумів, як цілеспрямована вона була незважаючи на те, що вона не могла контролювати човен, вирушила в океан, не відмовлялася, підірвав до її мети. І коли вона впала, вона усвідомила, що вона все ще не могла пускати руки і досягла своєї справи. Він був таким чином відкритим і тим, що він навіть заспокоївся лави самому !!! Вона зрозуміла, що вона була Тека, мати природи, яка її серце зняла, і тепер ембітірувала весь світ. Її інтуїція привела її прямо до lava і дав її серце. вона не боїться, вона збирається її! Це те, що мене застрягти! Я був так переселився її героїзмом, що я хотів бути її! Завжди перейдемо, незалежно від того! Я ходив, як вона ходила і пішов до мети, і там були моменти, де я поставив руки вниз. Але тепер я знаю, де я збираюся або я не знаю, і є мрії, які я хочу виконати. Дякую за нумерологію, я зрозумів, що я і моя мета!!! А потім ми побачимо, що я не вирішив, але я шукаю своє само, або я вже знайшов # Мета #Mafia_Batuychik #numerology#moana #commitment #nocommitment#mymymestvo #mygoal#mygoal#mygoal#mygoal#mygoal# Я збираюся отримати всі # Я можу подолати

Опубліковано Sakhaya (@sakhaya09.05.90) 26 Oct 2020 в 10:46 PDT



Балерина. Фільм про наполегливість і роботу над собою. Про те, як маленька дівчинка-сиріт робить серйозну роботу над собою, щоб досягти своєї мети. А також довести до світу, що це може стати реальною визначною пам'яткою Парижа театру!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

~Les essais sur le chemin doivent atteindre le але de la pendaison ~ Сьогодні мій обліковий запис є прямо зараз 1 рік Багато завдяки всім тим, хто був з мене в цей час Ac: зал fame- Script Dt: кожен + @fresa4ka App: ccp #ballerinamultfilm #ballerina2016 #felicia #parisoperaballet #disney #felicia #ballerinaedit #movie #land #parisland #abomest #a #a #abomesta #bom

Публікація від @vily_russia 12 Червень 2020 в 4:28 PDT



"Фрозен". Про прийняття себе, як ви. Потужність емоцій і вміння контролювати їх. І найголовніше – «Фрозен» про лояльність і любов, що в самому серці є справжнє диво!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

@_multiki_disney @_multiki_disney

Публікація від мультфільму (@multiki_disney) 18 січ 2020 в 12:01 PST



"Феї." Ця серія мультфільмів буде більш любити дівчатам. Особисто, як аесттета і візуальний діяч, я не можу передати дивовижні красиві образи казкової долини. мультфільм про талант, про дружбу, підтримку та взаємодопомогу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#сюжет #сюжет #сюрина #росета #hada

Повідомлення від мали (@fotos_de_hadas) 26 Oct 2020 в 10:24 PDT



Рататоуїл. Будь-який може приготувати. Головне, щоб бути себе і слідувати за долею!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Це, безумовно, хороший мультфільм Ви пам'ятаєте його? #ratatuymultfilm #cartoon # лапки #

Опубліковано Alena Rybinkina (@alenarybinkina) Може 24, 2020 в 3:28 PDT



Я також рекомендую вам звернути увагу на вибір хороших сімейних фільмів для всіх випадків. Для більшості випадків це старі комоди, які обов'язково варто дивитися або переглядати дітей найближчим часом.



У вищезазначеному виборі найкраще мультфільмПсихологи рекомендують дивитися з дитиною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Просто посидіти і грати один з мультфільмів на цьому списку і дивитися з вашими дітьми. А потім ви можете обговорити поведінку персонажів, запам'ятовувати моменти дотику і просто мовчати, відтіняє.

Я хотів би прочитати коментарі улюблені мультфільми Ваші діти!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное