Чи можна приготувати дельму на зиму, щоб навіть в морозі часи насолоджуватися свіжістю листя

У літню варити дельму дуже часто. І на зиму я не хочу переривати цю красиву традицію. Тому підготовлена дельма на зиму - незамінна річ. Або ж, не дельма себе, але свіже листя до неї. Ми ретельно готуємо до морозного сезону і робимо заготовки, поки листя ще соковиті.



Редакція "Сайт" Як приготувати листя винограду для дельми на зиму. Два способи!

Долма для зимових інгредієнтів
  • 60 листя винограду
  • 3 ст.л. солі
  • 1 л води


Підготовка
  1. Збір красивих свіжих листя винограду. Поставте їх в ємність і промийте їх під проточною водою. Покладіть на рушник і висушіть його.



  2. Потім промивають і сухі листя заливають окропом, залишають на 7 хвилин. Тепер беремо 7-10 листів, кладемо на рушник, щоб трохи висохнути, а потім перекручуємо в щільному рулоні.



  3. У цій формі кладуть рулони в стерильні баночки (700 мл або 1 л). Варимо воду, залийте листя в банку, протримайте її протягом 5 хвилин. Потім залийте його і скажіть її знову. Для третього часу залийте листя окропом і сіллю. Розгорніть кришку, загорніть до повного охолодження, а потім зберігайте в прохолодному місці. Ці листя візьмуть близько 1,5 місяців, щоб засолити. Ви можете використовувати їх для приготування страви.





Листя також можна заморожувати, якщо не схожий на спосіб консервування. Потім промийте і висушіть листя знову. Потім залийте їх окропом і залиште їх на деякий час. Засихати ще раз. Після прокатки листя в рулони 10 штук. Загорніть його харчовою плівкою, щоб повітря не опинився всередині. Тепер кладемо її в морозильну камеру. Просто врахуйте, що заморожені листя дуже крихкі, краще зберігати їх в окремому контейнері.



Коли потрібно зробити дельму, просто вийняти потрібну кількість листя і покласти її в холодильник. Не дозволяйте різкого розморожування, тому що після цього листя буде поширюватися.

р.

Я зиму зустрілася. Це також хороший шматок паперу, хоча ви не можете зробити занадто багато його. Я просто зробив дельму за перевіреним рецептом, кладемо її в лоток і відправив її в морозильну камеру. Так можна зберігати близько шести місяців. Однак смак не зовсім такий же, як свіжі страви. Краще приготувати листя, а взимку приготувати свіжі і ароматні дельми!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное