Я не пам'ятаю багато з дитинства, але я побачила пам'ять дня, моя мама запечена торти, щоб ми могли зробити це.

Кожен може пам'ятати щось особливе. часПри виникненні труднощів один після іншого. І навіть якщо такі епізоди не хочуть згадати на всіх, але вони сидять міцно в пам'яті, а іноді навіть стоять перед очима.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який пам'ятає важкого часу, коли на початку 90-х років її батьки розлучилися, і її мама мала підгодовувати дві молоді дочки. І вона працювала з різним успіхом. Але її тістечка з капустою назавжди залишиться в пам'яті дочок. Як символ тих складних часів. Чому це?



Скоро після розпаду СРСР наша родина згорнула. Якось вирішив, що без дружини і дочок він буде краще, щоб він запакував свої речі і залишив. Моя мати мала перевозити двох дітей. І згадував Марія.

р.

"Як я зараз розумію, там не було, щоб допомогти нам повернутися. Моє батько прийшов в життя з часу, але він не допоміг. Або ж, можливо, він не хоче працювати на нас. Не проживали інші родичі, і їх проблеми, ймовірно, мали своє, не перед нами.

«Мати вдалося впоратися, але в деякій точці всі поставки виросли. День після дня, моя сестра і я знайшов тільки трохи смачних тортів на столі. Немає нічого лівого, але борошна і солі. Затримали зарплату моєї матері. І ми хотіли їсти.

р.

«Мої сестри і я був невеликим і не розумію, що збирався, але ми добре пам'ятаємо один день. Уранці мама зняла свою коробку, яка отримала від свого дідусь на весілля. Були сережки і кільця і намисто. За деякий час вона мовчки дивилася на все це багатство. А потім вона запакувала, одягається і зліва.

«Мати повернулися з крупами. Приготував нас якийсь суп. І в той час як моя сестра, і я був весело обрамлення ложок, мій мама використовується для випікання капусти пироги. Ми практично пішли з антипом. Вони дивляться з усіх боків і з гордістю половили запах. й

Торти на продаж

«Мої мами і я тільки подарував один торт. Все інше було ретельно загортати, одягатися і носити кудись. Пізніше ми дізналися, що вона збирається на найближчий ринок. Продаж тортів для трейдерів і покупців. І з отриманими грошима вона отримала харчування для сім'ї. І, звичайно, вона запечена коржі знову і приніс їх назад на ринок. й

«Мої тістечка були дуже смачними, тому незабаром вони почали розпізнати її, забути її продукцію. Вона кинути свою роботу, де вона нічого не оплачена, але вона носила торти на ринок практично щодня.



«Я пам'ятаю, що живопис. Як мати дрочити з лотком гарячих тортів, і я і сестра з голодними очима ескорт її до дверей. Так, кожен раз подарував нам один торт, іноді два, але ми ще хотіли б більше. Але вони не примховані, вони розуміли, що це було необхідно. Я знаю, що мій мама буде знову з їжею. А він зробить смачну вечерю, згадує Марія.



Я хочу бути щасливою для Марії і її сестри, щоб їх мати вдалося знайти спосіб, щоб вижити цей непростий час. І ви захоплюєтеся жінкою, яка, ймовірно, не намагалася самі торта, але вдалося годувати дочку і принести гроші до сім'ї. Ми сподіваємося, що її дочок навчилися правильно уроків з цього важкого життєвого уроку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное