Дякую за те, що Леонід Агутин і Анжеліка Варум вже багато років

Леонід Агутин і Анжеліка Варум разом більше 20 років. Історія любові - це рольова модель для багатьох. Звичайно, є спори в сім'ї. Пара скандалів навіть вирушав за будинок. І ще ці люди зуміли вижити всі неприємності, служити кращою підтримкою один одному. Де почалася історія?

Леонід Агутин і angelica Varum Angelica Варум про прем'єру пісні Леоніда Агутіна:
«Я живу з цим хлопцем майже чверть століття. Весь цей час, будучи в безпосередній близькості, я маю нагоду дивитися його писати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



На початку дев'ятидесятих років Леонід і Анжеліка були тільки починали свою довгу подорож у світі поп. На концертах, що відбуваються на концертах. Згодом вони почали зітхатися частіше і частіше, так як якщо доля сама намагалася звести з себе уроджений разом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



Ми можемо сміливо сказати, що перший крок був прийнятий Леонідом. Він побачив Анжеліку на сольному концерті в залі і дав її підписаний CD. Після цього він написав пісню «королеву» на честь Варуму. Angelica starred в відео для пісні, після чого почався спільний тур виконавців.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



І хоча прес відповідав багато чуток про свої стосунки, не було нічого між Леонідом і Анжелікою. І тільки після зйомок. «Старі пісні про головне» Молодим людям вдалося зробити один одному. Після виїзду на інший тур, вони повернулися до пари.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



Варум і Агутин офіційно затвердили свої відносини тільки після народження дитиний У Венеції відбулася пара весілля.

У молодят був важкий час, бо багато хто щиро вірив їх шлюб. громадськістьй Агутин сам неодноразово визнав, що його роман і робота переплетена досить тісно. І так, в цьому випадку щаслива сім'я зірок була більш збігом, але не рекламний рух.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



Не дозволяв себе ставити будь-який. Тільки Angelica. Я знайшов ключ до серця.й Часом Леоніда називають журавлиною, але він тільки сміється: весь вплив Варуму пішов тільки на свою перевагу. І коли він нарешті дав свої улюблені барвисті сорочки, які він іноді зловживав на концертах, навіть своїх шанувальників зважився з рельєфом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Леонід Агутін (@agutinleonid)



З редакційної колегії я впевнений, що таке зв'язок є досить винятком правила. Якщо Ваше життя не подобається. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Немає сором'язливості в виборі всього одного. Головне не судити інших і себе в такому виборі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное