Вона не підняла сина за себе, тільки один раз в шість років вона називалася ним.

Взаємовідносини з дорослими дітьми, які створюють власні сім’ї, не завжди йдуть плавно. Іноді непорозуміння і відступи перевищують загальне почуття, а потім результат може бути непередбачуваний. Як в нашій історії сьогодні, де мати-сон Вони були знищені самотністю. Важко сказати, що ми ніколи не зможемо виправити її.



Kostya одружений майже 6 років тому, одружений дуже гарною дівчиною. Спочатку ми говорили на телефоні, все було дрібно. А потім вони захопили телефон меншим і меншим, завжди роблять щось. Я не потурбувався про це. Я думав, що вони просто повинні дати час оселитися, щоб встановити спільне життя, пише Надія Валентинівна.



«І тоді прийшов мій син на день народження. Я не дзвонив знову, я купив подарунок, отримав торт, одягнувся і пішов, щоб відвідати. Вони відкрили двері для мене, але я не бачив багато радості, щоб побачити їх. А потім дочка-в-завдяки, що не встигли, що гості повинні приїхати незабаром, і вони повинні варити.

Я дивився на мій син, але він дивився і почав настоюватися на певній страві. Я зрозумів, що ніхто не чекав мене тут, і я не вітаю тут. Він був шампаном, але ніхто не карається. Я залишила подарунок в передпокої, кладемо туфлі і зліва.



Після цього ми говорили тільки один раз. Так я вирішив продати квартиру, щоб вийти з міста. Моя сина була прикріплена занадто, тому мені довелося його назвати. Він спочатку не погоджується, але потім давав. Я прийшов і підписав папери, і я дав його частку. Сила знову.



Коли мій чоловік пішов, мій син був 10 років. Тексти пісень, а це означає: Тоді я вирішив, що Костя буде основним значенням мого життя. Ми добре проживали, завжди знайшли спільну мову. Тоді в третій рік інституту він вирішив жити окремо, вирушив до хлопців з орендованої квартири. Хоча ми почали спілкуватися менше, я не розумію. Я знаю, що він був краще.

А потім він підписався з цією дівчиною, і зв'язався з нами. І, звичайно, він вирішив зателефонувати мені кілька разів, але мій відступ вже був настільки великим, що я не мав бажання спілкуватися, як якщо все було зроблено для замовлення.

р.

Я живу на значній відстані від них, оселився власне життя, отримав собаку. Я спілкуюся з цікавими людьми, ми маємо великий час разом. Я недавно зустрівся з старим другом, який кілька місяців тому побачив сина в супермаркеті з дружиною. Я, мабуть, бабуся зараз. Мій син не сказав мені нічого.

Звичайно, я дивлю, як вони живуть. Я хотів би знати, що вони назвали свого онука або бабуся. Я хотів би няти трохи. Але мені не потрібно, і я не хочу наносити. Здавалося б, Костя вирішила, що бабуся своєї дитини не потрібна, це його право.



Історія композиції. Нехай жінка не скаже всю правду, і її стосунки з сином Спочатку це не так добре, як вона сказала. Після того, як вона може бути такою, що через шестерні дрібниці таких близьких людей не могли спілкуватися протягом років?

У будь-якому випадку, одна з сторін буде потрібно взяти крок назустріч. Ймовірно, варто покласти наречену наречену і ванності, щоб поговорити з серцем з коханою людиною. Це набагато краще, ніж років, щоб накопичувати відступ і побудувати жертву. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное