Що говорити про дитину, яка висить, що сім'я ніколи не має грошей і не дає подарунки

Не дивлячись на те, що наші батьки завжди намагалися підняти нас гідними людьми. І неважливо, наскільки важко вони були, вони завжди зуміли підняти свою дитину, компасіонувати і чесно. У інтернеті я повернувся до історії про маленьку дівчину, історія була написана Олена Коновалова. Подарунок дочки на день народження, щоб купити не було нічого – перед батьками був непростий вибір.



Соня ran на кухню збуджена, навіть забули знімати її взуття. Вона побігла на кухню, де її мама встигли підрахувати щось і написав її вниз в блокнот. Коли мій мама почув мій дочка, вона виглядала і сказав:

- По-перше, зніміть взуття, а другий, змийте руки.

до І по-третє, це мій день народження! Я вже отримав подарунок: хочу нову куртку.

до Ми не будемо святкувати цього року, я шкода.

- Чому не ми, Sonya готовий торкнутися, мама, не любити мене на всіх?

- Мед, не відхилений, зарплата Дад знову затримується, і Коста потребує зимових взуття.



Ви не маєте грошей! Що я можу сказати мої подруги? Я вже запросив їх за медом. Кожен буде сміятися на мене.

Sonya ran до її кімнати і застібається двері. І мій мама стояв плиту, щоб зігріти пісну пасту. За кілька місяців заробітної плати, а іноді доводиться приймати положення - принаймні щось. А тепер мій чоловік дав сумку макаронів і сумку цукру. Я зробив, що я робити? Зима зносила осіннє взуття. Дуже холодно. Моя мама лягла в сльози безсилісті. Що робити?



- Мама, що ви робите? Костя заступила і поставила матері на голову. - Чи є Sonya hysterical знову?

- вона хоче мати вечір і вона вже запрошувала своїх друзів. Цього року ми не змогли відсвяткувати наш батько. Сісти вниз, їсти пасту.

- Я говорю з нею.

до Ні, права Sonya. Звісно, вона встала, це її день.

- Він вже виріс, спокійно сказав батько, який прийшов з нічного зрушення.

Дад, це її день народження.

до Так вибираємо, чи відсвяткувати день народження або купити зимове взуття.

Костя не думала довго, молодша сестра після всього.

- Я був два роки, і я все одно. Нехай Sonya є учасником.

Батьки безшумно пішли про свій бізнес. Сеня розповіла, що вона була учасником і вона могла мати друзів. Дівчина поцікавила маму і батька з радістю і не помітила, як її мама виглядала сумно на худне взуття Костянтина.



До дня народження, яке було 15 грудня, залишилося три дні. І до цього почалися важкі заморозки. Sonya frolic з однокласниками в дворі після школи, створювала сніговик і грали сноуборди. Я попросив Sonya, чому її брат не виходив на прогулянку. І Sonya просто подрібнила її плечі: як вона, ймовірно, не хоче знати.



Поєднуючи будинок, Sonya ran в кухню і сісти вниз по батареї.

- Мама, зробити чай, будь ласка. Дуже холодно. І ви, Бонес, чому б не ходити?

- Я не хочу, щоб мій мама виглядав лише на мій син, і він не зв'язав очі.

- Бабця гона дає мені деякі гроші, і я був достатнім для куртки. Я не можу чекати.

На наступний день засніжений до коліна. Костя прогулялася, згортаючи зуби і обережно стрибаючи над сніжками. На голові, вона була Sonya, яка кинув сніговик.

- Костя, давайте грати, ще раз.

- Не сьогодні, мама дівчини сказала в своїй голові: «Коста потребує зимових взуття», «Сонячна мимовільно дивиться на осінній туфлі брата.



Довгий чекав день народження партії почався як на замовлення: вранці Sonya woke вгору від запаморочення запаху її материнської луки. Всі друзі прийшли привітати її, бабуся прийшла вдень і дав її конверт. Наступний день Sonya ran на ринку з другом. Я спробував на мій сонник знову.

- Ви дивитесь на це! Займіть те, що ви гідні.

Sonya підрахував гроші і зважився. Вона зняла куртку і вирушила на зустріч з чоловічим взуттям. Вона дивилася на найсвіжіші пари, підрахувала гроші знову, і сказала без сумніву, «Захист її вгору».



У цей день він і брат прогулявся на дворі до вечора. Вони стрибали, побігли і були так щасливими. Моя мати стояв вікно і кричав. Чи є вона, тому що вона має такі діти, або тому що вона не може дати їм все, що вони хочуть. Але в цій точці вона горда її вирощеної дочкою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное