Коли бабуся росла на небо, онуки отримали запрошення бачити адвоката, вони здивовані почути його історію.

Бабця Ліда несподівано оплачувала візит до свого онука. Марина, яка мала двох дітей і трьох робочих місць, збуджена в гуртожитку і ледь зроблених кінців. У онуку не можна навіть купити її бабуся, і було дуже хвилюватися. Але бабуся приїхала не пити чай, але говорити серйозно, пропонуючи її бабуся взаємовигідних відносин.

Бабця приїжджала до свого діда про майбутнє, почала скаржитися на старі роки і безпорадність. Тим не менш, старий бабуся Ліда був важко назвати. Вона завжди була ідеальною поставою, як балерина, хоча стара жінка спробувала погладити, щоб викликати життєдіяльність, але вона здатна зробити це з складністю: «Я вже старий, я не можу впоратися взагалі. Я прийшов запитати про допомогу від вас, як улюблений і найбільш рідний дідусь, бабуся сказала, що вона потрібна фінансова підтримка і допомога навколо будинку, і якщо Марина погоджується доглядати за нею, вона привертає її квартиру до неї.



Марина, хоча вона працювала трьома роботами, ще допоможе її бабуся. Але після розгляду пропозиції бабуся Ліда, Марина погодилася. Тим не менш, що стара жінка наполягала, що Марина відвідала її тільки один раз на тиждень, в суботах, адже Ліда не любить різких відвідувань гостей: Я маю багато онуків, і вам не потрібно ніяких заздр. І коли я пішов, ви живете, як людина з вашими дітьми, - сказав дідусь Ліда, стискаючи на старе тісне приміщення без ремонту в комунальній кімнаті.

І Марина, звичайно, побажала її бабуся здоров'я і довголіття. Але перспектива одного дня власноруч свого дому радує її. Звичайно, тепер вона відвідає її бабуся, купить її необхідні продукти і вітаміни і допомогти навколо будинку, не залишає її самостійно. Вона зробить її кращим.

Тепер Маринский графік став ще більш напруженим. У суботу, тепер вона їздила по місту громадським транспортом, щоб виглядати після того, як її виповнилося бабуся. Модний бюджет Марини був значно меншим - її бабуся постійно потрібні дорогі вітаміни і процедури.



Марина ніколи не дасть собі таку дороге задоволення, дуже дорогі. У домашніх умовах бабуся Марина відразу приймала бізнес: очищається, промивається, змивається, готувала їжу, пішла покупка. А потім, втомився, вона прийшла додому, бо в неділю вона також працювала. Так вона перетворилася без переспів, як кальмари на колесах, заради яскравого майбутнього.

Марина мала незабутнє життя до трьох робочих місць, в цілому, зарплата була однією зарплатою середнього громадянина. А потім з'явилася четверта робота, яка не приносить дохід, але тільки виводить життєво важливість і кошти від бюджету. Але сниться гарного майбутнього спонукала жінку, і вона була щаслива, щоб допомогти їй бабуся.



Дивлячись, як легко один бабуся погодився підтримати її бабуся, Lida знову одягається в темний шарф і сіра куртка - все шляхетичне кладеться, і пішли таксі, щоб впоратися з другим грандіозним. В цілому, бабуся Ліди мала 6 онуків і нефрикатів, і вона обіцяла копати квартиру кожному. Так родичі, які не були дружніми один з одним, відповідально виконали свої обов'язки і відвідали їх бабуся на одному з зазначених днів.

Шостий дідусь бабуся не хочу приєднатися до шахраї, бо вона знав, що Віка є багатою жінкою, вона не згодна йти до старої жінки щотижня, і вона не потребує своєї бабусі. Щоб бути спокійним і переконатися, що вона була правою, бабуся назвав її грандіозним. Як очікується, вона відмовилася допомогти, кажучи, що вона не встигла, кажуть, занадто багато робити.



Ліда мала другу рай, з яким вони мешкали в районі 20 років. Рай над цими 20-річною жінкою стала непристойна солодка стара жінка, а Ліда не отримала ніякої ваги, була ще стрункою, придатною і не єдиною плямою від часу з'явилася на ній: “Як ви можете, Ліда, це зробити рідним?” Вони живуть скромно, і ви малюєте гроші з них, ви засмічені? У вас є чоловіча пенсія, є достатня кількість грошей, і які ваші діти приносять вас, ви витрачаєте на шоколадні обгортання і подорожі, вона дивилася.

Але Ліда нічого не шкодувала, вона мала грандіозні плани: «Я, Рачка, все ще хочу жити». Ось як вони всі поспішають допомогти мені, коли я обіцяв квартиру. Я сидів окремо. Зараз я можу зберегти для Мальдів, я ніколи не бачив багато красивих місць.



За заявою адвоката Марина розповіла про приїзду в офіс за вказаною адресою. Після виходу роботи Марина прийшла до офісу. Коли вона побачила натовп розтертих родичів, вона відразу знала, що збиралася. Бабця лікувала всім про волю і під керівництвом онуків носа протягом 7 років. І тепер всі вони будуть змінені, і ніхто не отримає спадкування. Жінки не чекали вироку нотаріуса і залишили будинок.

Я думав про те, як добре мій бабуся був. Коли вона сказала, що вона була в лікарні і не хочу відвідати, її дідусь загинув, і в той час вона мукала до Туреччини і витратила гроші на салонах краси. Зараз немає бабуся, немає квартири, але це не те, що Марина чула. Важко витрачати дорогоцінні роки на ефемерний сон, який перевернувся до пилу. Як може бути сімейний учасник?

Марина прийшла додому і зважилася втома. Тепер вона може кинути хоча б одну роботу. Не потрібно витрачати гроші на дорогі добавки для Бабця, а дві роботи з дівчатами досить для неї. На статуетці порцеляни настала марина. Її дочка взяла цю фігуру з її бабуся. Тоді Марина прославила свою дочку, щоб взяти інші речі без дозволу, а також налаштовувати фігуру безперечно під час одного з візитів до свого грандіозного. Вона не помітила, що фігура не існує.



Але коли Марина назвав її бабуся, запитала, як вона відчувала, вона просто відповів, що вона не приймає гостей і дуже зосереджена на лікуванні. Так цей малюнок залишився в будинку. Моя бабуся рушила в Індонезії на час. Через кілька тижнів юрист звернувся до Марина і сказав, що її бабуся пролетів під час однієї з поїздок. Бабця Марина Ліда вказала як контактна особа. Коли він вийшов. У туристичній компанії Lida був постійним клієнтом і купив ваучерів 15 разів. Вона відвідала Мальдіви, Балі, Індонезія та інші мальовничі кути світу.



Нагадуючи все, Марина з небезпеки різко отримала з неї стілець і підхопила фігуру порцеляни. Жінки помітили щось в шраплоні. На малюнку було приховані гроші: щільний пакет валюти, велика сума. Марина сміхалася гістерично. Дівчинки розбризують з очей: Тут настає обіцяна квартира, бабуся. Відпочинок в миру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное