"Ігор" який буде вашим улюбленим

Час, щоб зробити заготовки! Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть вам, як приготувати дійсно красиву томатний салат І морква на зиму під назвою Ігор. Рецепт був запеклий на мій улюблений кулінарний майстер, гіпси Галина.

Гіпси обіцяє, що ви обов'язково любите це "Ігор". «Цей салат буде вашим улюбленим серед заготовок, оскільки він готується швидко і без зайвих неприємностей, а результат перевершує всі очікування!» говорить рожево-жовтий майстер.



Салат томатів і моркви на зиму Інгредієнти
  • 1кг морква
  • 3кг томати
  • 1кг солодкий перець
  • 1 кг цибулі
  • 200 г цукру
  • 8 ст.л. оцту
  • 30г сіль
  • 16 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. перець горохом


Підготовка
  1. Вимийте перець і подрібніть соломкою. томати також промивають і нарізають на тонкі півкілець.



  2. Очистити лука і нарізати тонкими півколами. У глибокій мисці залити перець, помідори і цибулю. Морква натрію на тертці корейської моркви. Морква також додаємо в чашу.



  3. Покладіть цукор, сіль, перець на овочі. Залийте оцет і рослинне масло. Добре промийте руки. Залиште його на столі протягом години. У години перемішати і залишити на іншу годину.



  4. Покласти овочі в каструлю, відвар, який зліва від овочів, також залити. Перед кип'ятінням салат слід дуже часто турбувати. Зберігати періодично. Одно-два протягом 10 хвилин. Варіть на півгодини на середньому вогні.



  5. Покладіть салат на стерилізовані банки, залийте трохи бульйону зверху, прокочуйте стерилізованими кришками. Не забудьте в кінці, щоб перетворити збереження вниз і обкладинка ковдрою протягом декількох годин, щоб переконатися, що герметичність скручування.





Детальніше про рецепт приготування цього салату, дивіться відео з кухар-канал Гіпси Galina "Galina Kitchen". Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, як поєднувати кабачки і помідори в одному скручі.



З цієї кількості інгредієнтів настає близько 5 літрів цього салату. Магазин готового салату з томати Зима, за час перебування, стоїть в темному, прохолодному місці.

Ну, мій Тітка на цьому рецепті говорить: «Я те ж, тільки морква на регулярній тертці і помідорах через м'ясорубку і зателефонуйте їй без оцту (2 години) за борщ.

Як дитина, діти любили поширення хліба. Ви можете їсти, як gravy до м'яса, риби, макаронів ... Дуже добре. Салат буде дивним!

Ви любите салати, як ви хочете приготувати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное