Польський хлібобулочний Яцек Полявський, побачивши страшну ногу з України, вирішив приїхати і допомогти, годувати людей хлібом

Допомога Це більш важливо, ніж коли-небудь. Тим не менш, коли є абсолютно безступінчаста війна. Одна з перших, щоб допомогти Україні вийти на сусідню Польщу. Поцілунки намагалися допомогти українським біженцям якомога більше, щоб годувати, обігріти, влаштувати нічне проживання або тимчасове житло. Але деякі поляки вирішили, що вони доводять більше переваг прямо до України.



Бодибилдерши Jacek Polwski не залишатися вдомаЯк тільки я бачив всіх жахів, які прийшли з російськими окупантами на українській землі. Після вступу в місто Буча, Яцек вирішив негайно перейти в Україну. Він пояснив, що це дуже спонтанне рішення. «Польща купила 500 кг борошна, а на шляху купили ще 600. Я не знаю, куди піти. Я набрав у пошуковій системі "Бучинське хлібобулочне" і вибрав кілька адрес. Яцек прокоментував своє рішення.



Поза «Ложки» Ця хлібобулочна випічка виявилася «Катерина хліба». Зараз працює виключно. благодійністьй Всі випічка наділяються на місцеве населення, а також для підтримки роботи хлібопекарів можна відправити гроші на картку власника хлібобулочної продукції.



Поза «Ложки» Доброго чоловіка Яцек Полявський прийшов до Бутчу з найкращим другом, а також його найдовшого сина Маврикіо. До заголовку в Україну Яцек написав на своїх соціальних медіа-рахунках: «Народна потреба хліба». Маврикіо Польвскі додали, що матір його була дуже турботою і не хочу, щоб його син пішов на небезпечне місце. Але молодий чоловік сказав, що він був свідомим вибором.



Неприємний сюжет Бутча є одним із сотень українських сіл, міст та малих міст, які перенесли більшість з клаптяв російських окупантів. Фотографії мирних людей, які став ангелом Ми пішли на небо назавжди. До смерті цих людей взяли участь всі солдати-куранти, які в той час перебували біля Києва.

Вони знищили не тільки людей, але все це може. Все, що стояв у своєму шляху. Хлібопекарська «Гатинка» також отримала. Спочатку власник хлібобулочних виробів спробував залишити Київ для Бутчу, щоб подивитися після його роздягання. Але потім я дізнався, що хлібобулочна випічка була засіяна окупаторами і перетворилася в її точку розвантаження. Звідти всі форми для хліба і зробити її схожим на поросяту. Але якнайшвидше за те, що українська армія подала противника з Бучі, власник хлібопекарського Ярослава Бурковського зрозумів, що всі не втратили.



GettyImages Jacek Polewski має власний крафт-пекарні вироби в Познані. Пан Яцек розповів журналістам, що це було приємно. Збірник української гостинностій У руїнському містечку люди змушені варити на вулицях, біля їх зламаних багатоповерхових будинків. Але кожен бажаючий ділити останні шматки хліба з тими, що потрібно.



Молодь долучаться до українського народу Поляковські ноти, що є електрикою в цьому будинку. Це, мабуть, єдиний будинок, де він залишається. Хлібопекарська мова не перешкоджає українцям і полякам Розумінняй Він каже, що люди в Бучі дуже люблять і солодкі, часто запрошують польські хлібобулочні вироби для чаю або обіду.



Як видно, навіть війна. Неможливо розбити український духй Ці люди готові стати горою для своєї країни, для своїх людей, поділитися останніми з ними і годувати їх вечерею, цілком скромно. Щиро вдячність всім людям, які пожертвують Україні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Україна ніколи не забуде свою допомогу, люди з серцем золота.

У статті використовуються фото.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное