Що робити для жінки середнього віку, які прийняли, що вона буде жити самостійно

З якоїсь причини це жіноча самотність, яка викликає інших, щоб показати симпатію і підтримку. Вважають, що успішний шлюб є основою щасливого життя будь-якої жінки. І якщо жінка не має коханого чоловіка в її житті, вона страждає від страждань. Але це дійсно правда? Редакція "Сайт" Запитайте на думку жінки «ненасолоди»

Одного разу, зібраного на обід зі своїми друзями, я раптом знайшов себе сидячи на столі окремо без пари. Половина години пізніше я зрозумів, що це не просто мене. Всім присутнім вважається їх обов'язок запитати, як я роблю на особистому фронті. Коли я відповідав, що в даний момент я не маю тісних відносин, мої друзі не позбавлені розуму, прислухавши мене, щоб бути заповнені надії для щасливої любові і настроювання шлюбу і процвітання особистого життя.



Я ніколи не був особливо вражений своєю самотністю. Більше того, я був щасливий бути вільним і незалежним. Але в цей день я відчував себе просто життєрадісним. Коли я отримав додому, все я думав про це, "Я моя ситуація дійсно так погано? й

р.

Я не мав серйозних відносин. Для більш ніж трьох років вона не виходила за два тижні. І після зустрічі моїх друзів я почав думати, що це завжди буде справа.



Я дуже люблю життя. Навіть без довгострокових любовних відносин я зумів повністю виконати себе і стати дійсно цікавою людиною. У мене є улюблена робота, чудові друзі, цілі, мрії і багато захоплень. Хочу зустрітися з новими людьми і не обтягувати себе з зобов'язаннями до одного чоловіка.



Але коли вони чують його, вони приймають його як виклина. Тексти пісень, а це означає: І я думаю, що це те, що я відчуваю себе так нещасливим часом. Це не дуже факт самотності, що є депресією, але той факт, що родичі не приймають його як ваш вибір. Важко зрозуміти, як жінка ніколи не зношена весільна сукня може бути щасливою.



Зараз я можу сміливо сказати, що жіноча самотність є важким навантаженням. Але це важко тільки від непорозуміння і засудження інших.



Це не самотність, що робить жінку нещастям, але той факт, що кожен наполегливо намагається переконувати її, що вона повинна бути.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное