Які мультфільми дітей люблять

Як і всі народилися в СРСР, пам'ятаю мій радянський дитинства і мультфільми тих років. Добрий, цікавий і обструктивні історії, які ми готові знову дивитися і знову. Багато фраз з них миттєво стали крилаті, і персонажі заслуговували воістину популярну любов.





Чому наші діти відверто пропускають перегляд пригод доброго крокодила Гена і найкращого світу тамера господині? Як вони буквально захоплювалися повністю безглуздими, згідно з багатьма батьками, мультфільмами про ярмарки, трансформатори, супергерої та всілякі монстри?

Габаритний зображення



"Я не хочу Чебурашка, я хочу, щоб Паусти Патрол, мій син є захоплюючим, щоб приєднатися до класики, улюблених батьками. Чи є ми так різні, або радянські мультфільми дійсно застарілі і більше не відповідають вимогам часу?

Перше, що ловить око під час порівняння старої радянської анімації та сучасної є візуальною відмінністю. Технології розвивається, і діти щодня дивляться навколо них набагато яскравіше, швидко і медіа, ніж у всіх радянських мультфільмах.

- відео



У сучасних мультфільмах цвітуть бульйони квітів, а більшість стрічок нашого дитинства на цьому фоні виглядають блідо, дивні і тьмяні. Дуже часто вони також ляльки, які для сучасних дітей незвичайні і просто ляльки.





Немає нічого дивного або неправильного з ними зв'язує яскраві кольори, динамізм, об'ємність і візуальний експеримент, що, в правді, використовується для того, щоб бути достатньо.





радянські мультфільми втрачають анімацію XXI століття, але це лише наслідок проходу часу, не їх якість. Ще одна технологія виробництва, інше обладнання та швидкість дії в каркасі. І той факт, що діти нудьгувати, нічого не можна зробити, потрібно одягати з ним.

3250Р. 3700Р.



Друга причина - оповідання. Багато героїв радянських мультфільмів Діти відчужуються. Вони не можуть асоціюватися з ними, але просто дивляться їх непереборними, вони не досить фантастичні, не смішні, занадто серйозні і неруйнівні.





На відміну від персонажів Vrumiz, Masha і Ведмідь і Puppy Patrol знаходяться на одній хвилі з дитиною, це реальні діти, які можуть і повинні бути веселими. Вони не бояться своїх помилок і відіграють до повноти, виготовляючи радість і сміху.

р.



З цієї причини Маша краще, ніж Наташа з Кузі Хаус. Маша не може сказати, і це океї. Таким чином, прискіпливі «Мі-бери» більш цікаві для дітей, ніж філософія Глингога з вогнища.





Я радий, що якісний контент анімації виходить більше і більше. Наприклад, розробка та розробка мультфільм "Смехаріки", "Барбоскі", "Лунтик", "Даша-трекер", "Фіксікі".

Ще 20 років пройдуть, і наші онуки, ймовірно, будуть нудні дивитися Маша і Ведмідь і Смехаріков. Вони воліють щось нове. Це так погано? Здається мені, що кожен покоління має свої мультфільми, і не потрібно змушувати ваші погляди.

Для тих, хто думає інакше або хоче коротко повернутися до дитинства, редакційна колегія "Сайт" Приготував чарівну колекцію понад 150 радянських мультфільмів. Багато хто з них має сенс переробити. Прийміть те ж саме «Гелог в тумані», але як дитині не сподобалося йому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное