Слова, які будуть втілювати навіть найспішніший співрозмовник

Які слова використовувати мову, щоб не дратувати інших? І де є межа між виразами, які збагачують мову і забивають її? Ми провели опитування серед читачів і скомпільували список фраз, які зрізають слухання ліфської особи найбільш.



Прогнозування можливих заперечень, ми погоджуємо, що будь-яка мова обов'язково модифікована. Але це також вірно, що ми можемо відокремити зерно від шафи. Тому варто перевірити, чи не грішить ви словами, з яких можна відчути російський педагог.

Які слова використовувати мову
  1. Останній раз.



    Члени радикального sect "extreme" реагують агресивно на будь-яку спробу викликати що-небудь останнього. Хтось сказав, що суперстижні вітрильники не говорять «останньої», тільки «екстремальної», але ми не в нас. І «останній час», «останній день», і особливо «екстремальний хліб» звучить смішно.

  2. Я тебе почув.



    Здавалося б, нешкідливі фрази «Я тебе чую» дозволяють розмаїття інтерпретацій. І якщо деякі люди, наприклад, журналіст Марина Корольєва, див. тут тільки калькуляція з англійської мови, а також аналог «Я розумію», інші вважають цю фразу реальним конфліктогеном.





    Дійсно, коли ваш співрозмовник у відповідь на опис проблеми говорить: «Я чув тебе», а не «Я розумію», прихований підтекст, як правило, означає «Я бос, і ви ніхто не», «я думка не має особливого значення для мене», «Я не збираюся допомогти вам», «підійміть проблему, але я не збираюся вирішити її» і навіть вівсяна «Забивати тебе... й

  3. Sweetie, смачно, спасибі.
    «Садність», «день», «полювання», «люда» – ці дімінутивні слова приходили до нас з інтернету і є своєрідним способом показати доброту і полоімітність спікера. Допускається використання в середовищі близьких, але в інших випадках це просто зменшує щелепи від помилкової солодкості.
  4. Ну і це.
    Що таке? Немає відповіді. Доповідач значно звільняє від необхідності заповнення фрази принаймні деякими спеціями, залишаючись на співрозмовника можливість продумати всі недоліки предмета під оцінкою. 999 р.



    Є думка, що популярна фраза поважає її походження в Одеський анекдот.

    Одеса. Доставка. Трейдер: «Сметана, сир!» Сметана, сир!
    «Що ви тут?» Сметана або сир?
    Трейдер: «Це».

    З одного боку, вираз дуже неприємний і замінює довгий набір слів «навіть, ви знаєте, що не так добре, але не дуже, і в цілому так-со». З іншого боку, за словами виразу Тетяни Толстого, значення фрази об'єднує в одну непристойну люмп: «Це як розмноження нуля». Неприємність значення: Zen.

Виявлення, що дратує Він пішов.
Модний молодіжний оборот можна вважати синонімом з фразою «як», «використовуються позитивні емоції». Наприклад, якщо жарт “не йти” комусь, значить, що це не здавалося смішним. Все буде нічого, якщо ви не думаєте про те, що йде в і де.


Посмішка.
Що означає, "Я посміхався"? Це означає, що я посміхався від мого заповіту. Тут мимовільно приходить на думку слова "розгорнути" і є певна зла сила, яка змушує спікера посміхатися.

й Фреш

Слід зазначити, що навколо допустимості використання слова «смічений» в Мережі розвивалися серйозні суперечки. Деякі вважають це неологізмом, іншими прикладами мовної творчості або навмисного скручування, а деякі просто «заражені прояви нелітності окремих користувачів LiveJournal».

Також вважається, що часте користування словом «сміється» у коментарях вказує на неперевершеність словникового запасу та емоційної сторони користувачів. Люди відчувають емоції, які викликають посмішку, але вони не можуть відрізнити, ані - особливо - назвати свої почуття, тому замість «захоплення», «подарує настрій», вони змушені обмежувати себе заявою зовнішнього прояву: «посмічений» - і все тут.

Поет Ірма Каллер пише: "Смілені" - найбільш поширений огляд на stihi.ru ... (Ви можете подумати, що автори не повинні сказати один одному ...). І відразу загадує нас з забутим змістом цього слова з словника Даля: «Посмішка – кому, Калужськ. твер. – заманювати, обдурити, не дати обіцянку. й

Стиль.
У найбільш непередбачуваних місцях з’явилась претекст «на» Все почалося «на окрузі», а потім переселенці з цих найбільш спальних зон, наповнених фразами «на спорт», «позитивний», «на стиль» живий зв'язок, соцмереж і навіть реклама. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від "No Equals" (@netravnih_belgorod)



Наприклад, в Instagram ви можете знайти більше 2 мільйонів повідомлень з хештегом #флуоринг. Я не здивився, якщо, з часом, ми бачимо хештег #маграмот поширення. Хоча грамотність і «у стилі» – це речі, звичайно, не сумісні.

Подаруйте мені постріл.
Висловлення «ін'екція» прийшла до нас з бангону лікарів. Але літературний варіант є тільки одним: дати ін'єкцію або вакцинацію.

Аніміарські фрази, не вони? Всім почули або поговорили про них принаймні один раз у житті. Тим не менш, краще забути про зазначені маркери неспроможної особи і ніколи не повторювати їх знову. На мінімумі це неможливе псування відносин з іншими і підтримувати відмінний настрій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное