Обов'язково додайте яйця при виготовленні домашнього сиру з молока, виходить фантастично ніжним.

Як зробити будинок сирЯкщо є тільки молоко під рукою, яйця і сметана? Цей рецепт є дійсно godsend для любителів свіжого сиру! Я зробив це в 90-ті роки в Києві, коли не було сиру в будь-якому магазині, і мій діти і тато просили сиру!

Увечері я кладаю, а вранці готовий смачний сир. Весь процес приготування не більше 10 хвилин!

Сьогодні видання. "Сайт" Рекомендації щодо підготовки якості домашня кухня без зайвої води, консервантів і запасів магазину. Понад сто відсотків гарантії природності і нешкідливості запліднення молочного продукту, приготованого в домашніх умовах!



Як приготувати домашній сир з молочних інгредієнтів
  • 1 л молока
  • 3 яйця
  • 200г сметана
  • 1 ч.л. солі


Підготовка
  1. Залийте молоко в каструлю і встановіть його до кипіння, потім знизіть вогонь.



  2. Поки молоко вариться, збити яйця в мисці і додати сметану і сіль.



  3. Залийте яєчну масу в молоко. Готуйте цю суміш, помішуючи, на невеликому вогні кілька хвилин до поділу сироватки.



  4. Залийте сирну масу в значок, підкладену марлею, складаний в 2 шари. Лінія майбутнього сиру з ложкою.



  5. Накручений марлю з сучкою, нехай сироватка зливається. Потім закрутіть марлю, покрийте сформований круглий сир з кромкою марлі, покладіть каструлю зверху і покладіть трохи тиску на каструлю (наприклад, можна злити водою кришкою). Поставте в холодильник на кілька годин або краще на ніч.



  6. Це все, домашній. сир готовий. Маса на виході буде десь до 350 грам. Бон привіт!





Я також раджу дізнатися, як приготувати найяскравіші вершкові сири маскарон в домашніх умовах. Щоб зрозуміти основи сироваріння, потрібно лише увагу і точність!



Тепер ви знаєте, як зробити домашній сир з молока, сметани і яйця в домашніх умовах. До речі, цей рецепт можна доповнювати часником, зеленню і спеціями. Як прянощі, базилік, орегано, кмин, кріп і чебрець ідеально підходять. Дуже смачний!

Я дуже сподіваюся, що вам подобається цей рецепт і зробити більше одного кілограма сиру, можливо, навіть з різними начинками!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное