Чому деякі вузькі люди не люблять Сергія Капіца і як він практично коштує його життя

14 лютого 1928 р. народився видатний російський вчений Капітса Сергій Петровичй Його батько був Нобелівським лауреатом Петра Капітса, і його дід був математиком і суднобудівником. Сергій Петрович народився в Кембриджі, коли батько був на бізнес-турі. У 1934 р. Петро Леонідович Капіца, який часто подорожував в Англію з СРСР, повернувся з такої поїздки і не міг залишити для Англії.



Інстаграм.com Капітса Сергій Петрович У 1935 році вся родина Петра Капітса змушена переїхати до Москви. Тут Сергій Петрович Капіца закінчив Московський авіаційний інститут. Після чого молодий чоловік почав проводити наукову діяльність з 1949 року, займаючись різними полями фізики: магнітізм землі, наноситься електродинаміка, фізика елементарних частинок. У Московському інституті фізики та технологій Сергій Капітса почав навчатися. Лікар фізико-математичних наук, у 1965 році отримав звання професора МРТ.

Сергій Петрович – талановитий педагог. Він був першим, щоб скасувати квитки на іспит і дозволити студентам використовувати ноти, оскільки він вважав, що студенти не повинні просто знати матеріал, але зрозуміти його. Завдяки Капіці Сергію Петровичу, під Михайлом Горбачовим, школярам більше не було прокладено в армію, так як перерву навчання запобігли їм стати хорошими спеціалістами. Сергій Петрович боровся за права радянських студентів і наполягав на збільшення припуску для студентів.

1461.21 Р

У 1973 році вчений опублікував книгу «Життя науки». Книга стала передумовою для зовнішнього вигляду телевізійної програми «Відомий – неймовірний», в якій з 1973 по 2012 рр. Сергій Петрович Капіца був незмінним господарем. У програмі, яка була показана в суботах в день, Сергій Капіца розповів про науку, технології та нові винаходи людства. Сергій Капіца запрошував вчених, які покрили не тільки науку, але й доторкнулися до культурно-психологічних аспектів наукового та технологічного прогресу. У 1980 році Сергій Капіца отримав Державну премію СРСР.



У 1986 році в житті Сергія Петровича відбувся моностройний захід: в інституті, де навчався фізику, він був атакований членом товариства «Меморі» з туристичною аксеєю в руках. Про це заявив Сергій Петрович. Нападник застрягнув вчений два удари. Сергій Петровіч змогла кидати зброю від рук асалона і вдарити його на голову бат. Після цього досягається пульпіт і просить до швидкої допомоги. Сергій Петрович негайно втратив свідомість. Затриманий злочин, і вчений кладе 17 стібків. На щастя, Сергій Капіца вдалося відновити і повернутися до роботи.



Інстаграм.com Цікаво, як Сергій Капіца розповів про те, що сталося самому. У битві з злочинцем, який прагнув прийняти своє життя, фізику вдалося залишатися людиною. Сергій Петрович не хотів боляче: «Не було болю». Я повернувся і зрозумів, що хтось потрапив до мене в голову з axe. Хтось викривав мене, деякі примітивні інстинкти. Я не пам'ятаю нічого, тільки через кілька секунд я прокинувся зверху, і ось в руках.

Розбити другий розчин Це був невеликий туристичний осей, але дуже гострий. Хлопець під мене запалюється і я відчуваю, як він дуже сильний. Я хвилював і зрозумілий, що це не було педагогічним, щоб зайняти життя людини перед студентами. На розколі другий, я повинен вирішити, куди вбити. Я не змогла йому йти. Я вирішив вдарити очі, але що страшний удар, я б примусити людину і прийняти його життя, я не міг жити з ним.

9767 000 р.

Веб-камера Так я вирішив вдарити зуби. Я знав, як було дорого. Потім я перевернув над соком і вдарив хлопця жорсткий на лобі з бат. Тоді він отримав і сказав студентам, що цей чоловік був небезпечним і що вони повинні дивитися після нього, і він пішов до пульпіту. Моя асистентка Наталія Іванівна згадувала про те, що жах вона переживала, коли я увійшов до пульпіту. Я попросив викликати поліцію і швидку допомогу, а потім нічого не пам'ятаю. й



14 серпня 2012 р. у м. Москві відбулася редакційна колегія Сергія Петровича Капітса. Сергій Капіца був дивовижною людиною, його фрази про життя, освіту, структура світу розкидані в котирування. Він сказав, що ви не повинні вірити в Бога, щоб жити відповідно до вашої свідомості, і він зберіг, що правило, все своє життя.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное