Неперевершені шкільні курси в літературі, які навчають наших дітей

Читання книг, які використовуються для відтворення важливої ролі. Повернувшись в радянські часи, люди віддали великі суми грошей, щоб купити страшні книги. Читання було не тільки приємно, але і спосіб зануритися в інший світ, використовуючи всі можливості мозку людини і уяви.

Нове покоління зростає в різних умовах. При читанні книги вважається нудним, немодним і дорогим. А замість того, щоб молоді люди пощастило витрачати час на «захист» і соцмережі. В результаті уроки шкільної літератури мають особливу важливість. Після того, як реальність полягає в тому, що близько половини студентів не читають нічого поза шкільною програмою.

І сьогодні видання. "Сайт" Як змінилися останні 25 років. Українськай Багато книг занурюють. І замість них входили іноді досить неоднорідні роботи.



Література завжди відображає настрій в суспільстві. Я дуже зацікавлений у порівнянні з тим, як мій улюблений суб'єкт змінився протягом багатьох років. З тих пір, як я пам'ятаю все, що ми пішли в школі на час, пише Ксенія.



«Всі змінилися з п'ятого до сьомого класу. Діджинсові казки і Тимур і Його команда є назавжди. На жаль, з’явився «Нікіта» Андрія Платонова та «Васитокіно озеро» Віктора Астафєва. Дуже важливо, що Васютка, яка допомогла кожному, замінила Тимур, який завжди працював в команді. Таким чином, колективний подвиг, який був замінений на особистий подвиг. й

У шкільному навчальному плані з’явилася книга Махима Горького. Особливо дивний, що «Сонце Петра» не вписався в програму. Ми навчили, що це робота свободи. Чи стає це безперечно?



Юрія Олеша «Три Товстих Товстих» припинила бажати кращого. Але «Юшка» і «У прекрасному і лютому світі» Андрія Платонова все ще продовжує особняти молоді люди з темою дивності. А наявність у програмі для сьомої книги «Вакація» Рай Бредбері. Чи не дивно?

«Щоб підсумувати, всі книги про революційні подвиги, боротьба та згуртованість просто зникли. Але книги про особистісні успіхи, клопоти та враження міцно встановлюються в програмі. й



Ще цікавіше оцінити те, як шкільна навчальна програма в літературі змінилася на 8-11 класах, адже саме в цей час активно сформовано світогляд дитини, поінформованість його ролі в суспільстві. І знову побачила те ж саме Платонов з Астафєвом. Хоча це не зовсім зрозуміло, чому є так багато з них і чому неможливо вводити школярів до творів інших авторів. й

Я пам'ятаю, що в наш час книгу Михайла Богохова «Віргін Раїд» мав величезний вплив на нас. І тепер я не бачу її на програмі. Але не варто сьогодні дізнаватися про перші кроки СРСР, про появу колгоспів? Уроки були роботи Пушкіна і Лермонтова. Але вони додали Солженіцин. й



Здається, що все радянське було вилучено з шкільної програми. І якщо мова йде про непорозуміння деяких ідеологічних книг, то без роботи Олеша, Катаев, Гайдара і Драгунського, шкільна навчальна програма стала тільки гірше. Ці книги не просто читали, вони цитували. Які сучасні студенти цитують? ?

«Соціальний подвиг був відштовхований далеко назад, а особистий подвиг був поставлений на фронт. На честь стала література, безперечно критикуючи радянську владу. В результаті історія стає одностороннім. У цей час не тільки поганий, але і хороший. І це сумно, що наші онуки дивляться на нас з багатим, бо вони просто не чули і не знають про всі красиві речі, які трапилися в нашому житті.



Звісно, зміни часу, тому ви повинні зробити щось з неї. трафаретЩоб додати щось більш актуально. Але ми не завжди погоджуємось з такими змінами. Якщо ви відкинути книги, які були чудовими відкриттями.

Які книги потрібно вивчити? З якою літературою малоймовірно, що сучасні школярі будуть рости красивими людьми? Напишіть його у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное