Відображення Володимира Яковлевого у віці

Я думаю, що багато людей пам'ятають, як з'явилася газета Kommersant, перша безкоштовна і незалежна публікація 90-х років. І, швидше за все, багато чули про творчий проект «Сноб», який користується великою популярністю в Інтернеті. Все створене однаковою особою. Володимир Яковлєвй

Владимир завжди шукав нових способів журналістики, намагаючись зробити щось незвичайне, і він, я повинен сказати, вдалося: Коммерсант, Сноб, медіагрупа ЖВ!, а в 2012 році також проект. "Святий щастя"Він приніс тисячі людей разом і змінив своє життя на краще.





Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поділитися з вами думками Володимира Яковлева про старість: докладно про те, що це таке, коли чекати її. Чи є старий вік? на всі.

Життя у старому віці Володимира Яковлева дуже незвичайна людина. Все своє життя він прагнув дізнатися світ і себе, щоб створити щось нове, оригінальне. Його «Вік щастя» нічого не схожий. журналіст серйозно думав про питання старого віку, а його рефлексії привели до реальних цікавих висновків. 6 років збирає історії людей, які живуть в повній та активному житті. Він навчає нас сприймати старий вік не як закінчення життя, але як новий сегмент шляху.





Багато людей більше 40 вже вважають себе старими і готуються до періоду занепаду. Але що є старим віком і варто витрачати цей золотистий час сидячи на дивані і копати в спогади? Яковлєв не впевнений. Ми не обрали, коли прийдемо наш старий вік, але ми завжди можемо вибрати, як його провести.





Яковлєв каже: Однією з найважливіших речей, щоб потрапити в те, що концепція «старого віку» постійно змінюється. Коли я почав проект 5 років тому, 57 або 60 років. Сьогодні ви сказали мені, що 57 років молоді. І це дуже важливо. І ми живемо в ній. й





Журналіст стверджує, що завдяки активному зростанню тривалості життя у світі часові кадри різних етапів життя людини зрушуються. Відчуття в даний час закінчується пізніше, і старий вік, навпаки, затримується. Якщо 10 років тому, люди понад 40 вважалися старими, зараз старий вік про тих, хто більше 60 або більше.

Це означає, що наше життя стає довший і більше часу. Є тільки одна проблема: як провести цей час щасливо і продуктивно? Після того, як ідея, що старий вік є тільки для того, щоб захворіти і повільно відлякутися від повної нецензії.

123456Наступна

ДепозитФотогалерея

Люди в своїх 50-х роках молоді та енергійні чоловіки та жінки. Єдина проблема полягає в тому, що вони не знають, що робити з цим розтягом життя після 50 років, тому що вони значно молодші в 50-ті роки, ніж їхні батьки. І так буде з кожним наступним поколінням.

Це, згідно з Яковлевим, ми не тільки додали додаткові 20 років життя, але і новий етап. Здавалося б, люди в 50 вже пройшли свою точку зрілості, де була кар'єра, діти, хороший автомобіль і вражаючий банківський рахунок, і зараз для них, в теорії, старі роки повинні початися, але тільки починається нова зрілість.



ДепозитФотогалерея

Яковлєв каже: Життя після 50 є єдиною частиною життя, для якого ми не маємо плану. Ми не знаємо, як рухатися далі. На 50 років, ніхто не був таким молодим.

Раніше батьки залишили замітку на холодильнику: «Вода, вогонь тротуарів». І ця інструкція від них закінчується на позначці 50 років, а потім починає піонерський і інший спосіб життя. Непросто: потрібно знайти сили, щоб відмовитися від старих стереотипів і зрозуміти, що життя йде на, це не кінець, у вас є ще 25 років принаймні. Але вони повинні жити в дорозі, що відрізняється. й

605351



І це саме про розвиток і Яковлев розповідає у своїх лекціях і книгах. Важливо розуміти, що життя все ще в повному гонці і знайти те, що принесе радість. Людина потребує певних цілей для розвитку. У 35-40 роках радість і задоволення життя приносить нам кар'єру.

Але після 50-ї системи значення дещо зміниться, починається наступний етап розвитку людини. У цьому віці ми не працюємо, але кожен день. Це набагато важче, ніж просто насолоджуватися кар'єром і успіхом.



ДепозитФотогалерея

Для того, щоб пояснити, що це означає, Яковлев надає свій персональний приклад: «Наскільки я можу легко придумати видавничий проект: Я роблю цей бізнес все моє життя». Але це не так цікаво, як це буде 35, бо для мене це повторення того, що я був через.

Шукаю роботу, яку я насолоджуюсь весь час. А в 50, ви зіткнулися з кризою - кризою пошуку проблем, які ви не знаєте відповідь, але що ви розвиваєте. І якщо ви знаходите їх, ви знову отримаєте.



ДепозитФотогалерея

Можливо, ви думаєте, що така поїздка не для всіх, але тільки для електрики. Проте світ сповнений людей, які живуть в повній та активному житті в 50-60 років, а іноді навіть після 80 років. Головне, щоб побачити своє життя і зрозуміти, що все ще попереду.

У 53, ставши фінансовим брокером і заробляючи мільйона, відпускаючи модельну кар'єру на 60, знаючи любов життя і переміщення в іншу країну на 65, зробивши подорож по всьому світу на 67, приступаючи до свого 80-ого дня, є всі реальні історії людей, які просто хотіли жити і взяли все з життя.

Габаритний зображення



Ми всі повинні забути про відомі стереотипи віку і замість життя, просто жити. І навіть якщо ви 67 або 97, просто тримайте задоволення і будучи активним. Здійсніть, що ви все ще маєте багато часу, щоб зробити те, що ви хочете зробити протягом тривалого часу. І це не просто про розваги, 50 до 75 ще може бути нова кар'єра, якщо ви хочете.

Сьогодні, 50 років - це вершина життя людини, час, коли ви можете насолоджуватися життям якомога простіше. Це час, коли ви можете виконати ваші мрії, чи є бажання схуднути, поліпшити фінансові ситуації, знайти свою улюблену роботу і зрозуміти себе. Все можливе, незалежно від того, як ви є!

І ми також розповіли багато чудових оповідань центаріїв. Наприклад, історія Алли Левушкіна, найстаріший хірург Росії, який ще працює на 91.

Ми також дуже натхненні оповіданням Барбари Бескинда, які вдалося виконати свою дівчину мрія і в віці 90 приходить ідеї для винаходів не гірше молодих фахівців.

Ви думаєте, що ви можете змінити життя після 50? Повідомляємо нас в коментарях, і якщо ви знаєте про те, що вони надихають історії, обов'язково зв'яжіться з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное