Брати і сестра смотреть над квартирою, вирощені у дорослих дітей

Що означає "гуманність"? Це здатність бути таким, щоб висловити симпатія І емпатія з іншими. Що робить нас людиною. У тваринному світі, наприклад, чим старше ви отримуєте, тим менше шансів вижити. Тварини чесні з собою, і вони не знають, як відчувати себе чуйним.



У той же час ми створили всю інфраструктуру, яка забезпечує нормальне життя літніх людей. Відбувся як громадська, так і приватна допомога. Старші люди можуть відчувати себе комфортно навіть для порівняно маленьких грошей. Тексти пісень, а це означає: І все ж, що робить нас людиною? Це можливість допомогти, де це потрібно. Ви не можете допомогти.

Після того, як мій п'ятирічний зв'язок завершився мідним талем, я провів ще шість місяців в дуже глибокій депресії. Я не хочу їсти або пити. Друзі, друзі, здавалося, далекі і дуже дратівливі до мене. Навіть моя мама, з якою я живу в той час, не пробудив найбільш позитивних емоцій у мене. Я не хочу, щоб на будь-якому місці.

Однак з величезними зусиллями волі і завдяки батьківській допомоги і догляду, я поступово почав відновитися. День після дня, тиждень після тижня я знову забрав своє життя в руки і навіть почав спілкуватися з іншими людьми. Згодом я отримав роботу, вирушивши з дому моєї матері, щоб дізнатися, як жити самостійно, і ця сторінка мого життя була передана.



До того ж я дізнався, щоб оцінити життя ще більше, я отримав роботу як медсестра для літніх людей. Спочатку було дуже складно. Незвичайний, іноді навіть знеболюючий і відштовхується. Я почав усвідомити, що ми всі люди і старий вік прийде до кожного з нас. Я навчився розуміти старі люди та їхні потреби.

Так я запрошував, щоб подбати про стару жінку. вона була в її 90-ті роки, і вона була в основному вже лежала. Вона пішла на ванну кімнату, але вона взяла всю її енергію на день. По-перше вона кладалась з очей закритою, але вона була свідомою і не спить. Я, Вероніка Андріївна не так нудна, кладуть музику на фоні або просто розповіли її деякі історії з життя.

Коли вона любила мій вибір композиції або мої оповідання, і коли не так. Моя бабуся може посміхатися або натиснути її губи. Я дізнався, щоб привернути увагу до неї, тому ми навіть говорили. Не дуже різноманітна "зв'язок", звичайно, але краще ніж нічого.



І я отримував своїх дітей: снопа, коротка людина названа Євгеном і тонкою, а також короткою Єлизаветою. Незважаючи на те, що вони помітили мені, вони постійно сперечалися між собою, навіть кричущими. Причиною їх аргументу стала квартира. Не вдалося поділитися ним. Ми йдемо про трикімнатну квартиру Вероніка Андріївна, в якій вона проживала і в якому доглядала за нею.

Це було дивним, щоб побачити два вирощених підопічних, які борються між собою. Кожен з них мав свої причини: сім'я, борги, надії та перспективи. Але я помітив, що вони не мають ніяких симптомів для одного.

В цілому, я не звернув увагу на своїх претензій проти одного. Тому що це не мій бізнес, після усього. І було зрозуміло, що насправді вони не погані: хороший одяг, добре вкриті обличчя. І вони не відмовилися платити за допомогу. В цілому я дотримую правила не йти, де ви не запитаєте. У цьому випадку я зробив те ж саме.



Однак для мене було неприємно бачити, як через кришечки за стіною, губи Вероніка Андріївна стають тонкими, як рядки. Що робити, діти для життя. Неважливо, як старі, ви лікуєте їх, як маленькі.

Одного разу, коли я подбаю про стару жінку ввечері, дивний звук оповідав мене. Що я навчився плюс або мінус, коли Вероніка Андріївна впав дупа, і для того, щоб не обприскувати марно, я просто читаю одну з книг, які я приніс мені. У рано вранці і потрібна допомога. Так чому б не витрачати цей час?

Але той час вона кинулася набагато раніше, і вона навіть мала силу дзвонити мені. Вона ледь помітна її пальцем у верхній частині застібки і нахиленої спини, чітко вичерпається. Я не здивився до її інструкцій, підійшов в шафу і отримав її все, що я знайшов там. Вони були старі речі, які не мали матеріального значення, крім спогадів. Бутоньєр, фотографії молодого землеробства квартири, брошки, шпильки і книга про композиторів минулого.



Вероніка Андреевна дивилася на її довге забуті скарби, посміхнені, і сльози пливли її щік. Вона не дивилася на мене, вона могла бачити, що вона повністю пережила в минуле. Я сидю поруч з нею, з плечем, допомагаючи їй зберегти свій баланс і дивитися на артефакти її життя. Рано вранці вона пішла, і як пам'ять я отримав однакову картину молодої жінки, яка залишилася в руках. Мило, спокій і спокій.

Коли діти почули новину, на них була дивна зміна. З двох гучних, самолюбних чоловіків, вони миттєво перетворюються у дорослих, серйозні люди. Євген запитав мене, якщо його мама була в боці. Я відповідав, як це: вона залишається в миру.

Через хвилину, два дорослих, брат і сестра, лікували сльозами в очах. Вони схвалилися спокійно, використовуючи всі минулі спори та непорозуміння. Я хотів би запитати або дізнатися, як вони будуть ділитися або що вони будуть робити з квартирою. Але, слідуючи за власним правилом, я вирішив зберегти тихий.



Я все ж подбаю про літніх людей. Я люблю цю роботу, тому що я можу дізнатися багато людей, коли вони найбільш відкриті. А що я знаю себе. У мене є старі кадровані фото на бічній дошці, в дуже видатному місці. Зображує молоду жінку, сповнену надії та енергії. Щось захоплює мене з цією фото Вероніка Андрєєвна. Жінка, яка прожила своє життя і залишилася в найсимогливіших умовах. Я, ймовірно, ніколи не забув її зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное