Моя бабуся, хоча російська вчитель за освітою, вдалося зберегти гроші на житло в радянські часи.

Можливість накопичувати гроші Я отримав його від мого бабуся. За один раз вдалося зберегти вражаючу кількість і купити невеликий будинок в с. з цими грошима. І радянськими стандартами вона отримала середню зарплату. Ба працювала викладачем російської та англійської, а також літератури.



й Що потрібно розвивати вену вхідної особи? Сьогодні Я покажу вам, як зберегти гроші на прикладі вашої бабусі. Насправді, я використовую цей трюк самому. Я рекомендую!

Досвід моєї бабусі доводить, що все просто! У всіх, Бабця було 3 окремі гаманці, в яких вона зберігала гроші для різних цілей. У першому накопиченні кошти на деякі серйозні покупки. У середньому на 10-20% від великопарентних зарплат.

Сенсорні кошти не допускаються в принципі. Я пам'ятаю один раз мій дід хотів розбити цю табу, але не можна було приховати від гострих очей бабусі. Вона вірила, що цей гаманець не існує: вам просто потрібно забувати про це.



Другий гаманець подається як основа для важливих побутових покупок. Наприклад, зі скупченими фондами, мій бабуся купив машинку. З її допомогою вона створила власні завдання російською та англійською мовами, які вона використовується в класах. Тепер для цього достатньо натиснути на пару кнопок в комп'ютер ...

Третій гаманець містить кошти на життя. Моя бабуся планувала, скільки грошей вона буде потрібно наступного місяця. У красивому почерку вона написала в своєму блокноті те, що продукція вона повинна купити і скільки вона потрібна. Все це принесло їй справжню насолоду.



Бабця мала ще одне правило. Якщо гроші в третьому гаманці закінчуються, то вже немає. Вона ніколи не піднялася першою і другою висипкою. Навіть в найвпливовіших ситуаціях вдалося витратити мінімум грошей. Завжди зачаровує мене!

Звісно, в наш час немає сенсу тримати гроші в окремих гаманцях. Довгий час я використовував регулярні паперові конверти. Один підписаний "Для мрії" А інший, «Для майбутнього». В даний час ми використовуємо 2 банківські картки. У будь-якому випадку це буде зручніше.



Однак існує безліч інших способів, через які можна розвивати можливість заощадити гроші. Наприклад, можна покласти фіксований відсоток доходу на картці. Починайте невеликий, поступово збільшуючи цей відсоток, орієнтуючись на суму, яку ви заробляєте. У зв'язку з цим важливо систематизувати.

Якщо ви знаєте, що ви можете розірвати і відкликати депозитну суму грошей, є інший спосіб. Ви можете налаштувати автоматичне зняття депозиту без можливості виведення коштів. Що б вам не було проблеми.



Крім того, ви можете почати економити гроші за допомогою картки з функцією кешбека. Навіть коли щось спійде, вона отримує краще. Як кажуть, копійка зберігає рубль!

Це незвичайний спосіб захистити себе від непристойних покупок. Щоразу ви хочете купити щось не дуже необхідно, перенести в банк свинини суму, яку ви хочете провести. Іншими словами, ви повинні платити за товар двічі. Але в той же час поповнення рахунку буде поповнюватися.



Ще один варіант підходить для азартних ігор. Ви можете сперечатися з вашим другом і мати якийсь конкурс. Визначте дату та суму, яку необхідно скупчувати. Хто все досягне успіху отримає приз.

А ще один кінчик, якщо ви часто купите щось на емоції. Припустимо, ви хочете придбати пристрій. Подумайте про цю покупку протягом 30 днів. Якщо протягом цього часу ви не змінюєте розум, не соромтеся перейти до магазину. Ви також можете написати плюси і мінуси гаджета для візуалізації його функціональності.

Покажіть мені, ви економите гроші або хочете жити в даний момент? Можливо, ви можете поділитися своїми кумулятивними трюками з нами. Чекаємо Вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное