Правила Бабця Дооне і як я вийшов, щоб бути медіокремом господині

Тепер не зрозуміло, як господиня повинна бути «добрим» сто відсотків. Жінки не думають про це зараз, так як якщо інші турботи досить. Суспільство не тиснеться. Ймовірно, тому з'явилися багатомедіакрів. Про нас бабусяВони допомагають нам бачити це посередництво.

611787

Хоча жінки самі прагнуть бути вільними і незалежними, господиня вена не зникне. Підсвідомо, господиня намагається відновити порядок, але часто не знає, що таке захоплення. Редакція "Сайт" Я люблю тебе! Ми навіть маємо приклад. Так, щоб говорити, урок, який один з наших друзів навчав себе бабуся.

Правила онуки Dunee можуть здатися архаїчними, але, згідно з другом, її квартира дійсно свіжа і придбав деякі особливі затишку. Виявилося, що вона поспішала десь, що там не встигла, і в цей момент їй. Бабця приїхала в гості. Дуна. І людей похилого віку вони не вводять в свої кишені для слова, відразу правда - матка, щоб говорити. Мій бабуся!



Ґандмат Даня знову проповідував і проповідував її бабуся, а потім взяв всі процеси під її контролем. Керівництвой Якщо онука встигла впоратися самостійно перед тим, то вона повинна повністю піти на своє грандіозне замовлення і зробити те, що вона говорить. Так ось що Баба Донг не схожа і що вона почала фіксувати в першу чергу.

Правила Бабця.
  1. Тарілка.
    Бабця відповідально заявляє, що плита є обличчям реальної господині. Якщо це жир, крихти або хоча б розлучення - напишіть. Вони будуть вказані як недбалість. У знайомому є пластина з дзеркальною поверхнею, де видно кожен пункт. Я доводився чистити її. Я вже думав, що я повинен замінити плиту іншим, щоб всі ці жирні бризки були важче бачити.




мийка
Моя подруга не встигла мити страви, для яких вона також запікала її бабуся. Я прийшов, але що якщо хтось інший? Що таке шампан, бабуся? Які ці страви в раковині? У великодню не було вибору, але щоб зануритися очі і відразу ж отримати роботу. Незабаром страви зазнали поразки. мийка миється до блиску І мій бабуся попросив мене про суп. Зателефонуйте Перший.
Виявилося, що не було супу, бо бабуся не встигла приготувати його. Бабця просто пошита своїми руками. По-перше, вони кажуть, завжди повинні бути. Ну, адже в першу чергу, Гарячі продукти Здоров'я, ніж відпочинок, і по-друге, суп дозволяє зберегти інші продукти харчування, які без спекотного першого йде набагато більше. А у вас є три чоловіки в будинку. Подаруйте відвар зараз!



обідній стіл
Дивитися на це. У вас є обідній стіл, дякую Богу. Я бачив мій сусід замість кухні. Баша, звичайно, але вона їсть після нього. Вона вже підказала їй, але вона не хоче спробувати. Не подобаються їй. Ви завжди повинні бути чистими. З усіх елементів на ньому тільки декантер з водою та свіжими квітами без сильного запаху. І скатертини будуть приємно постати. Послухайте, що бабуся говорить вам, я промив мій скатертини двічі на тиждень! Туалет
Бабця Даня розповіла про свою онуку, що все можна пробачити і зрозуміти. Ну, я дійсно не зробив. Тексти пісень, а це означає: Але ваш туалет, мед, завжди повинен блиск. А страви можна мити, а плиту, а скатертини на столі, але у вас є три чоловіків у вашому будинку, що означає, що ви повинні дивитися туалет! Якщо це чистий і туалет брудний, це фіаско, мій дорогий. Невагомий! Що б ви хочете викликати його.



В цілому нічого не залишилося для нашого друга, але щоб дізнатися себе як повністю медіокрема господиня. Незважаючи на те, що вона спробувала кожен день і навіть побачила чоловіка, щоб купити її пилососй Так ви не повинні красти по кутах самі. Коли бабуся Данія пішов, вона сказала мені все це зі слізами. Ми сказали, звичайно, це не велика угода!



Обов'язково писати в коментарях бабуся З вищезазначеного, ви спостерігали і це так важливо розглянути себе зразковою господинею? Читати статтю про те, що відбувається в сім'ї, коли жінка очищає квартиру більш ніж раз на тиждень. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное