Коли дача може викликати дискорд в сім'ї

Дружина кінна була причиною плутатиЩоденно трапилося в родині близьких родичів своїх сусідів. Здавалося б, вони всі дорослі, і такі проблеми не повинні турбувати їх. Але все ще. Що відбулося? Поговоримо разом.



Сусід Аун Вера поділився таким нестримним оповіданням. Як тільки дочка-в-праву Ірочка з'явилася в сім'ї, життя вирушила ватюру. І давайте Ірочка - дружину Тітка Вери, але плутаною поведінкою жінки не була до смаку всім. За нерозчинним сусідом ситуація виглядає наступним чином.

Іра і Андрі мешкали досить мирно, не турбуючи всіх. Тільки мати Андрія і його тітка, здавалося молодої жінки білої руки. Іринка може спати довше, витрачати гроші на модні наряди, манікюр, педикюр, вії. Але, наприклад, домашня купіль і скручки не хочуть робити. «Чому, - сказав Іринка, «Все в магазині зараз». І як мати-в-право і тітка не сперечалася з нею, і переконувати дочку-в-право не вдалося.

р.

Відносно недавно, ще один бабуся Андрей пішов з світу, зрадивши її дорогим онуком. однокімнатній Андрій проконсультував з Іринка, бо він хотів продати квартиру, а з приходами купити невеликий котедж і землю.

Іринка була вирощена і запропонована депозит Для того щоб купити квартиру для сина Ігоря в майбутньому. Думки діляться. Іра сказав, що якщо Андрій ще купує дачу, то вона не може чекати допомоги від неї. Погоджений чоловік і після того, як купили такий затишний котедж.



Сама сторона родини безумовно підтримувала Андрія. Він розумний чоловік. У котеджі є власні овочі, є місце для відпочинку. Сам Андрей в першу чергу з великою добротою зникла в країні, працювала в невеликій ділянці, висаджувала щось, обробляється, зібраний. Моя мама навіть навчила його робити хребти і спробувала допомогти в країні. Він був спокійним і спокійним.

А потім Андрій став досить важко керувати власними силами. А чоловік почав проповідувати дружину не допомогла йому. «Ви з'їжте овочі з ліжка», він прокладений, «Ви їсти консервовану їжу». Ви не можете допомогти собі, яра! До якого Іринка без ресмертної відповіді: «Осінь і я буду їсти». Я був єдиним, хто попередив вас, що я не хочу допомогти в країні і я не збираюся. Подумайте, що ви хочете. й



В той час як Тітка Вера розім'яла ірочка, вона не забувала згадати про те, що її мати-в-право також спробувала випрямити мозок Іринина. Я назвав мій дочка-в-право і сказав її що це було. свінгерий Згідно з материком, Іра зобов'язана допомогти чоловікові.



Але не здавалася жінка, Вона розповіла про свою бесіду з чоловіком. Іринка безпосередньо заявила, що вона не буде працювати в країні. «Щоб ви їсти наше збереження, яра, але ви не хочете допомогти», - сказала вона. Іринка без совості відповіла, що Андрій несе консервацію на загальному автомобілі, в якому вона також інвестує кошти. Тож кожна жінка залишилася з її поглядом.



Хто має право в цій ситуації, і хто повинен бути – судити не нам. Тітка Вера і її сестра продовжують думати і дивувати те, що робити з недбалим Іринка. Андрій шліфувати зуби продовжує працювати в країні, і Іринка все ще не хоче допомогти чоловікові. Хто знає, хто візьме його на себе? Що можна сказати, дорогі абоненти, про це? Чи правда Ірина?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное