Домашні хрустки сумки, які чоловік називає благородну закуску

Багато разів ми спробували випікати домашній хліб і завжди насолоджуватися ним. Навіть якщо це не було ідеально. Я хочу, щоб хліб був дійсно смачним і хрустким. Давайте спробуємо варити сьогодні. боксеркий Я впевнений, що це буде працювати!



Редакція "Сайт" Я люблю поділитися цим рецептом, пам'ятаючи, що хліб є головою все. Тому господиня знає, як запекти її тільки в кредит. У цьому методі є одна цікава особливість - тісто необхідно варити. Як і коли ми детально пояснимо. Якщо у вас є всі необхідні інгредієнти.



Головна Багет Інгредієнти для тесту
  • 400г пшеничного борошна
  • 200 мл теплої води
  • 5g сирі дріжджі
  • 2 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. вершкового масла


Що потрібно варити
  • 1 л води
  • 1,5 ст. соди




Головна Багет
  1. Перше, що потрібно зробити, це зробити пара. Залийте теплою водою в чашу, додайте цукор, дріжджі і дві столові ложки борошна. Добре промийте, накрийте кришкою і залиште на 10 хвилин.
  2. Додайте джи і сіль на готову петлю, перемішайте знову. Потім повільно додайте борошно, щоб замісити тісто.




Коли тісто готове, його також слід накрити кришкою і залишити, щоб набрякати протягом години або навпіл. Після цього тісто потрібно трохи розтягнути і розділити на вісім частин. Кожна частина повинна бути першою в колобочку, а потім сформувати ковбаси. На краях щічать кожен добре. Покрийте серветкою, дайте їм трохи більше. Заварити літр води в каструлі і додати соду в неї. Поставте його в каструлю на одну хвилину. Не знижуйте вогонь, можна перевернути заготовки. Покладіть майбутні багети на сковороді, накриту пергаментом і зробіть нарізи на кожному, як на бункерах. Надішліть в духовку застібку.



Багети випікають близько півгодини при температурі 180 градусів Цельсієм. духовку необхідно нагрівати перед випіканням. З огляду на те, що печі різні для всіх, багети повинні дивитися так, щоб не спалювати. Дядько!

Якщо здається, що дріжджі недостатньо, додайте ще п'ять грамів. При приготуванні тіста потрібна майстерність, тому краще взяти більшу каструлю і варити багети в декількох підходах. І можна додати спеції і начинки. Подумайте, що це? Обов'язково писати в коментарях, які ви зробили і як, на вашій увазі, ви можете поліпшити багети.



Головна Багет Вона виглядає як хрусткий Французький бунг. Це завжди була ознакою безпліддя і безпліддя. Чого! Що гірше нас? Візьміть блиск цього рецепта, як приготувати Турецьке тісто для будь-якої випічки. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное