Що завершив історію дівчини, яка отримала роботу в готелі для одного відвідувача

Здавалося б, Ольга зустрілася з чоловіком своєї мрії. Він був постійним відвідувачем ресторану, де Ольга колись занурила. На погляді його, вона відразу ж знав, що цей чоловік був правим для неї. Але, на жаль, Ольга не заважала йому говорити. І неважливо, скільки вона побачила в ресторані після того, як цей чоловік не був видимим. Тоді Ольга розповіла про те, що загадковий чоловік регулярно надійде до них з готелю навпаки. В кінці вона вирішила піти на крайній сходинці, щоб познайомитися з ним.



Peels Постійний відвідувач Ольга стала покоївкою, але це не проблема. За її підрахунками загадковий чоловік повинен з'явитися близько місяця. У цьому інтервалі він відвідав ресторан навпроти. Робота не була легкою. Але ентузіазм і оптимізмом допомогли дівчатам не помітити перешкоди до щасливого сімейного життя.



Як вона очікувана, людина з ресторану показала на прийомі через місяць. Його ім'я Михайла, і він вже був відомий. І як пощастила Ольгою, що його кімната буде служити її.

Цього разу Ольга здатна бачити об’єкт свого інтересу набагато краще. Він був високим, привабливим людиною з приємним голосом і красивим стрижкою. Не було кільце на пальці, зовнішній вигляд, як правило, добре занурився. Судячий костюм і годинник зап'ястя, це чітко гроші. Михайло подобав Ольгу більше і більше. Він відкрив двері в приміщення. Не сумнівалось, що Михайло заслугував всіх зусиль Ольги.



До дня Ольга провела дослідження життя Михайла. На жаль, це здавало кілька результатів. Його номер був чистим і він нічого не залишив. Так Ольга вирішила вдатися до резервного плану.

Вона написав замітку, запрошення Михайла, щоб вечеряти в ресторані, де вона вперше побачила його, і поклав його на подушку. Що повинно бути принаймні інтригувати його. Вечори на вечірку.



Закрити до 20:00 Ольга в красивій сукні, з укладкою з салону прийшов на дату з Михайлом. Він був вже там, на самому столі, де він побачив його. Він був настільки красивим, як вчора, і вранці.

- Добрий вечір! Я залишила тебе на замітці, привітав Михайла Ольгою. - Зателефонуйте мені Оля.

до Будь ласка, зателефонуйте! Щиро дякую!

Молоді люди зробили замовлення і почали захоплююче спілкування. Михаїл був дуже ерудитом і галантним чоловіком. Ольга не могла вірити її щастя. Після того, як все йде, як вона запланована, весілля просто навколо кута. На сьогоднішній день Ольга не бачив ніяких перешкод.



Пілінги Цей вечір був практично ідеальним, якщо не за один момент.

до Так, Оля, прийти до мене? попросив Майкла, сплативши офіціантку.

Ольга не чекала цього. Вона думала, що вона була брукована, але не те, що брукнув.

- Я не готовий до того, що ще вона збивається.

до Ось чому ви тут. Ти не готовий?

- Я тут для себе, що ви йдете?

- Ви знаєте, для мене. Seryoga найнято вас з причини. Я попросив йому довго, щоб принести мені красиву дівчину. Не думайте про це, я буду платити все, що ви сказали.

Після цих слів, що залишився напій у склі на обличчі Михайла. Ольгою мовчало і зліва. Це може бути непорозуміння, але ніхто не мав права розглянути її пошкодженою жінкою.

Наступний день Ольга залишила готель і ніколи не побачили Михайла. Не шкода, що таємничий відвідувач був звичайним чоловіком. Але шкода відчула час і зусилля, що вона могла внести в щось більш корисно і продуктивно. Нащадків буде щось розповісти.

Р

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Успішний відвідувач не був уявлений. На жаль, люди часто пригнічують себе таким чином: вони малюють одну картину в уяві, але в реальності вони зустрічають абсолютно різну картину. Це зазвичай призводить до розчарування. Тому, щоб уникнути подібних моментів, варто сенсільно оцінити ситуацію і завжди залишатися оповіщенням.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное