Історія порожнього гниття кріючого бабуся

Ми часто блукаємо Інтернет в пошуку цікавих тем для статей. Але іноді є дотик історії, які я хочу поділитися з вами. "Порожній гаманець". Історія про людські стосунки, доброту і любов. Тетяна Пахоменко написав її. Пристрасна дівчина прозає її роботу в Інтернеті і буде щасливим новим читачам!

Бабця лікувала. Штани згортають щік, зморшують руки невдало спробували знайти щось в сумці, шаббі і іноді перев'язують з стрічкою. Шаль, трамповані витоки, палітра кокслів. Припустимо, arson, з яким стара жінка переїхала, збита на підлогу. А лінія прийшла живою, струганою, знебоченою.



- Чи можна поспішати? Я все-таки зловживаю автобусом! Я слухав ці зв'язки протягом п'яти хвилин тепер, надгідрольна блондинка з яловими бровами в норку півкоат - сказав пророгатливо.

до Це правда. Довгий стенд. Я не пішов з вчора. І ти, Колян? Доброго дня! Повісити зараз, це буде відмінно! Бабця вже давно занурюється! — гострий, феретно-подібний молодий чоловік чудово виглядав на три пляшки гарячих, лежаючи в кошику.

- Послухайте! Ви затримаєте людей! Привіт! Бабця, перейдіть на зворотну сторону! Я повинен піти в дитячий сад після дитини! - прокат гумки в роті, лізилі розтягував брюнетка в лимонній пуховій куртці, простягається поясом, як булоп.

Я стояв на них. Час щітки. Кінець дня. Супермаркет, де кожен ран для круп. Гумка голосів, яскраві пакети товарів, що стикаються з зовнішніми фруктами. У моїй кошику була кісточка для собаки, шматочок затискання і пакет печива. Тим не менш, хвиля проїзду продовжила біля касового реєстру. Поставляючи кошик, я здався ближче.



- Хороші люди, у мене є абсолютно порожній гаманець! Як так... було грошей, і немає, мій бабуся продовжував ставити.

На боці біле волосся стало видимим. Її губи тремті, і її очі... Це те, що діти бачать, коли вони страшні або боляче. Не дивно, що старі люди і діти схожі: вони однаково беззахисні і довірливі. Вони потребують захисту і підтримки міцних здорових людей. У кошику мій бабуся мав шматочок ковбаси, злаки, пакет молока, дешеві карамельні та блискучі коробки чаю.

Допомогти бабуся - Я стара жінка, чай дорогий. Я не дозволяю себе таким, і навіть скаржаю, що немає грошей! – проціджена леді в норці.

- Я не можу мати довго. Я нічого не збираю, але ось радість пиття моргулі. Я рідко купую, розтягувати, пити з каструлі, це червоний, в білому горошку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! – згинула бабуся.

- Я оплачую вам скільки? Зареєструватися! - Непристойно проходячи передній, перейшов на стару леді.



- Дівчина, що не добре. Може бути, вона має гроші? Чому оплатити? попросити білявка жінка.

- Ви можете побачити, що вони не є! Загублений або забутий або щось. Подаруйте мені кошик, я буду платити, бабуся! – піднімаючи вогонь і підтримуючи стару леді, пішли на касіра.

- Чи думаю, що я? вона сказала.

- Зарахувати його.

Я шкода, собака. Ви не маєте зрізу і кістки сьогодні. Але я не можу зробити інакше.

до Це тисячі.

Я пішов на столи, щоб стекти покупки.

до І гроші не шкода, очевидно, легко отримайте, хтось захочився ззаду.

Ні, дорогі. Непросто. І були останні. Це означає, що ви повинні піти від роботи до роботи. В'яжемо моркву і буряки (навіть, нічого, овочі корисні). І подаруйте собаку свої пироги, призначені на тиждень. Оскільки заробітна плата становить лише п'ять днів. Але це так страшно, коли літня людина висихає. Всі претендії, що нічого не відбувається.



Невідомо, як повернеться колесо фортуни і де буде рафінована байдужа леді в норку. Може бути, вона закінчиться самотньою, покине дітьми. Ви не можете похвалитися тим, що у вас є і ігнорувати біль інших. Невірно.

до Дякую, мед. Бог благословить вас. Дякуємо! Зі свого дідусь! - Бабця в'язала руку.

Ми виїхали назовні. Сніжний сніг був шпинделям, був легкий розмитий.

- Чи можу я поцікавити вас? вона запитала.

- Звісно! – незрівнянно, стара леді була радою.

Я закрив очі і поцікавила свою родину. І на даний момент я уявляв той самий снігосос. І мій бабуся Sima, хто завжди супроводжую мене, хвилював її руку і був ембаррасований, коли я намагався поцілунати її. Чому ви погуляли мене і поцілунки мені? Я запровадив мій другу бабуся Маша (від моєї сторони). Вона також любила дорогий чай в таких дивних коробках. Потім я подарував їм мені, і я приховав бісер, гудзики, оболонки та інші скарби.



А потім був великий в'язаний Лукія, вона кладе на мене коляска куртка і смугаста шапочка, рясно в'яжемо її в'язниці, і ми пішли забрати листя восени. Потім вони сідають на лавку в будинку, відсортували їх. Вони зробили чудовий гербарій. На даний момент повернулися чудові відчуття, так як мої старі люди скеляли мене в руках, кинулися на зламаних колінах, намагаючись поперчити смачними, вийняти беконом з гарячими тортами, з капустою, насінням, цибулею і рисом.

Згадані і діди: вражаючий дід Діма в довге пальто, витягування з коробки величезного німецького пулу; життєрадісний дід Tol з боку папи, невідомий де отримав ляльковий набір 40 предметів і прийшов, щоб привітати мене в сім ранку з величезним букетом півонії. З ними було відчуття комфорту, миру, походу. Тепер я просто повинен поцікавити фотографії.

Привабіть до Бабця, будь ласка, почекайте. Ось, отримайте деякі цукерки! Я заливав Бабця в сумці ручним з цукерок. Сушарки в домашніх умовах. Вам потрібні солодощі в модерації. Це буде краще для Бабця!

до Що ви купуєте мене? Я не можу зробити це! Що про тебе? Стара леді shook її голова.

- Просто відмітити шахту. Всі 5. Я запитав.

до Це його. Ти хороша людина. Добрий день Ваші бабусі люблять вас дуже багато. Про нас Допомога Всі ті, хто залишив, не залишають байдужими, які ще люблять їх. Пам'ятайте, що, починаючи від мене, раптом стара леді сказав.



І очі її нереальні. Якби у них були всі кольори: синій, зелений, фіолетовий. І вони здавалося так молодим, тими очима.

до Як ви знаєте? Я збив.

На цій точці ми були майже на перехресті. Звідси ззаду. Я перевернув ворожнечі. Два навантажувачі, jokingly arguing, намагалися підібрати коробки, які знизилися з вантажівки.

до Якщо ви хочете, я візьміть вас додому, я сказав. І я побачила дива чоловіка, що стояв мене. Бабця пішов! Помилки пропущені, але вона просто зникла. Не з іншого боку, біля іншого магазину, вхід до парку. У вайн я ran і подивився на пасер-by. Вона була як вона розтоплена в повітрі ... Я прийшов додому, коли він був темним.

Доброго дня, я шкода, собака. Ми будемо купувати деякі з них пізніше, але багато! У мене немає м'яса, але ви будете їсти труси! В той же час, ходити! Собака кинула хвостом, радіючи на зустрічі, і не здавалося б, бути на всіх етапах. Через півгодини ми пішли додому. Де знайшли стоячи біля дверей з величезним пакетом старого друга Дмитра Вікторовича.

- Я зателефоную, ніхто не забирає. Відкрився! він метелик.

до О, я залишив свій телефон вдома, в моїй сумці. Приходьте, я відповів.

У квартирі він кладав гігантський пакет на підлозі і, блискучий як блискучий самовар, він збирається залишити.

- Ну, спробуйте. Я збираюся. Тоді ви зателефонуєте, ви сказали мені.

- Що ви намагаєтеся? - Я дивився.

3610Р. 4200Р.

й Ось я отримую. Отже, це корм для собак, це новікутні кістки, це рубець, це м'ясо каля і баранина. У будь-який час є багато. Ваша собака буде любити її. Я відкрив елітний магазин собак! Ось я спробував її на фірмі. Я думаю, що я дам собаку напою. Я допомогла йому принести, він мій godfather! Заспокійливий капелюх, Дмитро Вікторович швидко висить двері.

Неважко сказати, собака мала бенкет. О, і я теж, до речі. У сумці ще цукерки (зніміть не для тварин) і коробку печива. Дивитися!

Це думка автора, це як це! Ви поділяєте його і вона повертається назад. В той час, в магазині, я нічого не думав. І ви, якщо ви йдете, і ви бачите бабусі, які продають шкарпетки, підірвати, будь ласка, купіть. Візьміть варення з них, часникові голови (навіть, якщо немає котеджу), засолити капусту і ... що-небудь! Не втрачайте зміни. Допомогти їм, пансіони маленькі.

315584

Якщо ви бачите його в магазині, купуйте його. Немає причин. Як часто ви дивитеся і дивитеся старі люди, які нічого не мають в їх кошику, але хліб, молоко і крупи? Ми молодий, ми все ще можемо. Вони хочуть радості! На допомогу немає. Дітям, як і раніше, І, можливо, вони не були на всіх.

Звичайно, старі люди можуть відмовитися. Вони горді. Це право. Потім запитайте пам'ятати відступні родичі, це працює, перевірено. Вони будуть молитися за служіння Божої Матері, Ефрозину та інших. Побачити здоров'я, інсульт. Вони цвітуть! Тому що вони хочуть спілкуватися, вони хочуть знати, що вони все ще в сервісі і потрібні! Звертаємо вашу увагу, Ваш подарунок. Пам'ятайте, раптом є сусід дід, який дуже щасливий з тарілкою тортів або шматочком манни?

р.

А якщо у вас є свої дідусь живим, але ви не встигли, бо ваша робота, ваша кар'єра, ваш новий хлопець, або ваш найкращий друг, що ваше ім'я є, падіння все. Тільки для одного дня. Зайдіть до них, захопивши їх, перейдіть на прогулянку або в кафе. Скільки радості ви приносите їх! Я даю що-небудь для можливості, але це нереально. Подбайте про людей, які живуть з вами. Нехай нитка поколінь не розбиває більше, це дуже реально, для чого варто жити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное