Як батьки планують майбутнє дітей

Доброрічна жінка розповіла мені, як раз, як дитина її строга мати одягнена її в новій сукні і, відправивши її, щоб ходити поза, в строгому голосі сказав: “Якщо ви приїжджаєте брудно, я вбити!”



Вона входила в двір і спочатку дуже боїться, щоб зробити один незручний рух, вражаючи жахом, що може статися до сукні. А потім діти вийшли і гра почали.

Поступово, побоюючись дати їй йти і вона почала грати як всі діти. Але в ході гри хтось штовхав її в безглуздій дитячій боротьбі. Вона покаталася, впала, ступила на краю сукні. Почуття тканини було чутно, а до її жаху вона побачила її сукню - змащена, з криловим відтінком. Відчуття жаху вона запам'ятовується для життя - вона була абсолютно впевнена, що тепер її мама вбити її. Вона почала торкнутися і псуватися так, щоб інші мами на дворі зібралися навколо неї і почали заспокоїти її вниз. Але нічого допомогло тому, що дитина знав, що її мама вбити її.

Уявіть, що шокує дівчина досвідчена, що жах вона дійсно досвідчена, якщо дорослі, розуміючи, чому вона лікувала, навіть не завадила їй заспокоїти, але почав шукати вихід з ситуації. Вона була прийнята до одного з жінок, де була видалена сукня, змивається, пропрасувала. Тоді вона була прийнята на наступну вулицю, де була модна студія. На жаль, жінки пояснили ситуацію співробітникам студії - і торренну дрилі пришивали так, щоб не залишилося слідів. І тільки після того, як дівчина переконувала, що нічого не помітно, вона заспокоїлася.

Я описав цю ситуацію, щоб показати вам, що діти беруть все серйозно, вони вірять нам. Ми до них важливі люди. Отже, наша думка, що вони вірять бути абсолютною правдою про них, іноді звучить як вирок до них. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вони дійсно вірять нам. І вони думають, що наша думка є остаточним, як діагноз ми даємо їм. Один мама сказав мені в сумному голосі, зроблений:

- Я не пам'ятаю поезії. Немає пам'яті на всіх!

І я знову здивував, як легко і бездумно батьки ставлять діагноз, засуджуючи дитину, щоб підтвердити цю діагноз.

до А тому, що ви сказали, що це ваша дитина, він не пам'ятаю краще, я повинен сказати це кожен раз. Навпаки, завдяки вам, він вже знає, що він не пам'ятний, що не має пам'яті. Він бере це, як остаточний висновок про нього.

Ми самі позбавляємо наших дітей можливостей для зростання, розкриття деяких здібностей, створення такої «діагностики». Я пам'ятаю, що здивував кожного разу, коли я побачила свої риси онука – довгий час він змалював реальну «фреакс», яка малюється дітьми, не дітей свого віку. Його однолітки в дитячому садку вже розвивалися фотографії, демонструючи навіть перспективу, масштаб, відображення виразів обличчя - він також змалював чоловіків за принципом - точка, точка, два кола, рот, ніс, огірок ... Я знав, що деякі структури мозку ще не були сформовані, тому він фарбує так примітивно і "переважно" за свій вік. І ніхто не з нас, дорослих, сказав, що ви не можете малювати. Пройшов час, і якось неприпустимо для всіх нас – дитина раптом почала малювати, почала донести перспективу, масштаби та вирази обличчя. Не подарував йому “фінал” діагноз, позбавляючи його проспекту малюнка.

(Як багато разів, коли я попросив дорослих малювати те, що вони потрібні в ході деяких вправ, я чув: я не можу малювати!) "Як ви знаєте, що?" Я запитав. - Хто сказав вам, що? Ви просто починаєте і ви не можете! Тільки ті, хто знає, що вони не знають, як і не намагаються. І дійсно, іноді протягом декількох днів навчання люди починають вміти малювати! Так як вони просто скасовують «діагностику» в дитинстві.

Нерідко це наша батьківська «діагностика», яка призводить до більш серйозних наслідків, ніж можливість або нездатність зробити щось. Наші думки та оцінки іноді призводять дітей до тривоги, щоб звільнити себе, щоб відмовитися від, довести до Як ви зробили? Що ви зробили, я запитаю тебе! сказав в трагічному голосі про неоднозначущий акт дитини, змушує його відчувати, що сталося щось страшне. Щось, знову, не дивлячись на це, ми викликаємо у дитини відчуття непарабельності того, що сталося, бо він зробив щось, що не можна змінити!

І це може призвести до справжньої трагедії (і такі випадки трапляються!) - до самогубства дитини, коли він не може жити під вагою власної провини і поганості, прищепленої в ньому, навіть несвідомо, не навмисно, такі нечітки батьки. Ми вирокуємо дитину до певної поведінки, повідомляємо йому скінченності своїх висновків про нього та його дії.

Я чую історії з багатьох дорослих про те, що вони «поцілені» батьками у дорослому віці. Так само, як мій батько, повторюється багато разів, як дитина, “Lord!” Протягом багатьох років людина зумовила почуття провини, самодостатня, навіть страх побудови серйозних відносин з партнером. І хто покарається на це? Чому хочуть руйнувати життя людей? Як і моя мама «пропіє»: «Що ж ви будете з вами!», - сказав він для пологів і неслухняних - захопив людину все своє життя.

І в ситуації будь-якої неправомірності, тому природні для будь-якої людини, що живе життя, ці слова, побиті в голову як вирок - сказав мій мама, нічого не варто буде працювати. Як "процедура": "Для того, як ви, тюрма!" - приїхали вірно в самий реальний сенс - рано чи пізно людина пішла в тюрму. (І скільки з них, які пішли в тюрму, були запрограмовані як діти батьками, які дали їм дітям таку дослідну діагностику!)

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. За любов дитини означає навчити його в будь-якій ситуації, з будь-якою невдачею або відмовою бачити перспективу, вірити в себе, шукати і знайти вихід з будь-якої ситуації. Як дорослі живуть дорослі життя, ви знаєте, як це важливо. Не важливо відмовитися від будь-якої ситуації. Як важливо вірити, що все буде добре. Але щоб зробити це, нам необхідно дати дитині можливість побачити вихід, нескінченність будь-якого факту, будь-яка дія.

Щоб допомогти йому зрозуміти, що все може змінити, що він має владу виправити помилку, щоб стати краще, сильніше. Ми знаємо, що всі зміни, що все «не скінченно». Це знання, які ми повинні ділитися. Що нам потрібно розповісти. І ніхто не скаже наші діти, які мають можливість залишатися добре навіть після поганих знесен. Може бути, це одне з найважливіших завдань, які ми повинні формуватися в наших дітей, які дійсно будуть підтримувати їх в житті. Для чого вони будуть дійсно вдячні.
І для цього - знову потрібно допомогти дитині зрозуміти причину його дій - так буде легше зрозуміти, як змінити ситуацію, де знайти спосіб. І для цього, знову, ми повинні мати хороший погляд на дитину. Як добра дитина, не як злочинець, за яким тюрма вже лікує!

Це в цих поясненнях і вірі в хорошу дитину, яка, навіть якщо він поганий, має перспективу виправлення себе і решти хорошої людини – і є реальний вираз любові! Дитина кусає – каже йому, що він незабаром зросте і перестане кусатися. Що всі маленькі діти кусаються, але потім вони зупиняються. Дитина забрала чужу річ - бо він ще невеликий і не може протистояти своїм бажанням. Але він неодмінно зросте і дізнається, що кожна людина має свої речі і може прийняти їх тільки, запитуючи, чи це людина дозволить йому прийняти те, що належить йому. Він дізнається про це і виросте, щоб бути чесним людиною. Дитина воювала, захистила себе. Але з часом він усвідомить, що ви можете захистити себе не тільки від бойових дій. Він дізнається, що він навчиться вибрати друзів, з якими він не буде боротися. Дитина була іржі дорослим, але він, безумовно, навчиться бути таким чином, щоб не відірвати інших людей, щоб не сльозитися їх настрій на них. Все приходить з віком.

Дитина повинна знати, що він нормальний. Що він схожий на це. Це просто те, що він ще не навчився, він зробив щось безперечно. Він має можливість виправити всі свої помилки. Він має потужність для зміни. Ми повинні допомогти дітям зрозуміти, що все змінюється. Той, що його сором'язливість буде прослужити, що він обов'язково буде мати друзів, що він обов'язково виправить "два", що після "невиправленої" любові - інший обов'язково прийде, що життя ніколи не закінчується, поки ви живі.

Ось чому, знову, це так важливо для нас дорослих, щоб пам'ятати себе як мало. Ми повинні розповідати наших дітей, які ми розуміємо їх, оскільки як діти, ми самі, іноді взяли чужі речі або обдурили, боролися або отримали два. Але ми вирощуємо добро, нормальних людей. Для наших дітей ми повинні бути моделі перспектив в житті. Саме тому нам необхідно пам'ятати про нашу дитину і поговорити з нашими дітьми. Про любов, яку ви закінчили так сумно, про ваші враження, які пройшли час. Ваше ім'я, яке пройшло з часом. Ви повинні мати справу з людьми, які ви бореться. У нас завжди є кімната для зміни!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное