Я вирішив перевірити роботу салону краси, який я недавно став власником, такий прийом не чекав.

Навіть сьогодні, коли клієнт завжди правий, низький рівень Часто зустрічається в різних закладах. Звичайно, якщо відвідувач поводиться недорогим, то погане ставлення персоналу легко зрозуміти. Але іноді працівники подбають про страшно і безперечно, якщо просто зовнішній вигляд клієнта не вразив їх.

Сьогодні видання. "Сайт" Ми поділимося дивовижною історією, яка сталася в одному з салонів краси столиці. Адміністратор і ремесла, дивлячись на скромно одягнений відвідувач, вирішив, що ця жінка була явно неправильною адресою і локальні послуги вона не могла дозволити собі. Вони не поспішають служити гість. Це занадто погано.



Історія почалася з того, що в одному з дорогих салонів краси прийшла модно одягнений відвідувач. Карина бажала нову зачіску. Але я не здався. Я вирішив заздалегідь, що якщо я повинен чекати, нехай мені. Вона не поспішала, що день.

Жінки-адміністратор виглядав на Каріну і з незадоволеним виглядом на смартфоні. "Ви підписалися? Якщо ні, ми повинні чекати, ми маємо лише два стилісти, які працюють сьогодні, вона відповіла подразнено і знову занурюється в екран, більше не звертаючи уваги до гостя.



«Я чекаю,» Каріна меклі відповіла і, сидячи на дивані, чекаючи її поворот почав розглядати інтер'єр салону краси. Вона побачила одну з робітників, закінчуючи роботою. Тому я очікував, що в 10-15 хвилин майстер зможе обслуговувати її.

Адміністратор від часу незадоволений гасінням на гість, що швидко виглядав на зношеній куртці і натертих кросівках, які давали ситне ставлення до їх зовнішнього вигляду. І безтурботно зібрано в хвостовому волоссі, що це молода жінка не йде в салон краси. Напевно він замовляє найдешевшу стрижку і не залишить кінчика.

Коли майстер завершив роботу, і задоволений клієнт виріс з свого крісла, адміністратор відродив. З ангельським голосом, вона почала хірпювати компліменти до леді, запитуючи, якщо все було океї, якщо все було океї. Зрозуміло, що цей відвідувач, наданий масивним хутром, прибув сюди не вперше. А такі постійні клієнти завжди вітаються тут.



Каріна очікувала, що тепер пил буде відірвати її, але вона була неправильною. Прогулянка клієнтом в хутричному покритті адміністратор знову застрягає в телефоні. І майстер, не кажучи вже про слово до Каріна, пішов до задньої кімнати.

Після 15 хвилин другий майстер завершив роботу. Але ситуація була повністю повторена. Другий насичений клієнт з щасливим поглядом залишив салон краси, слухаючи багато плащових слів у своїй адресі. Другий майстер також зникнув десь в приміщенні. А адміністратор продовжував занурювати програму Instagram.

«Будь ласка, покажіть мені, коли я буду служити?» попросила Каріна, почала втратити всі терпіння. «Майстри – люди теж, вони потребують відпочинку. Вони закінчують чай і послужать, чекаючи, адміністратор вимкнено, що Каріна не одна з тих клієнтів, які можуть розраховувати на нормальне обслуговування тут. Гість сидить і чекала мовчки.

р.

Після деякого часу в інституті відкрився вхідні двері і повноцінна серединна жінка. Її ювелірні вироби відразу зловили очей: масивні сережки, претенсивний браслет, величезний багатошаровий намисто. Все блискуче і сором'язливе так, що я хотів би покрити очі своїми руками. Жінка зняла свій стразовий оголені сонцезахисні окуляри і сказала hello.

Адміністратор, звичайно, стрибнув, як скальпований. Працівник перехопив шубою від відвідувача і ретельно переніс одяг на вішалка. У випадку, якщо сигнал із задньої кімнати виник відразу три (!) майстри. На роботі, відразу ж ходила багата жінка, шукаючи її рот.

Третій стиліст заморожує на згубі. Зважаючи на те, що багатий клієнт буде служити без допомоги, вона подивилась на Карину. Ви тут? Зняти свій одяг, прийти в, майстер недбалий випадково до крісла в кутку.



Стиліст працював безтурботно, вона іноді підтягнула її волосся болісно, хоча б апологізовано. З кожним днем Каріна ледь затримала не кричить. А з часу вона виглядала в дзеркалі, що відобразила наступне крісло, яке сало багатий клієнт. І що жінка любила її, бо вона лікувала як богиня. Повний інший рівень сервісу...

Каріна Кое-реакція, яка сидить до кінця і розумово оцінює роботу майстра як «приблизний середній», «Каріна очолював адміністратора. Я почав говорити про поганий сервіс.

«Ви бачите, цей салон краси належить до батька. Він отримав багато, і він повинен піти за кордоном, так що він стикається з цим маленьким бізнесом.

«Я не люблю такі патологічні заклади. Але навіть мій скромний досвід достатньо зрозуміти, наскільки погано ви працюєте тут і як розгубити вас ваших клієнтів.

Здивований і відлякуваний адміністратор не знав, що сказати. Але новий власник не чекав почути нічого чіткого. Вона вирушила до виходу, визначила, що вона відразу почала шукати нові працівники. Після того, як ці рогатні і підроблені дівчата, які вона зустрічалася сьогодні тільки зіпсують репутацію установи. А їх поведінка відлякає багато нормальних гостей.



Редакційна колегія Послуги У будь-якому полі це дозволяє тільки втратити поточні клієнти і відлякати потенційних клієнтів. А регулярне спілкування з тими, хто незадоволений послугами тільки додає стрес, робить будь-яку роботу нервовою і неприємною. Таким чином, ви дійсно здивовані співробітниками, які не заважають, а потім постраждають від власної гідності.



Що ви думаєте про це? Поділіться своїми коментарями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное