Мати-в-праві вирішили попадати на хвіст дочки-в-прави, щоб перевірити її, але під час спостереження вона виявила страшну правду про сина.

Іноді здається, що для деяких чоловіків шлюб існує тільки для дорослих. Не менше думав Ольгу, чоловікові якого знову зловив ще однією жінкою. Коли зраджена дружина дивує, чи пробачити чоловіка, вона повинна думати за своїми почуттями. Так як разом з ними є думки про благополуччя дітей, матеріального стану та інших моментів. Але є ліміт.

147981

Любитель Ольги та Сергія Після Ольги дізнався про нову господиню Сергія, вона не могла стояти її і викласти з квартири. Вона зробила це перед тим, коли родинне щастя було загиблим від Таня, потім Христина і Лена. У цей час певний Юлію продемонстрував свою неспроможність у спробі перемогти любов одруженого чоловіка. І Сергій ще раз не міг протистояти.



Пельс Ольга думала про розлучення багато разів. Але кожного разу вона припинила страхом самотності, страх не витягаючи дітей самостійно, або щось інше. Тепер самооцінка забрала і не дозволяла пускати невдоволеного чоловіка в життя знову. Сергій приниження Ольга багато разів. Вона зроблено!

У день після закінчення розірвання Сергія з родинного гнізда для переговорів з'явилася мама-в-право. Він не був чужим до відносин між сином і дочкою-в-правом. Кожен раз вона сказала те ж саме з симпатією. Саме жіноча доля полягає в тому, щоб закінчити зраду. Головне, що хлібобулочний з сімейства не залишає і діти залишаються повноцінними. Що я можу зробити, у чоловіків це природа. Так, Сєрозха виходить, але він хоче повернутися назад.



П’єс Ольга слухала свою маму, але не відповіла. Все це спотворена логіка не має сенсу. Після того, як багато думки, вона усвідомила, що хлібопродукти в будинку заслуговують леніцію після всіх обманів. Вона може забезпечити своїх дітей самим. Руки на голову. Дітям вже давно змогла виглядати після себе. Так вона потребує Сергія як допомогу - Ольга вже вирішила, що вона буде застосовуватись для алімонії.

Мати Ольги приїхали до відвідування. Вона спокійно привітала смита і, слухання про наміри своєї дочки, недбалого затвердження. Не обмежувався зануренням матері-завдання:



П'яти - Що таке розлучення?! Що таке?! Дівчата, приїжджають до ваших почуттів. Що про дітей без батька?

- Я не зупинив його від їх перегляду. Якщо він хоче, Ольга відповів.

Але мій мама не зупинився. Слово «диворце» неможливе і заборонене. З її висихання і занепади стало ясно, що в розумінні цієї жінки бути розлучена жінка. І ви просто повинні бути сором'язливими.

- Зачекайте! – приречена в бесіді матері Ольги. Моя дочка має право жити з кимось, хто поважає її. І шлях ваш Serena behaves з її ... Краще жити окремо. Він заслуговує прощення. Я шукаю тебе, якщо Ольга йшла лівою! Я впевнений, що ви не залишаєте себе самостійно. Вони знайдуть сина до затишку. Не грайте!



Зігріваний спір зламався між матір’ю та матір’ю Ольги. У цей час надійшло повідомлення з Сергія. Він не міг жити без Ольги. Він також запропонував познайомитися з нею в кафе в центрі міста і сказав, що він буде чекати на неї на місці. Тексти пісень, а це означає: Він зробить все, щоб довести свою любов.

Ольга посміхалася і поховала її телефон. Може бути, він дійсно не може зробити це без неї. Після того, як всі ці дівчата були тільки захоплюючим хобі. І Ольга має одну. Що робити, якщо цей час Сергій дійсно приходить до своїх почуттів і стає безробітною сім'єю? Ольгою приїхали до кімнати, щоб змінити одяг і принести красу. Вона просто йде на зустріч і говорить йому про розлучення. Більше

до Де ви йдете? попросив маму, здивує вишуканий вигляд Ольги.

- Сиозха писав мені там, Ольга тихо відповів в передпокої. - Потрібно зустрітися з ним.

Моя мама і мати-в-завдяки опинилися в квартирі Ольга. І коли двері закриті, вітальня почув:

до Що таке фольго!



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Ольга була однією з тих жінок, які регулярно зволожують, обману та подальшого красивого зволоження стала природним циклом відносин. Кожен раз вона знаходить чоловіка зрадою, вона робить спробу поломитися від відносин. Але потім інші почуття вступають в гру, в тому числі бажання привернути увагу від чоловіка. Сергій прекрасно розуміє. Він продовжує тихо обдурити дружину. І не буде кінця цього, поки Ольга дійсно думає про те, чи пробачити чоловіка і його зради.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное