EGE: втома, тьмяність і страх

Хай. Моя назва - Настя, і я проходжу іспит. Цього року моє життя я б закликав до себе доброго слова. Я дуже сон, навчаюся з ранку до пізньої ночі, але я розумію, що моя освіта, як така закінчилася у вересні. Що відбувається в школі. Моє головне почуття про себе і мій аналіз отриманих знань протягом року. Але нехай буде зрозуміло.



Ми довго звикли до страшних трьох літер: феномен, який називається іспитом, ми почали рубати в початковій школі. У четвертому класі я сказав маму вперше, що я боївся іспиту і не хочу його взяти. Однак, потім заспокоївся: до 11-го класу ще довгий час формат іспиту змінився щороку, і в цілому, раптом буде скасовано. Поганий удачу.

Цього року розпочався з виступом головного майстра, який сказав, що ми повинні всіх присутніх платних курсів. У тих, хто відмовив у шкільному курсі мали надати письмовий звіт про те, де та з якими вони займалися. «Ви не пройдете іспит самостійно, навіть не сподіваємось. й

Питання, що я зробив протягом 10 років? Чи не єдиний державний іспит передбачає навчання в школі, в класі? Відповідь немає. Незважаючи на те, що іспит вважається дуже серйозним, школа не готує її спеціально. іспит має певну структуру і в середньому триває чотири години. Програма школи просто не адаптована до неї.

В якості допомоги від вчителів багато залежить від конкретного фахівця. Деякі відверто писати в їх безсилі. «Намагайтеся забрати мій предмет!» Ви не знаєте нічого, ви не будете відмовитися. Але є ті, хто організував тренінг у своїй темі.

Наприклад, у моїй школі, «фізики» пощастили – в класі, а весь клас виконує завдання за програмою, вони вирішують тести в стилі іспиту. Також викладач надає їм завдання на вихідні, влаштовує обов'язкові безкоштовні консультації. Я був менш фортуном – вчитель літератури навіть не запитав клас, який збирався взяти її предмет. Коли я чув про мої наміри, я просто сказав: «Ви готові, не будете?» Я не маю сумнівів про вас. Це добре. Я дуже сумніваю себе. Загалом, так, незважаючи на минулі 10 років у школі, без оплачених курсів – ніде.

Бюджетний бюджет 4500 – комісія за один курс у літературі, Росії та журналістиці (4 класи на тиждень).

Інші курси: 500 рублів за 2 години в літературі (2 класи на тиждень) і 500 рублів за 2 години на тиждень.

  • 500х2х4=4000 – література;
  • 500х2х4=4000 – російська мова;
  • 4500 – Література та російська мова.
Загальний: 12500 в місяць підготуватися до іспиту

Тепер для розумного розподілу часу та робочого навантаження. Підготовка до іспиту починається в той момент, коли студент визначився з його майбутньою спеціальністю. Найчастіше це відбувається в 10-11-му класі. Що таке, що весь навантаження падає на останній рік, перетворюючи його в нескінченну гонка і стрес. Ми починаємо бездоганно повторювати всю програму на тему 11 років.

Далі З Я вже знаю, які дисципліни я візьміть на іспиті, що я можу зробити в школі? Чому потрібна програма 11 класу? Відповідь: немає необхідності. По суті, всі студенти, які починають активно підготуватися до дисциплін «теарів» в іспиті, не більше звертайте увагу на всі інші. Для тих, хто цікавиться ним.

Наприклад, в історії, перші столи зайняті тими, хто проходить її: вони активно беруть участь у обговоренні, намагаючись поглинати максимальну кількість «конференцій центрального комітету КПРС» (за однокласниками, є багато питань про них у Єдиному державному іспиті з історії). Все інше сидить у спинці кімнати і своїми руками.

Ті, хто проходить літературу читати Тургенев і намагаються дізнатися максимальну кількість віршів, фізиків вирішують тести, комп'ютерні вчені намагаються писати програму в блокноті, щоб вирішити проблеми фізико-математичних засобів в паскалі. Але це досить винятки.

Об'єм останніх столів просто розслабляє, запобігаючи іншим навчанню важливого предмету для них. В цілому, так як школа стурбована, цей рік для мене є все про час подачі: Я не отримую будь-яку корисну інформацію в класі і в основному спробую не спати, оскільки мій день закінчується в 4am і починається в 6:30am.

Мій типовий день, як це:

  • 6:30 - підйом;
  • 8:00-14:30 – школа;
  • 15:00 – 15:30 – обід та час, щоб закінчити завдання на курси або відпочити;
  • 15:30 – 16:00 – збір;
  • 16:00 – 17:00 – час отримання на курси (читати книги та новини);
  • 17:00 – 18:30 – курси літератури або російської мови;
  • 19:30 – 21:30 – курси в тих же предметах, але в іншому місці;
  • 21:30 – 22:30 – шлях до будинку (книжок);
  • 22:30 – 01:00 – читання, виготовлення домашньої роботи та ін.


Які недоліки єдиного державного іспиту, не підраховують повну поломку навчального процесу? Ось один, найсерйозніший. Опитування впливає на вибір майбутньої професії: після усього, вибираючи університет, оберіть дисципліни для іспиту. Підготовка до державного іспиту зазвичай починається два-три роки до закінчення з школи, до принаймні часу. І ось ситуація: в 11-му класі я не думав про кар’єру як журналіста, але про відділ філософії. Але він повинен пройти іспит з соціальних досліджень та історії. І якщо ви можете підготуватися до соціальних досліджень в рік важкої праці, то історія навряд чи: занадто багато дат і подій.

В цілому ми вибираємо майбутнє, орієнтуючись не на власні вподобання, а на предмети, які ми можемо передати. Я все ще збираюся перейти до журналістики, навіть якщо я змінив мій розум.

Крім того, до кінця червня (тобто перед отриманням інформації про отримані бали), я не знаю, в якому Університеті можна застосувати, на якому рівні університету можна застосувати. Приклад: ввести бюджет кафедри журналістики, потрібно отримати (мінімум) 348 балів у Московському державному університеті, Санкт-Петербургський державний університет – 269, Тюменьський державний університет – 249 (максимум за предмет – 100 балів).

Звичайно, ви можете встановити мету «писати іспит на 100 балів» і тим самим отримати проходження в будь-який університет, але це дуже складно. Наприклад, я, хто подає літературу, потрібно перечитати практично всі програмні роботи протягом 11 років. Для того, щоб перечитати, навіть якщо я був відповідально займався літературою всі ці роки: адже для іспиту необхідно пам'ятати найменші деталі певних робіт. У відкритому банку іспиту (загальні варіанти завдань) існують модифікації одного завдання від простих до дійсно складних, в яких важко зрозуміти навіть за допомогою інтернету і вчителя.

Ось приклад деяких літературних завдань:

1,1 км Що таке символічне значення фрази «Святий століття Троянський»?

2,2 км У яких роботах російської літератури XX століття використовується образ вовка і що є оригінальністю поетичної позиції автора «Події про Ігорський полк»?

Добре, психологічний компонент. Якими почуттями стали знайомі мені за минулий рік?

Побоюючись, що виникає, коли я пам'ятаю, скільки часу залишається перед іспитом або коли я дізнався про наступне ускладнення деяких завдань в новому році.

Товстушка: Я постійно поспішаю десь, я ходжу з курсів до курсів, я пізно, я завжди хочу спати і не встигнути закінчити школу.

Внутрішня. Все, що дав мені задоволення, що я дійсно люблю робити в моєму житті, тепер просто пішли. До речі, багато людей кинути спорт в дев'ятому класі, перед ОГЕ (аналог іспиту для дев'ятих сортів). Гітара, читання улюблених книг, перегляд фільмів, прогулянка в свіжому повітрі - немає часу для всіх.

Навіть література зникла з життя. Так, я навчаю її майже щодня в класах і класах, але я здавалося б, припинила любити її. Після трьох місяців такої підготовки я хворий з одного роду книг Гоголь або Тургенев, які до останнього я щиро любив. Я просто не зацікавлений у житті, всі мої функції повинні постійно запам'ятати, читати, тестувати.



Читати далі:

УВАГА! Ця іграшка може зробити дитину вимкнено!

Тетяна Краснова: EGE – ми навчилися тестувати їх, вони навчилися обходити нас



І найголовніше. Я відчую приплив. За весь рік я не навчаюся, аналізувати і компренувати, але безглуздо розім'яти той самий об'єкт, в результаті чого мій прогноз став розміром зубочистки. Підводячи підсумок, ми можемо зробити наступний висновок: єдиний державний іспит є найгіршим посібником для дорослого. Видання



Автор: Настя Акіменко

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное