Ольгою не вдалося пропустити бездомний чоловік і запрошувати його, щоб розігріти, вона не мала ідеї, що вона вийде.

У нас є компасіон. Допомагаємо безпритульних людей, тому що це те, як ми можемо показати нашу байдужість до них. Люди, які менш схильні до життядо нас. Ця історія - про те, що завжди повертає сотні до тих, хто чистий у своїх намірах.

Оля сидить в офісі і мріяла про обідню каву. Вона вже зробила свою роботу і зараз шукала в своєму офісі годинник. На жаль, на вулиці була страшна заморозка, з якої навіть кісточки з ранку, але не хочу бути в офісі взагалі. Увечері оля вирушає в кафе поруч з кав'ярнями, щоб відпочити і відпочити від робочого простору.



У кафе було переповнено, але в одному столі вікна було безкоштовно. Оля з задоволенням відкрила книгу і занурила себе в читання, пишу каву. Ведуться роботи на обід Я бачив діда з вікна.й Він стояв біля вікна кафе, де на екрані були розміщені свіжі випічка. Стара людина може сказати, що він був дуже холодним.



Ольгою завжди відчував кеанську життєздатність для таких бездомних дідів. Вже кілька років тому батько матері відійшов. Все своє життя подбає про неї. Мати зникла десь відразу після народження Олі, залишаючи дитину в догляді за батьками. І тепер старий чоловік пробудив у дівчини гіркі спогади свого діда.

Вона швидко закривала книгу, упаковану і купила чашку гарячого вбрання какао. Разом з какао, Оля приймала найбільший бункер кориці з вітрин. Коли вона пішла зовні, вона повернулася до старого чоловіка. Він не міг сказати слово в сюрпризі, крім того, «Дякую вам, дорого, це не варто...»



Проведення спини, Оля повертається в офіс. Однак весь час до кінця роботи дівчина не могла зупинити мислення про чоловіка, який зараз заморожує на вулиці під улюбленою кав'ярні. Ці думки торкнулися її і не давали відпочивати. Здавалося їй, що її коханий дід страждав у холоді. Наприкінці дня вона ухвалила рішення і впевнено ходила до кафетерії.



Стара людина там. Він сидить на лавці поруч з ним і виглядав трохи більш життєрадісно, але помітно, що він був дуже холодним. Він був помітний, що вони були дуже старі. На жаль, куртка була дуже тонкою, і взуття залишилося багато бажань. На ніч збільшилися морози, і Олеся боїться навіть думати, що чекав старого чоловіка.

Вона швидко прийшла і запитала, якщо нічого не може допомогти. Ольга знала, що відповідь буде і вона не виправдала у своїх припущеннях. Олег Іванович (це мій дід вніс себе) сказав, що він просто пішов на прогулянку і все було дрібно. Однак пила Оля, що Дідусь чітко не має ніде йти.



Олег Іванович, я можу дати вам напій чаю? У мене є такий смачний чай в домашніх умовах. Мій дід приніс мені з Індії.

Узгоджується Дідусь, хоча б не відразу. Дружини, що блимають в очах. Оля приймала бездомного чоловіка додому, дав йому чай і виховав його гарячим тортом. Попри те, що вона робила випічку, Олег Іванович розповів про своє життя. Він був колись одружений, але його дружина пішла в інший світ. У парі не було дітей, а людина була лівою. Проживав мирно в квартирі, але недавно далекі родичі своєї дружини з'явилися з-за кордону і приймали квартиру, даючи тільки пару днів залишити. Він був на вулиці в середині зими.

Торт, подорожі і краса Оля слухала, роблячи тісто для торта, і спробувала не показувати сльози. Вона з Олегом Івановичем майже до ночі, прослуховуючи свої історії про свою молодь. Він подорожував з дружиною і побачив багато речей. Олег Іванович нагадав Олеся свого діда. Заклав старого чоловіка у вітальні, дівчина вирішила залишити його в квартирі. Вона просто не може зробити інакше.

р.

Вранці Олег Іванович тихо пішов, а Оля не встигла запропонувати йому залишатися з нею. Вона виглядала на передніх дверях, думаючи про холод зовні, і збиралася працювати. Наступні кілька днів Оля спробувала знайти стару людину біля кафе, але він не був.

У третій вечір після теплого вечора ганчірка двербеля. Олег Іванович став на дверцят. Тексти пісень, а це означає: Але він дивився дуже різні! Стара людина носила дорогий костюм, а в очах була спокійна і впевненість. Він прийшов, Оля зробив свій улюблений індійський чай знову. А потім Олег Іванович розповів про її решту історії.



Він був одружений і подорожував багато. У своїй подорожі він знайшов себе і згодом став успішним бізнесменом. Зараз голова великої корпорації. Недавній час, щоб їхати над родзинками до когось, але чоловік не мав спадкоємців. І він вирішив знайти їх дуже незвичайним способом. Ось як він зустрів Олега.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Багато людей не вірять, що наші дії завжди приходять до нас. Вона бажала допомогти кому, хто був в біді. Рогова достатку заливається на голову повноюй Звичайно, це не завжди справа. Але навіть якщо людина не вичерпала, щоб бути екстравагантним мільйонером, Ольга все одно буде щасливою, що вона зробила життя когось простіше.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное