У зв'язку з проблемами брата мій мама продала свою квартиру, переїхала з нами, і перетворив життя в катування.

«Віта потрапив в неприємності, і тепер її мама допомагає брату вийти з неї. Для цього вона повинна піти в екстремальні заходи: продати її квартиру і дати половину суми в Вітаю. Вона купила будинок меншим за розмірами, але в будинку, який тільки почав будувати, говорить Anya.

З самого брата в біді, Ана повинна підтримувати її матір, як вона відмовляється допомогти їй родині? Тільки мама не оцінила допомогу, незважаючи на те, що дочка надала їй власний житло, так що її мама проживала комфортно і нічого не потрібно нічого, поки вона переїхала в нову квартиру.



Мама каже, що вона обіцяє ключі до свого нового будинку за 8 місяців, але я думаю, що вона буде чекати довше. Звісно, мама потрібна десь жити, і вона переїхала з чоловіком в двокімнатній квартирі. Ми працюємо щодня, і ми не хочемо залишатися вдома у вихідні дні, тому це не проблема.

Тим не менш, що ситуація тимчасово, хоча неприємна. Мама не може орендувати квартиру, оскільки вона сплачує заставу. Вона не має іншого перебування. Моя мама живе з нами майже місяць, але протягом цього часу вона була замінена. Мама нещастя з кожним днем. Вона говорить про страви, наші меблі, вона не є комфортним приготуванням на кухні. На додаток, мій мама скаржаться на друзів про те, як важко жити з нами.



Так, наша квартира не дуже велика: вітальня поєднується з кухнею, де ми влаштували маму, і ми маємо достатню кількість спалень. Моя мама не мала вибору, але жити на вулиці. Усе було чудово. А потім мами звикли до неї і почали скаржитися, що це не було спини нашого дивана, який болить. Що робити - купили ортопедичний матрац. Все ще не зручно.

Тоді виявилося, що вона не має достатньо місця в шафі для її речей, в квартирі все завжди в неправильних місцях, на її думку. І як тільки він починає, не можна зупинити маму. Вона кидає тантуси, іноді вона залишається безшумним днем, якби нам було боляче її. Коли я запитав, що збираюся, моя мама була занедбана, що ми приділили їй у вітальні як службовець.

р.

Спочатку я був здивований, а потім попросив її серйозно: «Так, ви хочете жити в нашій спальні, а Тарас і я буду вдатися в вітальні?» Мама любить одягати речі для того, щоб, і часто він покінчується погано. Потім вона зламала індукційну варильну панель, коли вона впала на неї каструлю, потім обпалюється варильною плитою, тому що вона не знає, як її використовувати.

А потім він відмовляє нас за все, говорячи, що наш посуд невірний. Я втомився від цієї процедури, і мій чоловік теж, коли я повинен кинути нові сині сорочки в сміття після іншої мийки матері. Я кажу її, і вона амбулаторія. Це хаос.



Ми вже спробуємо повечеряти ввечері, і ми тільки проводимо ніч в домашніх умовах. Місце, де ви хочете відпочити, стане іншим повсякденним подразником. У вихідні ми намагаємося не показати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І коли ми купуємо деякі речі, ліктя, не говорить весь день.



Постійні репрокси «Я вже загинув чоловіка». Я не переносить. Він тихий, він каже, що це океї. Хоча, якщо ця ситуація ненависає мене, я можу зрозуміти, як відчуває Тарас. Я сказав, що умови життя не будуть краще, тому що ми якось живемо тут. Я думаю, що ми не робили. І якщо вона не схожа на те, що вона може знайти щось краще.

Після цієї бесіди мій мама впакував її речі і пішов жити в комунальній кімнаті. Проживаю майже на тиждень. Я не розумію цю поведінку, краще, ніж наші? Я назвав її, попросила її повернутися, і вона не була. Чоловік каже, що вона доросла жінка, вона з'явиться, як і де вона повинна жити. Але я не можу залишити це. Моя мама.



Що таке ставлення батьків до їхніх дітей. Мати рятує сина з проблемами і продає єдиний житло. І дочка, яка нічого не заперечувала, притулила в її квартирі, виявилася поганою дочкою. Кожен повинен знати свої дії. Перед тим як зробити що-небудь, потрібно ретельно продумати. Якщо ви не помилитесь. Допомогти батькам, але якщо вони не приймають допомогу, то вони здатні самостійно вирішувати свої проблеми. Якщо ви не знаєте, що?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное