Чому наші батьки люблять хліб так багато і подібно a реальний рі...

Мої однорічні стадії все одно вдалося зловити мене. хлібобулочнийй Саме тому, що ми піднялися післявоєнним поколінням, які знають свою істинну цінність. Вирощувати на казці «Подивитися всю голову», ймовірно, пам'ятайте про теплу і хлібобулочну, і овець, і жилеткий

Як дитина, ви йдете на хліб, який використовується для стенду практично на кожній зупинці. На верхній або бічній стороні у великих жовтих друкованих буквах написано "Хід", і які тільки вироби не можна знайти. Ви купуєте свіжі, як і раніше теплі лофи, ви намагаєтеся краще не вкусити краю. Міцність не вистачає, і в домашніх умовах мати тільки відтіняє голову. Пам'ятайте, що це було схоже?

Рибний хліб на дріжджах як символ дитинства

Нешвидкий Гарячий день в нашому будинку не був завершений без окрошки або зелених трав. І вони мали його придбати. хлібй Тато сподобалося розмазувати скоринки свіжим часником і посипати м'якоть сіллю. Або просто їсти цибулю. Мама потім, звичайно, змащена, але нічого не робити з цією звичкою не може – сімейна традиція!

Я пам'ятаю краще з деяких причин. рибрикй Ви можете придбати за 12 центів або взяти половину. Смак цієї хрусткий скоринки просто неможливо забувати - ароматний, з невеликою кислинкою. Іноді я хотів щось, тому мій мама купила його. хлібЯка вартість тільки 2 ст. Як дитина, я не розумію, чому любив його так багато - гострий коріандр був щось занадто специфічним для мене. Але тепер я люблю подавати її супам, але смак не такий же.

Сірий хліб Ми рідко приїхали до нашого дорожного стола. Якщо вони зробили, це займе час або два. Вартість такої ж, як Бородіно, але ми не виглядали за ціною. Дуже хороший рецепт. Сам хліб пухкий, м'який, з характерною житною ноткою.

Р

Тепер залишається тільки ностальгія за смаком і запахом. Ось чому я шукаю довго, як зробити житній хліб на дріжджах - один з дитинства. Я знайшов його! Я поділю свій скарб в кінці статті. В той же час я не можу допомогти, але згадувати інші чудеса хлібопекарської промисловості, рецепти яких, атлас, я не знайшов. Чому ви не можете допомогти мені з цим?

Види білого хліба в Радянському Союзі лаціна! Де ви зараз? Сучасне молоко зрізане лофа повністю переміщено цю легенду з поличок гранатових магазинів. І я не розумію, але іноді ви хочете насолоджуватися кутом цієї скоринки. Жовтий, на краях нагадує заморожену губку, неймовірно ароматний і так... Вартість 20 ст.

І ось представник зрізаного молочного лофа - хліб "Москва". Як і всі товари з такою назвою, він коштує кілька пінгней більше. Солодкий м'якоті з його характерним солодкуватим смаком був настільки хороший, що він пішов на десерт. Просто покладіть шматок вершкового масла і цукорй Відмінний вибір чаю, молока, бродіння м'яса і ранкової кави.



Нешвидкий. Що це таке? пшениця? Важко вибрати між «французькими» на 6 копеків і круглими 3 копеками, які можуть легко проходити для насоса до борщу. І мав якийсь європейський шарм. Якщо Ваше ім'я або не занадто вражаючий розмір підкаже нам цю ідею. У будь-якому випадку, витрачаючи гроші на бункери були трохи відпрацьованими, але дуже смачними. Бунців і бункерів з родзинками за майже одну ціну. Вони тільки купили їх в день, які прибули. Через день або два вони перетворилися в тріщини. Тим не менш, були також любителі тріщин.

Інші шармії радянської випікання Таємниці висихання серця. Хто купує пучок сухих речовин в ці дні? Вони використовуються для вішання на кожній іншій кухні, завжди готові до спонтанної чашки чаю. Висихання була великою і невеликою, солодкою і солоною, з маком і навіть цукровою глазур'ю. До речі, вони не були дешевими, про рубців. Але це зв'язок. досить для всієї родиний Я пам'ятаю, коли мій сестра і я був так виготовлений з ними, що в останні кілька років життя сім'ї, тільки мій тато не сушіння.

507952

Несплес і, звичайно, сумочка. радянський мішок Він прикрашений плакатами хлібобулочних виробів таким же чином, як шаровані труби з білковим кремом. А олійні кошики? Повідомляємо Вам секрет, це були кошики, які я хотів принаймні. Але я все ж отримав їх як щік, тому що я знаю, що десь в нижній частині пісочниці була велика краплина смачного насіння.

Повна ода хвалі пекарні Моє дитинство я хочу теплі слова про торти, булочки, сирники і білки. У будь-якій їдальні, але кожен мав свій унікальний рецепт. Говорячи про рецепт...

Для чого сучасний хліб відрізняється якістю і смаком. По-перше, зерно допускається лежати під час рокий Тепер борошно не завжди виготовляється з зерна, яке правильно розраховується. По-друге, звичайно, добавки. Це пекарські порошки для розпушування, антибіотиків та інших шармів хімічної промисловості. Сучасні хліби або цвіль після пари днів (до того, щоб сирі зерна), або взагалі не цвіль. І другий варіант набагато більше страшного.



Несплес і, звичайно, дріжджі. Раніше хліб був запечений на природному стартері, в той час як зараз вони використовуються термофільні дріжджій Склад і смак відрізняються. Так рецепт улюбленого домашнього хліба чекав мене в книзі про радянські випічка. 1940 реліз, за другий!

Що важливо це швидкий стартер. Що не потрібно мені з ним протягом декількох днів. Крім того, відмінно зберігати в холодильнику і слід оновлювати. Я вже поділився своїми друзями, тепер вони також випікають домашній хліб.

Як зробити ріжучий стартер
  1. Етап 1. Перший, змішати 35 г борошна з 50 мл води, додати 2 г живих дріжджів і залишити в теплому місці протягом трьох годин. Краще покрити плівкою.
  2. Етапи 2. Через 3 години додайте 40 г борошна і залиште ще 2 години.
  3. Етап 3. Залийте 170 мл води, додайте 2 г живих дріжджів і 85 г житнього борошна. Залиште совку в теплому місці протягом 4 годин і 45 хвилин.




Нешвидкий етап 4. Тепер додайте 178г борошна і залиште тісто наодинці два і півгодини. Етап 5. З отриманого тіста приймають 85 г, змішати з 260 мл води і 160 г борошна житнього. Дайте тісто на 3 години. Етапи 6. Тепер додайте 185 г борошна до басейну і залиште настоятися протягом 2 годин. Дядько!

Харчові інгредієнти
  • 300 г хліба
  • 900г житнього борошна
  • 400 мл води
  • 1 ст.л. солі
  • 6g живі дріжджі


Домашній житній хліб на дріжджах як дитина

Нешпристосувати Як зробити рибу хлібом
  1. Спочатку приготуйте пару з молодят. Змішайте її 250 мл води і 400 г борошна, потім ретельно перемішайте і надішайте її на тепле місце, накриваючи плівкою, на ніч або на весь день.
  2. Після цього можна розпочати підготовку тесту. Додаємо сіль на совку, залишки борошна і води, замісити трохи липкого тіста. Змішати його слід або в комбайні або з вологими руками. Після цього потрібно дочекатися, поки він не підходить. Займає ще дві години.
  3. Оздоблення тесту в формах і запікати в нагрітій до 250 градусів духовки за 25 хвилин. Потім знижуйте температуру до 200 і запікайте ще 10 хвилин. Важливо: після приготування хліба не поспішайте його зрізати. Всередині вона все ще дуже гаряча і волога. Зачекайте не менше півгодини, бажано годину.


р.

Нешвидкий Це випадок, коли хліб пористий і еластичний. Він добре тримає форму навіть при вичавленні, яка говорить про якість. Рибний хліб є більш здоровим, ніж білим хлібом, і я особисто люблю його більше, особливо як супроводження супів. Іноді я відчуваю себе сумним для себе. Французька З дорожної випічки. Чи може хтось сказати мені рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное