Син матері продано квартиру і купив будинок в с., матір його кладе його як приклад

Життя в місті – це задоволення для мешканців села. сільськогосподарське життя Здається особливо привабливо громадянам. І після початку оповідання з співвідомленням, побажаючи жити в зворотному напрямку тільки стає все більш. Це значною мірою завдяки зростаючій популярності віддаленої роботи, яка усуває необхідність перетягувати на фарширований офіс щодня.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про історію читача, який захопить сина рідного друга. Чоловік і його сім'я переїхали на село з великого міста, щоб жити нове життя. Однак, не всі родичі цінували за роботу.

56677310

Моя мама має старий друг, ім'я якого Анжела Ігорівна, вона живе в нашому селі. Її син Степан після школи пішов на навчання в Києві, де він знайшов роботу, одружений і навіть мав дітей. Він рідко відвідував свою матір, але вона завжди говорив про нього з гордістю. Так, він мій, хлопець столиці, з хорошою роботою, він врятував житло і для автомобіля, пише Ольга.



Але близько трьох років тому Степан здавалося замінити. До народження своєї третьої дитини він і його дружина ПродаєтьсяМи придбали будинок з великим земельним ділянкам в нашому селі. Моя несподіванка, як кажуть, не мала ліміту. й

«Найперше, мало хто вірив, що Степан і його дружина дійсно залишаться тут, а не фліє до міста в місяць або два. Але вони були серйозними. Спочатку купили курчат, курчат і гусениці. Тоді вони отримали першу корову, щоб діти завжди мали домашнє молоко. Потім вони побудували новий брус і купили поросят.



«Сьогодні сина Анжела Ігорівна вже має ферму заздрити всіх. Три корови, десятки свиней, повне птахофабрика. Степан і його дружина прокинуться на 5 ранку, щоб отримати все зроблено. І вони роблять. Навіть діти починають допомагати мамі і тато!

«Дружина робить сир і сметану, зберігає щось для себе, а решта береться на ринок. Ми навіть погодилися з місцевими торговцями, щоб принести свої овочі з саду. Вони працюють щодня. Але діти з раннього віку звикли працювати, вони в свіжому повітрі і їсти все природно. й



«Що не дивно. Однак Анжела Ігорівна не думає. Він був першим у боротьбі з Степаном і дружиною від руху. Перший сміхався, коли вирішили розпочати будинок. Я ще не можу зрозуміти, чому моя родина сина перейшла до дикого. й

"Чи можу ви прийняти це і село? Що робити тут? Чи дивляться нічого, крім свиней і корів? Які перспективи можуть мати тут? Але вони також чекають на четверту, Анжела Ігорівна один раз простягається в розмові з матір’ю.



«Увімкнено, що Анжела Ігорівна навіть зуміла пересуватися з дочкою-завданням. Вона звинуватила свого сина, який захотівся її, щоб він переніс з міста до села. І навіть зажадав, що Степан продає ці свині корови, і доставить дітей назад до столиці, адже інакше вони не побачать хорошого життя тут.

«Одно, вони не слухали, але були тільки відхилені від того, що їх мама заважали в житті. Я не знаю, хто правий, але мій мама і я повністю на боці Степана. Він і його родина, як це життя. На своїх щасливих і доброзичливих обличчях, це дуже легко читати, Ольга сказала:



Можливо Анжела Ігоревна – це лише син. Вона може бути боїться, що він зробив помилку, що він буде шкодувати і що його діти повинні платити за.

Але якщо всі члени сім'ї люблять нове життя, то чому змінюють все? Покажіть мені, яка сторона ви перебуваєте в цій ситуації. Чи можливо ви життя у великому місті для життя в селі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное