Ми йдемо додому з школи з нашою дочкою, і вона каже, що вона голодна і не може стояти її більше.

Я часто чую, що дитяча доброта є найчеснішим в природі. І до точки я не з'ясував, що це призначено. Як можна проаналізувати або оцінити прояв доброти? Про те, як її дочка навчила її добрим і більш толерантним.



Це історія ми ділимося з вами сьогодні. Може бути надихне вас так само, як і мотивувати вас бути більш емпатичною. Або ж, можливо, ви визнаєте свою дитину в цій маленькій героїні і знову переконайтеся, що ви навчите його правильно.

У будь-якому випадку, кожен може дізнатися щось обструктивно з цієї історії.

Минулого тижня я підбираю дочку з школи як звичайною. Зазвичай Lisonka не поспішає виходити, все ще не може вивісити з друзями. І що вівторок, це просто вдарив мене. Просто побачила мене, побігти і нехай бульба: «Мої, швидко приходять, я так голодний!»



Здавалося б, дуже дивний мені, але я не відразу кажу дочку з питаннями. Я вирішив годувати дитину першим. Коли ми отримали додому, я швидко приготував фірмову каструлю з сиром і почав прибирання. Але Ліса виглядала так амбулаторно в духовку, як запіканка була підготовлена, що я не можу протистояти запитам, чому вона була настільки голодною, що день. Після всього, як правило, обід, який проходить в школі після 4-го уроку, досить до вечері.



Дочка відповів, що вона дала свій обід в однокласник, яким її батьки не можуть платити за нього, і сказав, що Кирило, як правило, має закінчити харчування для інших дітей, щоб не бути голодним, оскільки він не має грошей купити повну частину.



Моя дочка переїхала мене багато. Я вирішив зустрітися з батьками Кирила і дізнатися, чому вони не можуть надати сина з обідом. Виявилося, що Кірюш не має батьків і він живе своїм бабусям, і що пансіонат вистачало харчування для хліба і оплати комунального житла.

Після того, як я проконсультуюсь з керівником класу дітей і запропонували організувати фандрайзер для оплати за дитяче харчування принаймні за цей шкільний рік.



Виявилося, що майже ніхто не знав про ситуацію Кирила. Просто два мами і вчителькою. В основному, всі батьки підтримали ідею залучення грошей, коли питання було поставлено на обговорення на черговій зустрічі батьків. У них були ті, хто віддали перевагу, але вони були набагато меншими.

Тепер хлопчик з обідом з усіма хлопцями і моєю Лінцкою просто світиться з щастям від таких змін.



Чи можна сказати мені, як ви відчуєте про цю історію? Що б ви робили, якщо ви були

Категории

Смотрите также

Новое и интересное