Шарми і Сорроуси материнства на 60

Жінка має право мати, і вона може використовувати її, коли вона готова до неї. Природа вказала, що жінка має до 50 років, щоб вирішити, чи стати матір'ю або ні. Після цього організм поступово втрачає репродуктивну функцію. Але є жінки в світі, які розбивають всі стереотипи.

Лорен Кох став матір'ю у віці 60 років, жінка зіткнулася з багатьма засудженими, вона звинуватила самопізнання до цього дня. Сьогодні ми розповімо історію Лаври, яка стала матір'ю трьох дітей у віці. За підтримки свого коханого, Лорен жив нормальний пенсійний життя, але в 60 вона впала в любов, і вона перетворила своє життя навколо.

р.

Я зустрів Франка в танцювальному класі. Він був великим танцюристом. Я попросив мене танцювати, і він погодився. Я ніколи не думав, що Франк зацікавив мене, бо я 20 років старше його. Вона розлучила свого 66-річного чоловіка і впала в любов зі своїм танцювальним партнером. І він оцінив.

р.

В першу чергу пара була втілена віковою відмінністю, але любов був сильнішим, ніж будь-який преюдії, і Лорен і франк одружений. Пара було готово будувати відносини за всіма витратами. Лорен знав, що більше, ніж у світі її коханні мрії про дітей. Не вдалося заперечувати Франка, який цінний досвід. Лорен бажав Франка, щоб підняти своїх дітей, дивитися їх виростити, не просто дивитися його старіння дружини.



Я не можу стояти думки, що мій чоловік виростив старий і не зможе почати відносини з будь-яким іншим на 80. Він буде занадто старий, щоб почати. І він ніколи не буде дітей знову. Ми вирішили стати справжньою родиною. й

Після весілля пара вирішила на ІVF, але через вікові обмеження, лікарі відмовилися від процедури. У віці Лорена не існує шансу на успішний результат. Лорен був над максимальним віком, в якому приховати дитину. Але жінка була визначена і не дала, коли вона знову відхилялася і знову в новій клініці.

Лорен вдалося знайти фахівців, які допомогли реалізувати мрії. Лорен було надано три яйця, щоб вона була вагітна. Жінки народили дочку, а через рік вона мала близнюки. Вона стала найстарішою матір'ю в США.



Всупереч громадській думки, Лорен намагається бути хорошою матір'ю. З того, як вона спробувала завагітніти, Лорен зробив Йогу раз на тиждень і почав харчуватися прямо. Жінка не змінює звички і сподівається жити якомога довше заради своїх дітей: Я зроблю все можливе, щоб жити до тих пір, поки я можу. Я повинен підтримувати своє здоров'я до тих пір, поки я 81, щоб відправити мої діти до коледжу, говорить Лорен.



Лорен стикався з громадською деспровальвальною і через її рішення стати матір'ю, вона припинила спілкування з нею ведмедною дочкою. Дочка Лорен вважає, що в цьому віці мати непристойна. Лорен вважає, що літня мама непросто, тому що люди помиляться її для бабусі. Лорен знає, що один день він буде свій час, щоб залишити цей світ. А сини будуть мати батька, який любить їх дуже багато, він подбає про дітей, а діти подбатимуть про нього.



Люди думають, що вони знають, що вони говорять про те, коли вони судять про дії інших. Але коли мова йде про своє щастя, ми всі боротьби з стереотипами. Чи можна ви закохатися на 60? Ви не можете народжувати дитину, оскільки це не прийнято? Лорен - це міцна жінка, яка не піддається стереотипному мислення і зробила свою мрії. вона живе її життя, як вона хоче.

Жінка не тільки подарувала дітям старшого віку, вона робить все можливе, щоб її родина щаслива. Ця жінка доведе, що це ніколи не пізно бути щасливою. Попри свій вік, все стало реальним для Лорен. Це означає, що кожен має право жити своє життя без прослуховування думок інших.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное