Я пішов за пансіонат мого бабуся і кожен раз тихо додали гроші.

«Для того, щоб її дочка могла врятувати в оренду. А тітка, що сходження на голову і вішувати її ноги, Anya коментує. Вона розповіла про те, як вітаються люди. По-перше, це те, що найсвіжіші, так звані.



Моя тітка жила все життя в оренду житла. Її мама, мій улюблений бабуся, вирішив переїхати в село, щоб зробити її дочку життя простіше. З тих пір, поки Аун Галя живе у своїй бабусі. Не хочу бути доставленим до свого пансіонату. Вона не може йти в місто, щоб отримати пансіонат, тому вона написав довіреність в ім'я.



Щомісяця за рік, я поїхав гроші на Бабця з усіма чеками і документами. Коли я побачила розмір пансіонату, я додала свої заощадження. Пізніше я вирішив випадково додати гроші в конверт.



Моя бабуся не знає, скільки грошей вона мала, тому що вона не дивилася на паперову роботу. Вона думала, що її пансіонату було піднято. Той факт, що бабуся різко збільшила пенсію, зацікавила Тітка Галя. Її дочка була просто купила автомобіль, і її бабуся вирішила, що краще попросити її довести до нього пансіонат автомобіля, ніж їздити на автобусі.



Після того, як моя дочка звернулася до мене і поінформувала мене, що довіреність була видана в її назві, кажучи, що я не зможу крадіжки грошей з мого бабуся. Якось, Галя улюблена тітка переконувала її бабуся, що вона не отримала достатньо пенсії, і я вкрасила гроші з неї.

р.

Я ще сердитися, коли я думаю про це. Огей, Тітка Галя, вона ніколи не була чесною або чесною. Але як може стати бабуся вірити, що нечуття? Після цього інциденту я припинив відповідь на телефонні дзвінки родичів, крім моєї мами. й



Пізніше, мій мама сказав, що мій бабуся evicted Aunt Galia від квартири, і вона переїхала в місто. Саме тому Аліна Галя дивилася на векселями і зрозуміли, що Бабця отримала пені. Потім вона зраджувала себе, відмовляючись переносити ці ручки в її розкішний автомобіль і відходи бензину.



Моя бабуся ввічлива дочка від її квартири. Тільки зараз Aunt Galya blames мене для її проблем. Що мені? Вона зв'язана мені і сподівається, щоб заробити гроші від мого бабуся. Я отримав те, що я заслугував. Чистий карма. Що вона хоче. Бабця тепер вирішив, що краще пустити постмен принести гроші, ніж там буде непорозуміння в сім'ї знову. А Тітка Галія була звернулася з неї. й



Maybe karma є? Вітаю людей. На жаль, якщо батьки не стежать за вихованням дитини в дитинстві, доля навчить йому урок. Тітка Галі була знезаражена, і вона була ще більш жахливою, щоб дізнатися, що родичі можуть зробити це один одному. Для деяких грошей. Якщо у вас є діти, навчіть їх поважати дорослим, наполягати в них людські цінності, щоб вони не виростили засмаги.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное