Психологічні факти затримки віку

Наш мозок - це дивовижна річ. Вчені ще не змогли вивчити його повністю, хоча ми вже знаємо, що потенціал набагато більше, ніж ми думаємо. Кожен має можливості зростання і це надихає. На сайті зібрано найбільш неймовірні психологічні факти про наш мозок, щоб поділитися з вами і мотивувати вас розвиватися. Чим більше ми знаємо, як працює людина, тим краще ми розуміємо себе.



Всі люди різні, але є загальними принципами, які наша поведінка побудована. Чи можуть бути звички поколінь, інстинкти з печерних часів або вміння думати, що людина опанувала тисячі років пізніше. З останньої пари сто років ми змогли подивитися під капюшоном і побачити, як дійсно працюють речі. На Вашій увазі сім дивовижних фактів про наше мислення.

Чому розумні люди скромні? У 1999 році два соціальних психологи виявили цікавий факт: розумні люди, швидше за все, недооцінюють свої здібності. Тим часом люди з низьким інтелектом, навпаки, переоцінюють себе. Наприклад, людина навчається малювати. Спочатку це може здатися, що виходить досить добре. Після деякого часу розвинена людина усвідомить, що не знає багато про малювати і подумати: «Я не дуже хороший, маю щось на роботі». Але люди з низьким інтелектом не здатні адекватно оцінити свої здібності. Вони думають, що вони є геніями, але навпаки.



Ви пам'ятаєте ваші ранні спогади? Найчастішим є той момент, який приходить до розуму з дитячого садка або одного з перших іменинників. Чи можна ми дійсно пам'ятаємо, що сталося так довго? Наша пам'ять дуже відрізняється від більшості людей. Ми не пам'ятаємо самі події, але останні спогади про нього. Кожного разу мозковий переплітає, що ми пам'ятаємо. Саме тому події спотворюються і ми не можемо точно знати, що сталося.



Відтворення музичних змін Яскрава музика здатна зачепитися, а сумувати - підтримувати в непростий момент. Однак, крім настрою, значно впливає на те, як ми сприймаємо світ. У 2011 році група людей попросила слухати сумну музику і вибрати фотографії людей з щасливими обличчями. Учасники експерименту мали утруднення виявлення позитивних емоцій. У всіх знімках вони побачили сумність. Це означає, що музика змогла зробити їх бачити речі, які не там. Цей ефект називається "перервним очікуванням": мозок очікує очей, щоб побачити щось схоже на те, що він чує вухами.

р.

Вчимося думати про різні мови Кожен хоче прийняти правильні рішення. Щоб зробити хороший вибір у складній ситуації, спробуйте подумати ще одну мову. Незвичайна мова видається вирізати емоційну сторону питання. Потім ви додаєте більше логічних судів до ваших висновків. Наступного разу потрібно зробити важливе рішення, намагатися писати прози і мінуси іншої мови, наприклад, англійською мовою.

р.

Саркасм добре підходить для мозку людей, які використовують сарасам, більш креативні. Саркасм вказує, що людське мислення може вийти за межі звичного. Біологічно, такий гумор вимагає більше зусиль, так як потрібно швидко захопити сенс, тонус і настрій жарту. Таким чином, сарка може розвивати креативне та абстрактне мислення.



Як ви відчуваєте після 10 до 11 годин сну? Ви даєте мозок багато часу для відпочинку, але ви все ще прокинулися. Іноді ви можете відчувати себе, як ви не злилися. Занадто багато сну погано для тіла, так як не вистачає сну. Проблема полягає в тому, що біологічний годинник порушується. Ви можете уявити, що цикл сну є стрибком, в якому потрібно висадити на ноги в часі. Все, що потрібно, щоб отримати гарний нічний сон - це ідеальний сон, не більше, не менше.



Кожен знає відчуття втоми після робочого дня. Ви в приміщенні весь день, але коли ви йдете назовні, настрій різко покращується. Крім того, що сонячне світло прогріває тіло, вона також може запобігти депресії або апатії. Вітамін Д, який виробляється в організмі під впливом сонячних променів, стабілізує настрій і сприяє вивільненню гормонів щастя. Тому люди, які живуть в країнах з меншим сонцем, більш схильні до неприємних настрою і дратівливості. Сонечко і чисте повітря чудово підходять для підйому настрою - перевірені на практиці.



Я надихнула те, що в світі так багато цікавого. На межі відмінних відкриттів у психології, нейронауки та медицини. Хто знає, що ще можна дізнатися про себе? «Я знаю, що я нічого не знаю». Його слова дуже актуальні сьогодні: можливо, все, що ми знаємо, це просто початок подорожі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное