Василіса Володіна розповіла, як розвивається пандемія в найближчі місяці

У часи глобальної турмоли, спокуса подивитися на найближче майбутнє більше, ніж коли-небудь. Щоб зробити це сьогодні дозволить нам астрологічний прогноз Василіса Володіна наприкінці 2020 року.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Минулий тиждень почався, коли Василіса Володіна Астроцентр бере замовлення на знаки Дестини 2020, мій улюблений світловий гороскоп. Я розробив Signs 7 років тому, щоб кожен міг отримати персональний прогноз на рік у всіх сферах життя, з чіткими формами, без води і абстракції. Отже, якщо вам важливо, щоб отримати Ваш персональний прогноз за останні місяці 2020 року - точний і не за багато тисяч рублів - у вас є останні дні, щоб замовити знаки 2020. Активне посилання на профіль або диал www.astrogift.ru/lite-horoscope/destiny-signs.shtml ► Ну, або тих, хто не справляється, я надішле активну посилання на DIRECT. Написати директору – «Я хочу, щоб ознаки долі». І в ці дні я остаточно підготував месенджерів майбутнього – «Підписи долі. 2021». І кожен твоїх вподобань приносить яскраве майбутнє. Не пропустіть!

Публікація Василя Володіна. АСТРОЛОГУ (@vasilisa.volodina) Вересень 21, 2020 в 9:30 PDT



Більшість читачів Василіса відома як один з господинь програми «Одружений». У квітні цього року вона залишила весільну розмову шоу «Перший канал» для дотримання режиму самоізоляції та фокусування на компіляції приватних гороскопів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Найголовніше тема останніх місяців є коронавірусом. Я вже писав про мої прогнози на цій темі на самому початку процесу - в середині березня і назвав загальну розрахункову тривалість епідемії (наслідки до 3,5 років). Це був «бефор», не 3,5 років, як деякі представники преси відразу ж розповіли. Я зосереджуюся на цьому. Але навіть це "до" не дуже щасливий. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І я дав пророки на каналі YouTube влітку та вересні. Хто ще не бачив – активне посилання на профіль або диал www.youtube.com/канал/UCPtCZanOVGGGGeymGMPFeBWw › Я постійно працює з статистикою морбідності та поперечними астрологічними методами прогнозування з математичними. На жаль, самі статистика все ще занадто мало, щоб зробити впевнені висновки про майбутнє. Ви не почуєте мене, там не багато. Деякі з планетарних циклів «пошуків» навіть не пішли від початку, щоб розкрити візерунки, за допомогою яких цей специфічний вірус живе. Найновіші знахідки є те, що ретроградовані планети (особливо Меркурій!) сповільнюють поширення захворювання. Я приписую цей факт, що ретро-Меркурт запобігає безмежному та неконтрольованому спілкуванню. Крім Меркурій, Марс, Юпітер і Сатурн мають однаковий ефект до меншої кількості. Найвпливовіші за світову статистику були з'єднання Плуто з Сатурн (прискорює швидкість епідемії на 25%) і з Юпітером (9%). Але взаємодія Нептуна і Юпітера статистично стримана поширення вірусу (на 35% порівняно з середньою). Для неастрологів все це означає, що тепер швидкість збільшення частоти захворювання в світі прискорюється. І ми бачимо його з вами. І в області 16 жовтня вони повинні уповільнювати трохи (Мерка повернеться назад, але це темп, не кількість випадків, застібка). А потім прискорюємо ще до 20.11, після чого вони можуть довго зберігатися. Я не знаю, якщо я повинен публікувати свій графік або ні. Детальніше

Публікація Василя Володіна. ASTROLOGUE (@vasilisa.volodina) 5 жовт. 2020 в 9:30 PDT



Природно, будь-які прогнози цього року, якось торкаються на тему коронавірусу. Не пропустіть своє і Василь. 6 жовтня в Instagram з'явився пост, де відомий телевізійний співрозмовник намагається подивитися на найближчому майбутньому через призму астрології.

Ніяких сумнівів, що 2020 хтось закрив. Епідеміки, війни, терористські атаки, акти цивільного нетримання, економічне зниження та природні аномалії. Звісно, ми очікуємо деякі проблеми з року стрибка, але не стільки!



Астрологи Yet попередили, що 2020 буде особливо довго до його початку. Суддя за себе: завершення циклу Юпітер-Плуто, тривожна велика кількість екліпсів, парад планет, сукупність Юпітера і Сатурна (поки щотижня 20 років) і їх перехід на знак Aquarius, що викликає цикл змін не менше 200 років.



На цьому фоні прогноз Володіна також не виглядає комфортно. Астрологер вважає, що її вимушений відпочинок затримується, і прогнозує збільшення кількості випадків. Зрозуміло, ртутна ретроградія, яка традиційно розбила всі неприємності, в цій ситуації, навпаки, розтягнення епідемії.



Реконструкція ртутування (від 14 жовтня до 4 листопада) запобігає всім типам зв'язку, подорожі, вільного спілкування, тим самим зменшуючи ймовірність передачі вірусу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дами та джентменами, ртутним ретроградом! Будь ласка, зателефонуйте! Відтепер до листопада 3. Немає, ви не можете любити і скаргати, але це безглуздий. Зробимо для себе добро! Я покажу вам відразу після того, як ваш конструктивний, як зыв це повідомлення. R-Mercury пригнічує всі процеси спілкування людини, руху, спілкування. Чим повільніше, ніж зазвичай. Я написав пару днів тому, що два попередні періоди ретро-Меркурті сповільнили частоту пандемії. Найімовірніше, це пов'язано з тим, що люди в цей час спілкуються менше і більше діляться! Як видно, поділ не завжди погано. Чи є це означає, що ті, хто з ретро натал-карти Merck мають менший відсоток? Алас, ні. Цього разу у нас є 3 тижні ретрограду, які ідеально повинні зануритися в кожну глибоку інтроспектацію. Настав час реалізувати важливі речі, які раніше були тільки відчуттими, і тільки зараз є шанси формувати їх чітко, за словами. Зрозуміти, де помилки або помилки були зроблені протягом останніх 3 місяців, як їх виправити, що робити рефінансування, що дихати більше думки в тому, що було занадто поверхнево продумано і тому не вдалося. Програмне забезпечення. Щоб перейти на. Такий інтроспектіон може бути досить болючим, ознака Скорпіо часто вибирає з наших несвідомих почуттів провини. Але є спосіб краще зрозуміти, хто повинен бути полум'ям і що робити. Підписано індивідуальний розрахунок «Кії року. 2020». Ключові слова демонструють, в якому будинок вашого персонального гороскопа Меркурій є ретроградом цього часу. Вони містять певні особисті поради. Активне посилання на ключі в профілі або тип www.astrogift.ru/news/kljuchi-goda-ot-vasilisy-volodinoj.shtml › Або – з мережної звички – напишіть запит на DIRECT «Чи потрібні ключі» Як ви відчуваєте останні 2-3 дні – занурення в внутрішній світ? Легка смужка або чорна довга? Або, навпаки, підвищена активність?

Публікація Василя Володіна. ASTROLOGUE (@vasilisa.volodina) 14 жовт. 2020 в 9:30 PDT



За словами Василиса, особливу увагу слід приділити Юпітера, Сатурну та Плуто: «Поточна пандемія розвивається в одному ритмі, в якому утворюється сукупність Юпітера і Плуто. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми просто подолали перше півріччя 2020 року, що вкрай важко і весело. Астро-феномена, який чекає нас. Ретроград Марса в Орісі (від 10.09 до 11.11) підвищить напругу у світі, включаючи військові. Це може принести конфлікт і суперечити мешканцям. Неприємні, але потенційно вигідні ситуації в бізнесі високого ризику. Я планую писати про ретро Марса більше ніж один раз або двічі в найближчому майбутньому. На його фоні вже знайома, майже рідна тріфле. Крім того, в знаку Скорпіо не буде як гостро відчуватися як зазвичай. Третя Плюто з Юпітером у листопаді. У березні-червні період ще пам'ятається. Листопад – ризик продовження. З’їзд Юпітера та Сатурна в Aquarius, з подальшим подальшим подальшим з’єднанням у грудні – найважливішим у цьому списку. Запуск нового великого «повітряного циклу» та змін у світовій економіці не більше 200 років. Але не будемо боятися, ми розберемо його. Підвищує важливість останніх місяців річної парі екліпів (листопад 30 та 14 грудня). В цілому періоди з 06.08 по 29.08, з 25.09 по 12.10 пообіцяють бути складними. листопад і перша половина грудня. Ось ми йдемо. Дивитися, але не струшувати. Для тих, хто абсолютно нічого не розуміє, основна ідея полягає в тому, що ми тільки мріяли про мир. Друга половина року також буде бойовою і навряд чи дозволить вам розслабитися. Я щаслива відповісти на особисті питання в рамках персональної консультації. Веб-сайт www.astrogift.ru/

Публікація Василя Володіна. АСТРОЛОГУ (@vasilisa.volodina) Липень 20, 2020 в 9:30 PDT



Він був особливо тяжким у квітні, монетизації з спалахом в Європі, з наступним піком у листопаді. Після цього поширення вірусу буде високим протягом тривалого часу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Забава у вигляді, хоча досить серйозний факт, прогноз на серпень 2020 року ви вже побачили 2 дні тому. А тепер час для більш глобального «огляду» місяця та осені. Не забудьте про те, як я не забуваю писати прогнози для вас своєчасно. У журналі «Зірки і поради» вийшов прогноз. Не пропустіть! В той час як журнал знаходиться на продаж, ви можете доторкнутися до красивого. Або почитайте його на сайті. Активне посилання на ваш профіль або диал www.astrogift.ru/press/vtoraja-volna-koronavirusa-vozmojna ► Заощаджувати в закладках . Надішліть нам свої друзі.

Публікація Василя Володіна. АСТРОЛОГУ (@vasilisa.volodina) Липень 31, 2020 в 9:30 PDT



Але, за словами Володіна, хоча перспективи виглядають похмуро, важко передбачити саме щось. Після того, як всі події, які багаті 2020 року, часто перетворюють курс заходів в абсолютно несподіваний курс.

про:blank

Так в будь-якому випадку, не розслаблено, але не втрачають оптимізму. У 2020 році біля завершення. Що буде з нами в 2021 році і чи ми будемо зіткнутися з іншим затягуванням карантину, тоді як тільки зірки і епідеміологи можуть прогнозувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное