Чому батьки не допускаються до очищення будинку

Діти ростуть. Цей процес неминучий, але деякі батьки важко приймати. Коли дитина молодий, це як ніби Вони не хочуть бачити зрілість. Ваш син або дочка. Протипоказання поглядів, значень, вирішення проблем для них - все це загрожує дітям. Тим, хто вирощував. І Як жити в квартирі батьків Це велике питання.



Дівчина-студент, робочий час на знайомих носках, поділився її сюжетом. Ольга в сім'ї один дитина. Дочка не пропустили нічого. Зараз вона в коледжі, вона ліворучй Все здається дрібним, але дівчина не відчуває себе як коханка. І не тільки житло, але і їх життя.

З дитинства, Олеся купила все краще, друзі були ревнощі. І тільки однокласник Lena колись сказав: "Я не заздрю тебе." Не можна жити з батьками, такими як ваше! Кожен крок керується, все вирішується самостійно, і що робити і як робити. й

І дійсно, дівчина була непросто. Вона не мала права вибрати, навіть хто вона була друзями, але що плаття носити в дитячий сад або школа. Вони змушені їсти тільки здорову їжу, і в кількості, що їх батьки розглядали необхідність.



Ольга виросла слухняну і комфортну дитину. Я спробував не згасити мій мама і тато. Відмінний студент школи.Пройшов іспит без проблем і вступив до інституту. Як планувати, її батьки залишили квартиру і пішли жити в заміському селі біля міста. Головна є там. мебльовані та підготовленій

«Я студентка і ми отримуємо стару. Час життя. Чи був господиня цієї квартири, мій батько, як завжди, був лам. І мій мама, перед нею лівий, зачіска все: "Коли це буває, зателефонуйте мені." Я попередив її. Не брати нікого в будинок. І, тихо відірвав від сліз, вона заспокоїла себе вниз: «Зовні, дорослі живуть окремо з друзями». Вони звикли до неї. Я хотів жити в будинку, ближче до природи.



Вона не може чекати, нарешті, бути єдиним. Перше, що я зробив моє замовлення на місці. Я зробив невелику пересадку в приміщенні, викинув сміття з тумбочки на кухні: банки, ковпачки, посуд, які давно не використовували. Потім я захопив передпокій і балкон. Половина того, що було перевезено в країну. «Що це цінно, вони взяли з ними», – думав дівчина. Я вирішив позбутися від неї.

Коли мама з'явилась через кілька днів, вона майже мала серцевий напад: «Як ти?» Що ви думаєте? Ви вирішили стати господинею, і ви не попросили мене? Може бути я любив ті речі. Я не чекав, що від вас!



Оля використовується для того, щоб виправдати себе мамі, але потім вона ламається в полум'я: «Так ви самі подарували добро». "Чи сказав він. І я не хочу жити серед щебеню. Слово для слова, і ми сварилися. Мати залишилася, запалюючи двері і звинуватила дочку непереборності. Оля підірвав змішаними почуттями: жирності і провиний

Дад назвав пізніше. До тих пір дівчина сподівалася, що принаймні Дад буде розуміти і підтримуватий Але після попадання і на його складі вона повністю «розпилюється».



Батьки зауважив, що з своєї дочки є настільки старий і незалежний, давайте їй Заробітокй І виводить висновки. Моє батьківство може бути поспішним. Вони погодилися, що вони залишать все, як це на місяць, а потім будуть виглядати.

Ольгою, ледь зараховано в педагогічну діяльність, розказав про свої послуги як няняня. Я завжди люблю дітей.Я вирішив працювати важко. Тепер це може бути рекомендована однією родиною в інший, і з заробітками вперше не буде проблем.

р.

Але що про батьків, продовжуючи жити у своїй квартирі, що, здається, бути її майном? Друзі радять консультуватися з психотерапевтом, щоб позбутися від зайвої провини і знайти примирення не за рахунок себе. Сусід Тітка Зіна розуміє Оля, але це робить її батьками. Вона наполягає, що її дочка просить їх прощення. Вони залишили свої будинки.й

«Послухайте пораду старших, дочка моя», – говорить хороший сусід.



Дівчина на перехресті. З одного боку він розуміє, що він має. конфіденційність Ваш вибір Вона любить своїх батьків і дуже вдячна всім. Він змушує його відчувати винний.

Я поділюсь думкам, що людина життєво важлива. приймати відповідальні рішенняй Неважливо, що люди навколо вас говорять. В іншому випадку ви можете втратити себе. Що б ви, шановні читачі, радимо Ольга в цій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное