Я снию переїзду в село і працюю в саду, довге без контакту з землею.

Іноді ми забуваємо, як міцно ми. З'єднання людиний The Indian yogi Sadhguru коментує, що наше тіло є тільки частиною землі. Але люди не піклуються, поки не забудуть себе. Щоб жити здоровим і щасливим життям, кожен з нас повинен підтримувати контакт з грунтом. Чому це так важливо, я поясню в нашій статті.



Відсутність контакту з землею може призвести до серйозних наслідків. Зносостійкість, погіршення здоров'я і, в результаті, дестабілізація всієї системи боділі. Щоб уникнути цього, достатньо, щоб почати витрачати більше часу на свіжому повітрі. Робота з грунтом, рослинами і водою.



Sadhguru вважає, що дуже легко розпочати процес відновлення та відновлення тіла. Для цього достатньо зв'язатися з грунтом щодня: просто покласти руки в неї. Багаті витрачаються на спа-салони, які приймають грязьові ванни. Однак це не потрібно, тому що природа поза вікном безкоштовно.

Коли руки і ноги леза починають торкнутися до землі, вона змінить ваше ставлення. Якщо цей контакт не існує багато років, поступово тіло почне втратити свою цілісність. Людина здатна багато речей. Тим не менш, ці можливості загублюються через несправність особи.

У індіанському міфі проконсультують вас прогулянку до обіду та вечері. В ідеалі необхідно пройти босоніж на траві півгодини. Це сприяє заземленню та налаштуванню в майбутньому їжі. Може звучати дивний, але це завдяки таким прогулянкам, що травна система почне працювати краще. І, в результаті, всі поживні речовини з їжі можуть бути добре поглинані.



Прогулянка босоніж на землі дійсно стає новим модним трендом. Крім того, на цій темі вже багато наукових досліджень. На прикладі міжнародної інформаційної організації «Кварц» опублікована цікава стаття про грунт. За даними дослідників, він має особливий мікробіом, тому він може діяти як антидепресант.

Садгуру підкреслює важливість контакту з землею для дітей. Це не тільки покращує координацію і баланс, але і розумові здібності. На ногах є величезною кількістю чутливих нервових закінчень. І коли ноги дитини надходять в контакт з землею, він більш впізнає навколишнє середовище і більш усвідомлює його тіло.



Крім того, ходьба barefoot допомагає поліпшити людську спритність. Також зміцнює м'язи ніг і зменшує ризик травми. Наше тіло має власну пам'ять. І це, відповідно до міфу, набагато важливіше нашої психічної пам'яті. Якщо людина приходить в контакт з землею щодня, тіло запам'ятається, що це не вічний. Це дуже важливо для духовного розвитку.

Іогі надає цікаві поради людям, які часто хворіють. Якщо ваше тіло ослаблений, спробуйте спати на підлозі. Чим ближче людина до землі, тим краще він почне відчувати себе. За словами Садгуру, не менше 80% всього здоров’я залежить від контакту з зовнішнім світом.

З'єднання людини і природи не можна переповнювати. Вода, земля, вогонь, повітря і простір - 5 елементів, на яких залежить благополуччя всіх людей. І якщо людина знає, як зберегти все це в самому, він не боїться ніяких труднощів.



Іогі заохочує людей приділити увагу цим елементам: «Для кожного з них принесуть певні відчуття відродження». У планеті потрібна наша любов, тому що це нам. Поставити себе, як довго ви в контакті з природою? Для багатьох мешканців міста це стала розкішю. Але насправді це з'єднання має бути основним джерелом нашого життя.

Р

до Я написав про те, чому варто подбати про ґрунтові ресурси нашої планети. Я сподіваюся, що ця стаття надихне вас принаймні на день, щоб вийти в свіжому повітрі і витрачати час на солідність з зовнішнім світом. Пам'ятайте, наскільки міцні відчуття землі під ногами. Це дорого!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное