Знаходження пакету в задньому місці автомобіля, новий драйвер таксі став струнким і відразу ж кидається в сусіднє місто, без западу.

Виконувати право справедливістьЛюдина не робить це для будь-якого отримання або винагороди. Він не може зробити інакше. Але гаманець своїх намірів, швидше за все, він повинен мати те, що він заслуговує і потреби в житті. Boomerang ефект: зробити добре, отримати його в поверненні. Щось схоже на героїні історії Ісолда Павловни. Ми раді поділитися цим натхненним сюжетом!

637350 р.

Isolde Павловна 42 роки. За останні 10 років вона живе з батьками старшого віку, які потребують особливого догляду. Постраждав серйозну аварію, після чого він практично припинив ходити. Для того, щоб повернути його в норму, потрібно гроші за дорогою роботу за кордоном. Але Ізолда Павловна не має їх.



Її матері вже давно загинув, і її сім'я ніколи не отримала жінки. Мій батько використовується для приводу, але після нещасного випадку він не міг приїхати. Спочатку Ізолда Павловна захотів продати автомобіль, щоб зберегти гроші на операцію. А батько замовив її, щоб надати їй ліцензію: «Чому ми повинні йти, подумати себе. й

Ізолда Павловна швидко навчився їздити і пройти всі іспити вперше. І це хороший час, адже недавно жінка зрізала. У пошуках гідної роботи, вона сліпила на неї: ви можете стати водієм таксі в будь-який час. "І як я не думав про це до!" Вона розповіла батька про свою ідею. Він попередив, що важко і небезпечна робота, але Ізолда Павловна готова до труднощів.

р.

«Жіночий водій – це щось нове! Я не знаю, що станеться, але я готовий прийняти вас тільки заради інтересу, - сказав голова служби таксі, який прийшов жінці. Перший день водіння був великим. Вона знав місто, як її п'ять пальців, був дружнім і слухняним чином слухав всі історії своїх пасажирів.

Але після 2 днів в таксі Ізолда Павловна зіткнулася з перших труднощів. Увечері вона подала підозрюваного чоловіка до найширшого кута міста. У цій бідній місцевості навіть громадський транспорт не йде. Коли пасажир опинився з автомобіля, водій таксі негайно кинувся додому. Перед тим як залишити, ретельно оглянув салон і знайшов пакет в задньому сидінні автомобіля.



Вона була відлякувана, тому що вона почула історії, як це не вдалося. Однак, вона тягне себе разом і вперше вирішила подивитися на те, що було в пакеті. Весь букет з різних ювелірних виробів. Ви можете побачити, що дуже дорогі і варені в сумці, якщо поспішати. Ізолда Павловна негайно підозрювало, що це було неправильно і вирішив зателефонувати її другу з поліції. Він працює в столиці, але він розповість про те, що робити.

Коли поліцейський почув історію, він не міг вірити вуха: Ізолда, ви були просто сидячи на одному автомобілі з тифом! Він опинив ці ювелірні вироби з антикварного магазину в цей ранок, захотівся приховати в сусідньому місті, помітно. Прийміть камеру спіймали його. Так він вирішив позбутися від вкраденого і приховати. Якщо ви можете, приходьте до нас зараз, ми будемо платити за дорогу. й



Не думайте двічі, Ізолда Павловна відразу відправилася до столиці. Після 4 годин вона вже сидить в поліцейській станції і перевірила. Ні в її житті вона керувала так швидко. На жаль, жінка зустрілася з власником антикварного магазину, гарною людиною 50 років. Він сердець подякував Ізольду Павловну за свою сумлінну акцію, і вона пішла додому.

Наступного ранку хтось збив на двері. На дверцятому був той самий чоловік: «Соррі я блю тебе». Я попросив офіцера поліції, я знаю, де знайти тебе. Я просто думав, що я знаю, що мій життя. Я не бачу себе, якщо я не прийшов до тебе. Як про сніданок разом?

Р

У цей момент Ізолда Павловна зізналася сама, що цей галантний чоловік, теж мав товщину на душу, коли вона вперше виглядала на нього. Вона не думаю, що вона може мати зв'язок у цьому віці. Але доля планує її. Коли Арсеній Григорійович дізнався про хворобу батька жінки, він завоював допомогти його лікування. Це як рішення стати водієм таксі змінено життя Ізолди Павловни назавжди!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія як казка з щасливим закінченням, що так не вистачає в наш непростий час! У будь-якому випадку, він піднімає кілька важливих тем. По-перше, вона показує, що жінки можуть легко працювати, що колись здавалося чисто чоловікові. По-друге, ця історія доводить, що доля існує. І іноді вона об’єднує людей навіть в самих несподіваних обставинах. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное